Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 3. den | (kon.) |
Do 55 kg (ženy) | Joanna Lochowskaová (POL) (kon.) | | | Do 55 kg - finále (ženy) | Hidilyn Diazová (PHI) (kon.) |
Do 57 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 73 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 57 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | N. Gjakovová (KOS) (kon.) | | | Do 73 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Š. Óno (JPN) (kon.) |
C1 - semifinále a finále (muži) | Vítěz: B. Savšek (SLO) (kon.) |
100m motýlek - finále (ženy) | Vítěz: M. Macnailová (CAN) (kon.) | | | 200m volný styl - semifinále (muži) | (kon.) |
100m prsa - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 100m prsa - finále (muži) | Vítěz: A. Peaty (GBR) (kon.) |
400m volný styl - finále (ženy) | Vítěz: A. Titmusová (AUS) (kon.) | | | 100m znak - semifinále (muži) | (kon.) |
100m znak - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - finále (muži) | Vítěz: USA (kon.) |
200m volný styl - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 200m motýlek - rozplavby (muži) | (kon.) |
200m polohový závod - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 1500m volný styl - rozplavby (ženy) | (kon.) |
Skeet - den druhý (ženy) | Vítěz: M. Wej (CHN) (kon.) | | | Skeet - den druhý (muži) | Vítěz: E. Delaunay (FRA) (kon.) |
Skeet - finále (ženy) | Vítěz: A. Englishová (USA) (kon.) | | | Skeet - finále (muži) | Vítěz: V. Hancock (USA) (kon.) |
Týmová soutěž - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Týmová soutěž - ČF, SF a F (muži) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Dvouhra (muži, ženy) - 2. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži, ženy) - 3. kolo | (kon.) |
Smíšená čtyřhra - o 3. místo a finále | (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Individuální závod (muži) | Vítěz: T. Pidcock (GBR) (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
10m věž synchro - finále (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Týmy (muži) - Finále | Vítěz: ROV (kon.) |
Šavle, jednotlivci (ženy) | Vítěz: S. Pozdnjakovová (ROC) (kon.) | | | Fleret, jednotlivci (muži) | Vítěz: K. Čcheung (HGK) (kon.) |
Do 67 kg - OF, ČF a SF (ženy) | (kon.) | | | Do 80 kg - OF, ČF a SF (muži) | (kon.) |
Do 67 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítěz: M. Jelićová (CRO) (kon.) | | | Do 80 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | M. Chramcov (ROC) (kon.) |
Závod mužů | Vítěz: K. Blummenfelt (NOR) (kon.) | | | Závod žen | Vítěz: F. Duffyová (BER) (kon.) |
Dopolední skupinové zápasy | (kon.) | | | Odpolední skupinové zápasy | (kon.) |
Německo - Belgie | 1:3 (kon.) | | | Velká Británie - Kanada | 3:1 (kon.) |
Nizozemsko - Irsko | 4:0 (kon.) | | | Austrálie - Čína | 6:0 (kon.) |
Jižní Afrika - Velká Británie | 1:4 (kon.) | | | Argentina - Španělsko | 3:0 (kon.) |
Japonsko - Nový Zéland | 1:2 (kon.) | | | Německo - Indie | 2:0 (kon.) |
USA – Čína | 12:7 (kon.) | | | ROC – Maďarsko | 10:10 (kon.) |
Austrálie – Nizozemsko | 15:12 (kon.) | | | Španělsko – Kanada | 14:10 (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
3. kolo (ženy) | (kon.) | | | 3. kolo (muži) | (kon.) |
Street - kvalifikace a finále (ženy) | Vítěz: M. Nišijová (JPN) (kon.) |
konec
Celodenní přehled
Marek Baloun
RS:X (muži) - 6. jízda:
1. Thomas Goyard (FRA) 25:48
2. Endre Funnemark (NOR) +0:13
3. Mattia Camboni (ITA) +1:38
4. Tom Squires (GBR) +1:43
5. Mateo Sanz Lanz (SUI) +2:10
6. Kiran Badloe (NED) +2:48
7. Kun Bi (CHN) +3:23
8. Yoav Cohen (ISR) +3:25
