Celodenní liveblog (kon.)
konec
Celodenní liveblog

Neděle 25.07.2021, 03:00 • Musašino Forest Sports Plaza, Čófu, Tokio • Olympijské hry - Badminton
Sledujte:
     
    To je ode mne pro dnešek vše, napočtenou! (15:10:42)
     
    Nakonec jsme v průběhu dnešního programu viděli překvapení jen jedno, Matusmotová s Nahagaraovou napodobily své kolegyně a otočily utkání ve svůj prospěch. Turnaj bude pokračovat znovu zítra od tří hodin ráno našeho času.
     
    15:09
    Konec hracího dne.
     
    15:08
    Konečný výsledek: Maju Matsumotová/Wakana Nahagaraová (JPN) – Rachel Honderichová/Kristen Tsaiová (CAN) 2:1 (14:21, 21:19, 21:18).
     
    14:49
    Došlo na třetí game, stav je 5:5. Kdo zvítězí?
     
    14:27
    I druhý vysoce nasazený japonský tým předvádí v druhém gamu obrat a vede 10:6.
     
    14:19
    Kanaďanky vyhrály první game 21:14, začíná druhý. Uzavřeme druhý den dalším překvapením?
     
    14:10
    Z dnešního programu zbývá dohrát poslední duel, na prvním kurtu probíhá první game ženského deblu Matsumotová/Nahagaraová – Honderichová/Tsaiová. Třetí tým žebříčku zatím ztrácí, Kanaďanky vedou 13:8.
     
    14:08
    Konečné výsledky:
    Kantaphon Wangcharoen (THA) – Kai Schaeffer (GER) 2:0 (21:13, 21:15)
    Anders Antonsen (DEN) – Minh Tien Nguyen (VIE) 2:0 (21:13, 21:13).
     
    14:06
    Konečný výsledek: Juki Fukušimová/Sajata Hirotová (JPN) – Kuan Mei Chowová/Meng Yean Leeová (MAS) 2:1 (17:21, 21:15, 21:7).

    Favoritky si nakonec včas uvědomily, že jim teče do bot, a bitvu proti malajskému páru otočily.
     
    13:19
    Hirotová se před startem turnaje potýkala se zraněním a dnes hraje s jedním kolenem v dlaze. To by mohlo vysvětlit překvapivě slabý výkon japonských hráček, které druhý game otočily a zatím vedou 12:10.
     
    13:14
    No pozor, dvojice Fukušimová/Hirotová proti malajským outsiderkám ztratila první game a prohrává i v tom druhém, po čtvrthodině je stav z jejich pohledu 7:10! Tohle by byl už hodně velký šok...
     
    13:09
    Konečný výsledek: Marcus Ellis/Lauren Smithová (GBR) – Joshua Hurlburt-Yu/Josephine Wu (CAN) 2:0 (21:13, 21:19).

    Britské duo si na své konto připisuje druhou výhru na turnaji, kanadské zase druhou porážku.
     
    12:54
    Konečný výsledek: Rachanok Intanonová (THA) – Laura Sarosiová (HUN) 2:0 (21:5, 21:10).
     
    12:24
    Míříme do finiše, na všech kurtech běží předposlední střetnutí dnešního programu. V akci jsou i níže zmíněné Japonky Fukušimová a Hirotaová, jejich bitva ale teprve začíná.
     
    12:22
    Konečný výsledek: Juta Watanabe/Arisa Higašinová (JPN) – Simon Leung/Gronya Somervillová (AUS) 2:0 (21:7, 21:15).
     
    12:15
    Konečný výsledek: Ťün Chuej Li/Jü Čchen Liou (CHN) – Mark Lamsfuss/Marvin Seidel (GER) 2:0 (21:14, 21:13).
     
    12:13
    Mark Lamsfuss na ranní úspěch ze smíšené dvouhry nejspíš nenaváže. V mužském deblu mu dělá parťáka Marvin Seidel, přičemž tato dvojice ve druhém setu bitvy se třetí nasazeným duem Ťün Chuej Li/Jü Čchen Liou prohrává 13:17. V prvním padla 14:21.
     
    12:10
    Konečný výsledek: Zii Jia Lee (MAS) – Arťom Počtarov (UKR) 2:0 (21:5, 21:11).

