Jablonec – Ostrava 1:0 (kon.) | Pardubice – Karviná 2:2 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 1905 1:1 (kon.)
Sparta – Olomouc 3:2 (kon.)
FC Hradec Králové
1:1 (1:0)
Bohemians Praha 1905
Sobota 24.07.2021, 16:00 • Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav • FORTUNA:LIGA • 1. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Hezký zbytek víkendu. (18:00:22)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:12.

Utkání končí, oba celky získávají na startu nové sezony bod za remízu 1:1. Spokojenější s nerozhodným výsledkem mohou být fotbalisté Bohemians. První poločas patřil Votrokům, kteří si vypracovali tři zajímavé příležitosti, přičemž jednu z nich využili. Do vedení se dostali ve čtrnácté minutě, když k tyči zaplula hlavička Daniela Vašulína. Po přestávce se Klokani zvedli a po zásluze se dočkali vyrovnání, závar v pokutovém území proměnil v trefu David Puškáč. Blíže vítězství byli Východočeši, v pětaosmdesáté minutě horní růžek Bačkovského branky těsně minul Dvořák.

90+4

90+3
    Dnešní utkání sleduje v mladoboleslavské Lokotrans Aréně 1 216 diváků.

90+2
    Pavel Julínek správně poskytl domácímu celku výhodu, ale poté, co Votroci přišli o balon, nejspíše měl udělit žlutou kartu střídajícímu Koubkovi.

90+1
    Druhý poločas se natáhne o tři nastavené minuty.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jan Mejdr (FC Hradec Králové).

90
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Daniel Vašulín, přichází Filip Kubala.

89
    Balon létá vzduchem z jedné poloviny na druhou, ani jeden z týmů momentálně nedokáže rozjet kloudnou kombinaci po zemi.

88
    Vašulín na míč těsně nedosáhl, nevyšel mu krok. Domácí to může mrzet, protože vlevo si nabíhal zcela osamocený Vlkanova, který mohl pelášit sám na branku.

87
    Další ofenzivní snažení Východočechů přerušil zdvižený praporek pomezního sudího, který správně viděl ofsajd Daniela Vašulína.

86
    Do konce základní hrací doby zbývají zhruba čtyři minuty, určitě se ale dočkáme nějakého nastavení. Pohne se ještě skóre, nebo oba týmy získají po bodu?
    85. Dvořák těsně minul klec!

85
    Tady moc nesházelo. Vlkanova získal míč na kraji vápna, ale neukvapil se. Přesnou přihrávkou vyzval ke skórování Pavla Dvořáka, který levačkou těsně minul.

84
    Hradečtí obránci nechali neobsazeného Necida, k němuž doplachtil Bačkovského výkop. Poziční chybu zvládl napravit Jakub Klíma.

83
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jan Kovařík, přichází David Bartek.
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Petr Hronek, přichází Kamil Vacek.

82
    Na branky je to 1:1, stejně jako na použití pyrotechniky. Hasiči tentokráte spěchají k hradeckému kotli, něco takového je opravdu zbytečné.

81
    Urmův kroucený balon z levé strany si našel jeden z nejmenších mužů na hřišti. Vlkanova hlavičkoval z nadějné pozice, ale Bačkovského branku netrefil.