Německo - Belgie 1:3 (kon.) | Velká Británie - Kanada 3:1 (kon.)
Velká Británie - Kanada

3:1

(0:0, 0:0, 2:0, 1:1)

Pondělí 26.07.2021, 04:45 • Oi Hockey Stadium, Tokio • Olympijské hry - Pozemní hokej (muži) • Skupina B
Sledujte:

Britové si na turnaji připisují druhé vítězství. Stejně jako proti Jižní Africe zvítězili 3:1 a opět to v roli favorita neměli jednoduché. Kanaďané skvěle zvládli druhou čtvrtinu a dlouho drželi bezbrankový stav. Nevzdali to ani za při dvougólové ztrátě a při třech po sobě jdoucích rozích byli blízko vyrovnání. Počítáme-li však výkon v celých 60 minutách, tak si Velká Británie výhru zasloužila. Vypracovala si více gólových šancí a více jich i proměnila, dvě díky útočníku Ansellovi.

To je z tohoto utkání vše, děkujeme za pozornost. (06:26:28)

60
    Utkání právě skončilo. Velká Británie vítězí 3:1.

60
    Běží poslední minuta utkání.

59
    Penesar (CAN) nezpracoval prudkou nahrávku a balonek končí v autu.

58
    Teď už to Kanada bude mít těžké, ještě to ale samozřejmě zkouší.

57
    Velká Británie právě vstřelila branku!
    LIM PAUL ANSELL dává svému týmu uklidňující dvoubrankový náskok, když u tyčky pohodlně doklepl parádní nahrávku svého spoluhráče.

56
    Kindler drží naděje svého týmu, střelu vyrazil.

56
    A dělají správně, sudí nařizuje trestný roh.

56
    Zkoumá se video, Britové se dožadují trestného rohu.

55
    Hra teď na chvíli nabrala klidnější tempo.

54
    Zklamání na kanadské straně, ze tří rohů ani jeden neproměnili a Britové se osvobodili z velkého tlaku.

53
    Johnston (CAN) to zkoušel vzduchem ale neproměnil. Vzápětí další trestný roh pro jeho tým.

53
    Zblokovaná střela a následuje druhý kanadský roh.

53
    Opět se čekalo na verdikt videorozhodčího. Ten přisoudil Kanadě první trestný roh.

53
    Nabuzení Kanaďané pokračují v útočných aktivitách.

51
    Kanada právě vstřelila branku!
    FREDERIK VAN SON dává naději svému týmu. Bekhendem přesně zasáhl odražené nahození před branku a se štěstím poslal míček do brány.