Nizozemsko - Irsko 4:0 (kon.) | Austrálie - Čína 6:0 (kon.)
Jižní Afrika - Velká Británie 1:4 (kon.) | Argentina - Španělsko 3:0 (kon.)
Japonsko - Nový Zéland 1:2 (kon.) | Německo - Indie 2:0 (kon.)
Japonsko - Nový Zéland

1:2

(0:0, 1:2, 0:0, 0:0)

Pondělí 26.07.2021, 13:45 • Oi Hockey Stadium North Pitch, Tokio • Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy) • Skupina B
Sledujte:

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (15:17:36)

Je konec. Nový Zéland zvítězil nad domácím Japonskem poměrem 2:1. Všechny tři góly byly k vidění ve druhé čtvrtině. O rozhodující branku se postarala ve 28. minutě Ralphová.

60
    Konec utkání

60
    Následně se do útoku dostalo Japonsko, ale špatná přihrávka skončila jen v zámezí a to vypadá na konec nadějí pro domácí.

60
    Hostující hráčky se snaží držet míček v rohu na polovině soupeře, což se jim daří.

59
    Chyba v rozehrávce domácího mužstva a k míčku se dostaly Novozélanďanky, ovšem následná nabídka před bránu nebyla využita.

57
    Japonky musí zrychlit své tempo, protože se čas krátí velice rychle.

56
    Nový Zéland si sice vypracoval šanci, ale následná střela nebyla příliš nebezpečná.

54
    Po přezkoumání záběrů ale rozhodčí neukazuje na trestný roh a u míčku tak bude hostující celek.

53
    Opět se mělo jednat o přestupek Novozélanďanek a vše bude znovu řešit videorozhodčí.

53
    Ale tohle se domácímu celku vůbec nepovedlo a Nový Zéland se dostal do protiútoku, který ale neskončil brankou.

52
    Japonsko získává trestný roh a má velkou možnost srovnat stav zápasu!

51
    Rozhodčí přerušuje hru a videorozhodčí bude zkoumat situaci v brankovišti Nového Zélandu.

50
    Zbývá posledních deset minut základní hrací doby a Japonsku se nedaří vymyslet něco vážnějšího.

49
    Nepřesná přihrávka Japonek končí jen v zámezí a Nový Zéland tak bude mít míček ve své moci.

48
    Domácí mužstvo drží míček, ve středu hřiště a snaží se prokombinovat blíž k bráně Nového Zélandu.

47
    Nový Zéland nechce udělat chybu, ale následně ji hostující hráčka dělá a Japonky se málem dostaly k míčku v nebezpečné oblasti blízko branky.