Írán – Venezuela 3:0 (kon.) | USA – ROV 1:3 (kon.) | Polsko – Itálie 3:0 (kon.)
Francie – Tunisko 3:0 (kon.) | Japonsko – Kanada 3:1 (kon.) | Brazílie – Argentina 3:2 (kon.)
Sledujte:

Ode mne je to pro tuto chvíli vše. Přeji pěkný den. (10:55:49)

Utkání je za námi. Francie potvrdila roli favorita a porazila Tunisko ve třech setech. Zejména v tom prvním a třetím to byl ale celkem boj. Závěr ovšem v obou případech zvládli lépe Evropané, kteří si tak připsali první výhru na turnaji.

Konec zápasu

25:21
    Kadhi v síti! Nejprve to vypadalo na chybu Ngapetha, ovšem po challengi Francie přišlo rozhodnutí, že se blokující Tunisan dotkl sítě. Je tak hotovo.

24:21
    Karamosli pokazil útok a Francie tak má k dispozici mečboly!

23:21
    Ben Slimene kazí podání a přibližuje tak Francii vítězství.

22:21
    A vzápětí Ngapeth chybuje v útoku a je to tak už pouze o bod.

22:20
    Clevenot dává soupeři ještě šanci chybou na podání.

22:19
    Oddechový čas pro hosty.

22:19
    Nagga tentokrát chybuje. Jeho smeč po lajn ě o kousek minula vymezený hrací prostor.

21:19
    Nagga ovšem ještě nechce konec a opět tak snižuje.

21:18
    Clevenot udržuje svůj tým v náskoku o tři body a zároveň přibližuje vítězství.

20:18
    Hamza Nagga dokázal poslat míč přes blok a Francouzům se jej nepodařilo vrátit zpět.

20:17
    Jean Patry zaútočil přes blok a byl úspěšný. Míč poslal křížem přesně do rohu.

19:17
    Nepovedený trojblok Francie. Smeč Moally totiž srazil pouze na vlastní polovinu.

19:16

19:16
    Ngapeth zasmečoval středem hřiště a jeho tým vede už o tři body. V závěru setu si tak udělal konečně trošku náskok.

18:16
    Chinenyeze byl hodně aktivní v úvodu setu a nyní se opět připomněl povedeným útokem.