Kajrat – CZ Bělehrad 2:1 (kon.) | Malmö – Helsinki 2:1 (kon.) | Mura – Ludogorec 0:0 (kon.)
Slovan Bratislava – Young Boys 0:0 (kon.) | Eindhoven – Galatasaray 5:1 (kon.) | Olympiakos – Neftçi Baku 1:0 (kon.)
Legia – Flora 2:1 (kon.)
Legia Varšava
2:1 (1:0)
Flora Tallinn
Středa 21.07.2021, 21:00 • Stadion Wojska Polskiego, Varšava • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Domácí fotbalisté se v zápase rychle dostali do vedení, ve druhém poločase Tallinn vyrovnat. V první minutě nastaveného času rozhodl o výhře Varšavy Rafael Lopes. Právě on je autorem gólu, který by ve finálním zúčtování mohl být velmi důležitý. (23:01:40)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 7:16.

90+5

90+5
    Hosté nyní mají možnost volného kopu. Podle všeho poslední akce zápasu. K zakončení se nedostali.

90+3
    Hostující Ojamaa se dostal k zakončení, brankář Boruc míč v pohodě zastavil u tyče.

90+3
    Varšava drží míc bezpečně daleko od své branky.

90+3
    Hostující celek se nevzdává, bojuje, pokouší se vyrovnat, ale nemá už moc času ani sil.
    90+1. Rafael LOPES - 2:1

90+1
    Legia Varšava právě vstřelila branku!
    Domácí fotbalisté se dostávají do vedení. V první minutě nastavení se tvrdou ránou nechytatelně prosazuje RAFAEL LOPES.

90
    Žlutou kartu dostává Sergej Zenjov (FC Flora Tallinn).

89
    Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí mají převahu, ale na výraznější šanci čekají.

89
    Legia se pokouší v samotném závěru něco vymyslet. Luquinhas z velké dálky vůbec netrefil branku.

87
    Wieteska hledal spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázala poradit a odvrátila míč do bezpečí.

87
    Na hrací ploše se začíná momentálně přitvrzovat, osobních soubojů na hraně pravidel přibývá.

85
    Nyní se hraje o míč zejména na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

84
    Hostující celek se do stal po rychlé akci do střelecké pozice, ale Poom nedokázal vypálit podle představ. Obránce jej od míče odstavil.

83
    Domácí hráči pokračují v aktivní hře, tlačí se do zakončení, ale nyní Josué nedokázal zakončit podle představ. Míč má snadno brankář.

82
    Dostali jsme se do poslední desetiminutovky hry ve druhém poločase, stále platí vyrovnaný stav.

80
    Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Rauno Sappinen, přichází Sten Reinkort.