Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále (kon.) | Dvouhra (muži, ženy) - 2. kolo (kon.)
Smíšená čtyřhra - semifinále (kon.)
Dvouhra (muži, ženy) - 2. kolo

Neděle 25.07.2021, 07:00Olympijské hry - Stolní tenis
Sledujte:¨

2. kolo ženské a mužské dvouhry zná své postupující. Žel ani jedno české želízko nedokázalo dnes vyhrát. Jančařík měl dobře rozehraný duel s Kazachem Gerassimenkem, který však zvládl lépe koncovku zápasu a porazil českého reprezentanta.
    Mezi ženami sehrála zápas Matelová, nad jejíž síly byla Thajka Paranangová.
    Mohli jsem taky vidět hodně dlouhých a vyrovnaných zápasů a taky hladké postupy jednotlivých favoritů. (12:17:31)

Jorgič začal utkání skvěle a dostal se do vedení 2:0 na sety. Robles se nevzdal a dokázal srovnat krok. Jorgič nakonec mohl slavit vydřenou výhru 4:3 na sety!

V rámci dnešního dne nám ještě zůstává jeden zápas – a to Jorgič versus Robles, kdy druhý jmenovaný momentálně srovnal duel 2:2 na sety!

Sawettabutová potvrdila roli velké favoritky, když toho příliš moc nepovolila své soupeřce Vegové – 11:5,11:4,11:3,11:3!

Další pohodlný výsledek pro Yuanovou, která taky neztratila set proti Brazilce Takahashiové – 11:8,11:7,11:6 a 11:8.

I mezi muži se nyní zrodil výsledek 4:0 na sety, kdy si Kallberg poradil s Kumarem.

Ionescu zvládl uhrát jeden set a prohrál s Tsuboiem 1:4 na sety.

Další ze série vyrovnaných zápasů se odehrál mezi ženami. Minnie Yam Wai Soová porazila po setech 4:2 Mariu Xiaovou ze Španělska.

Robert Gardos – Paul Drinkhall 1:4. Britský hráč měl problémy jen ve druhém setu, jinak kontroloval vývoj zápasu.

Paranangová se raduje z celkového vítězství, když poráží Matelovou 4:2 na sety. K vidění byl vyrovnaný souboj, kdy obě hráčky měly své světlé, ale i stinné stránky hry.

Thajská hráčka je nakonec tou šťastnější, která ji získala po výsledku 11:8 a má nyní velkou šanci ukončit tento zápas. Jak na to odpoví Matelová?

Důležitá pátá sada v utkání Matelová versus Paranangová je velmi těsná a blíží se její koncovka.

Matelová oplácí předchozí prohranou sadu a je vyrovnáno 2:2 na sety. Česká hráčka předvedla v tomto setu o něco více koncentrovanější výkon.

Paranangová bere třetí set v poměru 11:6 a byla v něm lepší hráčkou. Matelová vytvářela hodně chyb.

Jednoznačnější průběh měl druhý set, který Matelová prohrál 5:11 a její soupeřka vyrovnala 1:1 na sety.

Ni Xia Lianová – Yubin Shinová 3:4 a to po velmi vyrovnaném zápase. Lianová měla o něco více ze hry v první polovině zápasu, zatímco její soupeřka zvládla lépe druhou polovinu.

Přetahovaná o každý míček skončila lépe pro českou hráčku, která bere úvodní set v poměru 11:9!

Právě odstartoval další zápas s českou účastí a to zápas Matelové!

Gerassimenko přes špatný začátek zápasu nakonec dokázal přetlačit Jančaříka a zvítězil 4:3 na sety!
    V další ženské dvouhře zvítězila Batraová nad Pesockou 4:3, kdy se odehrál velmi vyrovnaný zápas!

Jančařík zatím v rozhodujícím setu ztrácí a jeho sok momentálně vede 7:4!