Brazílie – Francie 29:34 (kon.) | Argentina – Německo 25:33 (kon.) | Egypt – Dánsko 27:32 (kon.)
Španělsko – Norsko 28:27 (kon.) | Bahrajn – Portugalsko 25:26 (kon.) | Japonsko – Švédsko 26:28 (kon.)
Egypt
27:32 (15:13)
Dánsko
Pondělí 26.07.2021, 07:15Olympijské hry - muži • Skupina B
Sledujte:

Dánsko vyhrává tento zajímavý zápas 32:27. Dánsko vyhrálo i svůj druhý zápas na turnaji pod pěti vzájemně propojenými kruhy, naopak Egypt dnes utrpěl první porážku. (08:45:45)

Egypt – Dánsko 27:32 (15:13)
    Nejvíce branek: Hesham 7, J. Al-Dirá 7, Umar 5/1 – Gidsel 10/2, H. Toft Hansen 5, M. Hansen 5/4. Rozhodčí: Lopez, Ramirez. Sedmimetrové hody: 5/3 – 7/7. Vyloučení: 3:3.

Konec zápasu. (27:32)
    60
    Henrik Toft Hansen dává poslední branku zápasu. (27:32)
    60
    Sajf Al-Dirá obstřelil brankáře, a tak snižuje, tato branka ale jen kosmeticky upravuje výsledek. (27:31)

60
    Probíhá poslední minuta hry. (26:31)
    59
    Mikkel Hansen poslal míč naprosto přesně do dolní části branky k tyči. Nechytatelný pokus. (26:31)

58
    Sedmička pro Dánsko. (26:30)

58
    Ibrahím Almasrí nedokázal prostřelit brankáře soupeře. (26:30)
    57
    Mathias Gidsel to vzal na sebe a vstřelil důležitou branku. Poslal míč přesně ke vzdálenější tyči. (26:30)

57
    Dostáváme se do závěrečné fáze druhého poločasu. Dánsko aktuálně vede o tři body. (26:29)
    56
    Tvrdé a rychlé zakončení od Mikkela Hansena končí až v síti. (26:29)
    55
    Tým vedený jako domácí se nevzdává, bojuje a pokouší se s výsledkem něco udělat. Gól nyní dává Ahmed Hesham. (26:28)
    54
    Dánsko si bere tříbrankový náskok zpět, prosazuje se Henrik Toft Hansen. (25:28)
    54
    Jahíja Umar se dostal k míči, obstřelil dva blokující hráče, brankář si na míč sáhl, ale nezastavil ho, a tak je z toho gól. (25:27)

53
    Egypt si vyžádal oddechový čas. (24:27)

52
    To se už dostáváme do posledních osmi minut hry ve druhém poločase. Dánsko vede o tři góly. (24:27)

51
    Muhammad Sanad se svou sedmičkou dlouho čekal. Nakonec trefil jen brankáře, který slaví důležitý zákrok. (24:27)