Egypt – Španělsko | 0:0 (kon.) | | | Mexiko – Francie | 4:1 (kon.) | | | Nový Zéland – Jižní Korea | 1:0 (kon.) |
Pobř. slonoviny – Saúdská Arábie | 2:1 (kon.) | | | Argentina – Austrálie | 0:2 (kon.) | | | Japonsko – Jihoafr. republika | 1:0 (kon.) |
Honduras – Rumunsko | 0:1 (kon.) | | | Brazílie – Německo | 4:2 (kon.) |
Ararat – Śląsk | 2:4 (kon.) | | | Astana – Aris Soluň | 2:0 (kon.) | | | Panevėžys – Vojvodina | 0:1 (kon.) |
Molde – Servette | 3:0 (kon.) | | | Olimpija Lublaň – Birkirkara | 1:0 (kon.) | | | Austria – Breidablik | 1:1 (kon.) |
Karabach – FC Ašdod | 0:0 (kon.) | | | RFS Riga – Puskás Akadémia | 3:0 (kon.) | | | Soči – Keşla FK | 3:0 (kon.) |
KuPS – Vorskla Poltava | 2:2 (kon.) | | | Dudelange – Bohemians Dublin | 0:1 (kon.) | | | Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa | 1:2 (kon.) |
Hammarby IF – Maribor | 3:1 (kon.) | | | Elfsborg – Milsami | 4:0 (kon.) | | | AEL Limassol – Vllaznia Skadar | 1:0 (kon.) |
Kodaň – Žodino | 4:1 (kon.) | | | FK Sūduva – Raków | 0:0 (kon.) | | | Laçi – Universitatea Craiova | 1:0 (kon.) |
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko | 1:0 (kon.) | | | CSKA Sofia – FK Liepāja | 0:0 (kon.) | | | Plzeň – Dinamo Brest | 2:1 (kon.) |
Gżira – Rijeka | 0:2 (kon.) | | | Dinamo Bt. – BATE | 0:1 (kon.) | | | CS Petrocub – Sivasspor | 0:1 (kon.) |
Apollon Limassol – Žilina | 1:3 (kon.) | | | Riga FC – Škendija | 2:0 (kon.) | | | KF Teuta – Escaldes | 0:2 (kon.) |
Trnava – Sepsi | 0:0 (kon.) | | | Shkupi – Santa Clara | 0:3 (kon.) | | | Arda Kardžali – Beer Ševa | 0:2 (kon.) |
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica | 4:0 (kon.) | | | Basilej – Partizani Tirana | 3:0 (kon.) | | | Velež Mostar – AEK Atény | 2:1 (kon.) |
Gent – Vålerenga | 4:0 (kon.) | | | Larne FC – Aarhus | 2:1 (kon.) | | | Sutjeska – Maccabi Tel Aviv | 0:0 (kon.) |
FCSB – Karaganda | 1:0 (kon.) | | | Aberdeen – Häcken | 5:1 (kon.) | | | Hibernian – FC Santa Coloma | 3:0 (kon.) |
Linfield – Banja Luka | 4:0 (kon.) | | | Hajduk Split – Tobol Kostanaj | 2:0 (kon.) | | | Hafnarfjördur – Rosenborg | 0:2 (kon.) |
Újpest FC – Vaduz | 2:1 (kon.) | | | Pogoň – Osijek | 0:0 (kon.) | | | KF Drita – Feyenoord | 0:0 (kon.) |
Dundalk – Levadia Tallinn | 2:2 (kon.) | | | Partizan Bělehrad – Dunajská Streda | 1:0 (kon.) | | | Valur – Bodö/Glimt | 0:3 (kon.) |
Salihorsk – Fola | 1:2 (kon.) |
konec
NK Olimpija Lublaň
1:0
(0:0)
Birkirkara FC
Vojtěch Martinek
Branky:
78. Nukić
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:12.
Rozhodčí: Fuxman – Metzamber, Barbiro (ISR).
Diváci:
Karty: 83. Tomić (OLL) – 75. Zammit (BKR), 83. Venancio (BKR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:12.
NK Olimpija Lublaň:
Vidmar – Gilha (62. Pavlović), Delamea Mlinar, Korun, Boakye – Tomić, Sešlar (89. Ostrc), Elšnik (C) (21. Kapun) – Petrov (62. Kurež), Nukić, Aldair.
Náhradníci: Vidovšek – Fogec, Ratnik, Kurež, Fink, Kapun, Ostrc, Andrejašič, Pavlović.
Trenér:
Birkirkara FC: Fernandes – Zammit (79. Aguirre), Pepe, Carniello, Attard (C) – Yankam, Venancio, Briffa (86. Macedo), Bonanni (74. Scicluna) – Montebello, Falcone.
Náhradníci: Sylla, Cini – Farrugia, Borg, Friggieri, Valletta, Scicluna, Micallef, Aguirre, Bezzina, Macedo.
Trenér:
Náhradníci: Vidovšek – Fogec, Ratnik, Kurež, Fink, Kapun, Ostrc, Andrejašič, Pavlović.
Trenér:
Birkirkara FC: Fernandes – Zammit (79. Aguirre), Pepe, Carniello, Attard (C) – Yankam, Venancio, Briffa (86. Macedo), Bonanni (74. Scicluna) – Montebello, Falcone.
Náhradníci: Sylla, Cini – Farrugia, Borg, Friggieri, Valletta, Scicluna, Micallef, Aguirre, Bezzina, Macedo.
Trenér:
Rozhodčí: Fuxman – Metzamber, Barbiro (ISR).
Diváci:
Čtvrtek 29.07.2021
Birkirkara - Olimpija Lublaň 1:0
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 15:23.
Birkirkara - Olimpija Lublaň 1:0
Branky: 27. Venancio
Karty: 53. Pepe (BKR), 60. Yankam (BKR), 105+2. Aguirre (BKR), 120+2. Briffa (BKR) – 26. Mlinar (OLL), 62. Aldair (OLL), 90+6. Korun (OLL)
Penaltový rozstřel:
1. série:
1:0 Enrico Pepe (BKR)
1:1 Timi Elšnik (OLL)
2. série:
2:1 Diego Venancio (BKR)
2:2 Dino Špenar (OLL)
3. série:
3:2 Johan Bezzina (BKR)
3:3 Tomislav Tomič (OLL)
4. série:
4:3 Leandro Aguirre (BKR)
4:4 Enrik Ostrc (OLL)
5. série:
4:4 Paul Mbong (BKR)
4:5 Aldair (OLL)
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 15:23.
Střídání v týmu NK Olimpija Lublaň: ze hřiště odchází Erik Gilha, přichází Michael Pavlović.