    Vojtěch Martinek

    Výsledky dne:
    ‏‏‎ ‎
    Mužská dvouhra:
    Tien-Chen Chou (TPE) – Felix Burestedt (SWE) 2:0 (21:12, 21:11)

    Kanta Cunejama (JPN) - Julien Paul (MRI) 2:0 (21:8, 21:6)

    Jü Čchi Š' (CHN) – Matthew Abela (MLT) 2:0 (21:8, 21:9)

    Anthony Ginting (IND) – Gergely Krausz (HUN) 2:0 (21:13, 21:8)

    Lung Čchen (CHN) – Raul Must (EST) 2:0 (21:10, 21:9)

    Kento Momota (JAP) – Timothy Lam (USA) 2:0 (21:12, 21:9)

    Zii Jia Lee (MAS) – Arťom Počtarov (UKR) 2:0 (21:5, 21:11)
    Kantaphon Wangcharoen (THA) – Kai Schaeffer (GER) 2:0 (21:13, 21:15)

    Anders Antonsen (DEN) – Minh Tien Nguyen (VIE) 2:0 (21:13, 21:13)

    Ženská dvouhra:
    Gregoria Tunjungová (INA) – Thuzar Thet Htarová (MYA) 2:0 (21:11, 21:8)

    Sindhu Pusarlaová (IND) – Ksenia Polikarpová (ISR) 2:0 (21:7, 21:10)

    Nozomi Okuharová (JPN) – Yvonne Liová (GER) 2:0 (21:17, 21:4)

    Jü Fej Čchenová (CHN) – Doha Hanyová (EGY) 2:0 (21:5, 21:3)

    Michelle Liová (CAN) – Nikte Sotomayorová (GUA) 2:0 (21:8, 21:9)

    Ping Ťiao Cheová (CHN) – Fathimath Abdulová Razzaqová (MDV) 2:0 (21:6, 21:3)

    Mia Blichfeldtová (DEN) – Hsuan-Yu Chenová (AUS) 2:0 (21:7, 21:14)

    Beiwen Zhangová (USA) – Maria Ulitinová (UKR) 2:0 (21:17, 21:7)

    Rachanok Intanonová (THA) - Laura Sarosiová (HUN) 2:0 (21:5, 21:10)

    Mužská čtyřhra:
    Solgyu Choi/Seungjae Seo (KOR) – Jason Ho-Shue/Nyl Yakura (CAN) 2:0 (21:14, 21:8)

    Hirojuki Endo/Juta Watanabe (JPN) – Ivan Sozonov/Vladimir Ivanov (ROV) 2:0 (21:19, 21:19)

    Ťün Chuej Li/Jü Čchen Liou (CHN) - Mark Lamsfuss/Marvin Seidel (GER) 2:0 (21:14, 21:13)

    Ženská čtyřhra:
    Soyeong Kimová/Heeyong Kongová (KOR) – Jongkolphan Kititharakulová/Rawinda Prajongjaiová (THA) 2:0 (21:19, 24:22)

    Sohee Leeová/Seungchan Shinová (KOR) – Maiken Fruergaardová/Sara Thygesenová (DEN) 1:2 (21:15, 19:21, 20:22)

    Juki Fukušimová/Sajata Hirotová (JPN) – Kuan Mei Chowová/Meng Yean Leeová (MAS) 2:1 (17:21, 21:15, 21:7)

    Maju Matsumotová/Wakana Nahagaraová (JPN) – Rachel Honderichová/Kristen Tsaiová (CAN) 2:1

    Smíšená čtyřhra:
    Peng Soon Chan/Liu Ying Gohová (MAS) – Mark Lamsfuss/Isabel Herttrichová (GER) 0:2 (12:21, 15:21)

    Dechapol Puavaranukroh/Sapsiree Taerattanachaiová (THA) – Thom Ciquel/Delphine Delrue (FRA) 2:0 (21:9, 21:15)

    I Lju Wang/Tung Pching Chuangová (CHN) – Čchun Man Tchang/Jing Suet Ceová (HKG) 2:0 (21:12, 21:18)

    Praveen Jordan/MD Oktaviantiová (IND) – Mathias Christiansen/Alexandra Bojeová (DEN) 2:0 (24:22, 21:19)

    S' Wej Čeng/Ja Čchiung Chuangová (CHN) – Robin Tabeling/Selena Pieková (NED) 2:0 (21:15, 22:20)

    Seungjae Seo/Yujung Chaeová (KOR) – Hatem Elgamal/Doha Hanyová (EGY) 2:0 (21:7, 21:3)

    Juta Watanabe/Arisa Higašinová (JPN) – Simon Leung/Gronya Somervillová (AUS) 2:0 (21:7, 21:15)

    Marcus Ellis/Lauren Smithová (GBR) – Joshua Hurlburt-Yu/Josephine Wu (CAN) 2:0 (21:13, 21:19)