Plzeň – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Teplice 1:0 (kon.) | Liberec – Slovácko 0:1 (kon.)
Zlín – Slavia 0:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:1 (0:1)
1.FC Slovácko
Neděle 25.07.2021, 16:00 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 1. kolo

Je konec. Domácí Liberec nedokázal využít dvacetiminutovou přesilovou hru, kdy byl v 69. minutě po ostrém faulu podrážkou vyloučen hostující hráč Rigino Cicilia. O vítězství pohárového účastníka tak rozhodla 31. minuta a hezká otočka Petržely a následná tvrdá střela z blízkosti na přední tyč. Slovan Liberec se snažil, ale je vidět, že hráči zatím nejsou sehraní a trenérovi chybí tak vzývané dvě posily, o kterých v přestupovém období mluvil. Bude zajímavé sledovat, jestli a jak bude Liberec ještě aktivní na přestupovém trhu. Pro dnešek je to ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný večer. (17:56:06)

90+5

90+4
    Dlouhý aut Fukaly ale sebral brankář Bajza a blížíme se do poslední nastavené minuty.

90+4
    Ještě autové vhazování.

90+4
    Patrik Šimko odvrátil centr na další rohový kop pro Liberec.
    90+3. Žlutá karta

90+3
    Žlutou kartu dostává Theodor Gebre Selassie (FC Slovan Liberec), který ve snaze získat míč pro svůj tým zbytečně zajel do brankáře Bajzy.

90+3
    Ani z tohoto mráčku však nezapršelo.

90+2
    Do vápna Slovácka doběhl také brankář Knobloch.

90+2
    Dominik Gembický vybojoval pro domácí rohový kop.
    90+1. Tlak Liberce se nekoná, Bajza nemá téměř žádnou práci

90+1
    Ve druhém poločase bude nastaveno pět minut.

90
    Žlutou kartu vidí také Lukáš Sadílek (1.FC Slovácko), který zatáhl za záchrannou brzdu skluzem.

89
    Žlutou kartu dostává Martin Koscelník (FC Slovan Liberec), kterému uskočil míč a následně se provinil šlapákem.

88
    Liberec evidentně neví, jak hrát. Pouze nakopává míče, které s klidem sbírá obrana Slovácka.

87
    Domácím čas rychle ubíhá a zatím to nevypadá na nějaký velký závěrečný tlak.

84
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Petr Reinberk, přichází Jan Kalabiška.

82
    Liberec se snaží. Trenér Hoftych poslal dokonce stopera Purzitidise na hrot, ale zatím to k vyrovnání nevede.

81
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Jakub Nečas, přichází Michal Faško.