Třinec – Karviná B 2:1 (kon.) | Vyškov – Uničov 3:2 (kon.) | Táborsko – Plzeň B 3:3 (kon.)
ND Beltinci – Příbram 1:3 (kon.) | Prostějov – Rosice 2:2 (kon.) | Líšeň – Ostrava B 2:1 (kon.)
Jihlava – Živanice 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Liberec B 2:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Sereď 2:1 (kon.)
Tychy – Opava 1:1 (kon.) | Zwickau – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Žižkov 4:1 (kon.)
Ružomberok – Karviná 2:1 (kon.) | Michalovce – Bardejov 2:0 (kon.) | Zabrze – Ostrava 1:3 (kon.)
Zlín – Brno 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Chrudim 2:0 (kon.) | Pardubice – Vlašim 2:0 (kon.)
L. Mikuláš – Trebišov 0:2 (kon.) | Trenčín – Púchov 1:1 (kon.)
ND Beltinci
1:3 (0:1)
FK Příbram
Sobota 17.07.2021, 10:30Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

1

36
    Příbram právě vstřelila branku!
    Autorem branky je STANISLAV VÁVRA.

45

Máme za sebou první poločas, který nám nakonec přeci jenom nabídl jednu branku. Favorizovaná Příbram udeřila krátce před koncem prvního poločasu. Zanedlouho nám odstartuje druhý poločas. Navíc od začátku zápasu ve Slovinsku poměrně hustě prší.

90

Je konec. Příbram nakonec zvládla duel proti slovinskému Beltinci poměrem 3:1. Soupeř ovšem v úvodu druhého poločasu dokázal srovnat krok, jenomže Příbram během pěti minut udeřila hned dvakrát a pohodlně si tak došla pro výhru. (12:14:43)