Dvouhra (muži, ženy) - 2. kolo (kon.) | Dvouhra (muži, ženy) - 3. kolo (kon.)
Smíšená čtyřhra - o 3. místo a finále (kon.)

Pondělí 26.07.2021, 13:05Olympijské hry - Stolní tenis

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (15:26:45)

Finále:

Xin Xu / Shiwen Liuová (CHN) 3:4 Jun Mizutani / Mima Itová (JAP)

Sety: 11:5, 11:7, 8:11, 9:11, 9:11, 11:6, 6:11

Japonský pár Jun Mizutani / Mima Itová získává zlato! V 7. setu porazil čínský pár ve složení Xin Xu / Shiwen Liuová poměrem 11:6 a celkově tak 4:3 na sety!

Konec utkání

Jun Mizutani a Mima Itová mají 5 mečbolů při stavu 10:5 v 7. setu!

Drama ovšem pokračuje a Xin Xu se Shiwen Liuovou stahují náskok. Momentálně ale prohrávají 5:9.

Tak to je neskutečné, protože čínský pár ještě neuhrál v sedmém setu ani míček a Jun Mizutani s Mimou Itovou vedou 8:0!

Jun Mizutani a Mima Itová vedou v rozhodujícím setu o zlato už 5:0!

Lépe do rozhodujícího setu vstoupil japonský pár, který vede 3:0!

Je srovnáno na 3:3 a rozhodne tak až sedmý set! Čínský pár Xin Xu / Shiwen Liuová získal šestý set poměrem 11:6.

8:5 pro čínský pár a vypadá to, že toto finále nakonec rozhodne dramatická sedmá sada!

Xin Xu a Shiwen Liuová si ovšem jdou pro sedmý rozhodující set, jelikož vedou 6:4.

6. sada je zatím velice vyrovnaná, ale čínský pár vede těsně 4:3.

5. set končí 11:9 ve prospěch japonského páru, který tak otáčí zápas z 0:2 na 3:2 a je jeden set od zlata!

Jun Mizutani a Mima Itová vedou v 5. setu 8:6 a jsou blízko k zisku třetí sady!

Začátek 5. setu se lépe vyvíjí pro japonský pár, který vede 3:1 a otáčí tak vývoj celého finále.

Ano! Japonský pár Jun Mizutani a Mima Itová srovnává stav utkání na 2:2, když zvládl 4. set v poměru 11:9! K vidění tak je skvělé finále.

Jun Mizutani a Mima Itová ovšem zaveleli k otočce a ve 4. setu vedou 9:7 a jsou dva míčky od srovnání na 2:2!

Čínský pár si stále drží dvoubodový náskok a momentálně je stav čtvrté sady 5:3.

Michal Raška

Výsledky
    Finále

Xin Xu / Shiwen Liuová (CHN) - Jun Mizutani / Mima Itová (JAP) 3:4

o 3. místo

Emmanuel Lebesson / Jia Nanová Yuanová (FRA) - Yun-Ju Lin / I-Chingová Chengová (TPE) 0:4