9. Andreas Cariolou (CYP) +3:45
10. Byron Kokkalanis (GRE) +4:02
Karel Lavický (CZE) DQ
One person Dinghy Laser (ženy) - 4. jízda
1. Vasileia Karachaliouová (GRE) 49:20
2. Marit Bouwmeesterová (NED) +0:13
3. Line Flem Hoestová (NOR) +0:16
4. Josefin Olssonová (SWE) +0:20
5. Stephanie Devaux Lovellová (LCA) +0:24
6. Silvia Zennarová (ITA) +0:29
7. Dongshuang Zhang (CHN) +0:47
8. Emma Plasschaert (BEL) +0:50
9. Isabella Maegli Aguerová (GUA) +0:53
10. Mara Stranskyová (AUS) +0:56
RS:X (muži) - 5. jízda:
1. Thomas Goyard (FRA) 23:41
2. Kiran Badloe (NED) +0:39
3. Mattia Camboni (ITA) +0:46
4. Mateo Sanz Lanz (SUI) +1:05
5. Pedro Pascual (USA) +1:16
6. Piotr Myška (POL) +1:43
7. Yoav Cohen (ISR) +1:58
8. Wonwoo Cho (KOR) +2:06
9. Chun Leung Michael Cheng (HKG) +2:54
10. Andreas Cariolou (CYP) +3:29
Karel Lavický (CZE) DNF
One person Dinghy Laser (ženy) - 3. jízda
1. Line Flem Hoestová (NOR) 49:44
2. Silvia Zennarová (ITA) +0:11
3. Anne-Marie Rindomová (DEN) +0:39
4. Sarah Douglasová (CAN) +0:46
5. Marie Bolou (FRA) +1:07
6. Vasileia Karachaliouová (GRE) +1:11
7. Marit Bouwmeesterová (NED) +1:14
8. Josefin Olssonová (SWE) +1:18
9. Alison Youngová (GBR) +1:23
10. Manami Doiová (JPN) +1:25
RS:X (muži) - 4. jízda:
1. Kiran Badloe (NED) 21:54
2. Tom Squires (GBR) +0:30
3. Piotr Myška (POL) +0:39
4. Kun Bi (CHN) +1:14
5. Byron Kokkalanis (GRE) +1:19
6. Andreas Cariolou (CYP) +1:29
7. Yoav Cohen (ISR) +1:32
8. Mattia Camboni (ITA) +1:40
9. Pedro Pascual (USA) +1:45
10. Mateo Sanz Lanz (SUI) +1:55
23. Karel Lavický (CZE) +4:52
One person Dinghy Laser (muži) - 3. jízda
1. Jesper Stalheim (SWE) 49:59
2. Matt Wearn (AUS) +0:05
3. Tonči Štipanovič (CRO) +0:08
4. Robert Scheidt (BRA) +0:18
5. Pavlos Kontides (CYP) +0:27
6. Ryan Lo (SGP) +0:54
7. Sergei Komissarov (ROV) +1:18
8. Sam Meech (NZL) +1:42
9. Benjamin Vadnai (HUN) +1:44
10. Philipp Buhl (GER) +1:50
RS:X (ženy) - 6. jízda:
1. Yunxiu Luová (CHN) 21:20
2. Emma Wilsonová (GBR) +0:10
3. Katy Spychaková (ISR) +1:53
4. Charline Piconová (FRA) + 2:02
5. Maria Belen Bazo Germanová (PER) +2:21
6. Hei Man H V Chanová (HKG) +2:26
7. Marta Magettiová (ITA) +2:43
8. Laerke Buhl-Hansenová (DEN) +3:22
9. Zofia Noceti Klepačková (POL) +3:26
10. Patricia Freitasová (BRA) +3:27
RS:X (ženy) - 5. jízda:
1. Charline Piconová (FRA) 23:38
2. Yunxiu Luová (CHN) +0:35
3. Lilian de Geusová (NED) +0:40
4. Emma Wilsonová (GBR) +0:50
5. Yuki Sunagaová (JAP) +1:21
6. Marta Magettiová (ITA) +1:26
7. Hei Man H V Chanová (HKG) +1:41
8. Maria Belen Bazo Germanová (PER) +1:41
9. Laerke Buhl-Hansenová (DEN) +1:46
10. Katy Spychaková (ISR) +1:58
One person Dinghy Laser (muži) - 2. jízda
1. Milivoj Dukič (MNE) 52:01
2. Philipp Buhl (GER) +0:26
3. Kaarle Tapper (FIN) +0:56
4. Joel Rodriguez Pérez (ESP) +1:00
5. Clemente Seguel (CHI) +1:06
6. Tonči Štipanovič (CRO) +1:12
7. Pavlos Kontides (CYP) +1:15
8. Jeemin Ha (KOR) +1:37
9. Jean Baptiste Bernaz (FRA) +1:40
10. Robert Scheidt (BRA) +1:44
RS:X (ženy) - 4. jízda:
1. Emma Wilsonová (GBR) 22:18
2. Yunxiu Luová (CHN) +0:12
3. Yuki Sunagaová (JAP) +0:27
4. Laerke Buhl-Hansenová +0:30
5. Hei Man H V Chanová (HKG) +1:04
6. Tuuli Petaejae-Sirenová (FIN) +1:21
7. Katy Spychaková (ISR) +1:27
8. Lilian de Geusová (NED) +1:52
9. Charline Piconová (FRA) +1:53
10. Ingrid Puustová (EST) +2:10
Podmínky v čase 09:00:
Teplota vzduchu: 25°C
Vlhkost: 61%
Směr a rychlost vzduchu: 080°/12 uzlů
1. Thomas Goyard (FRA) 25:48
2. Endre Funnemark (NOR) +0:13
3. Mattia Camboni (ITA) +1:38
4. Tom Squires (GBR) +1:43
5. Mateo Sanz Lanz (SUI) +2:10
6. Kiran Badloe (NED) +2:48
7. Kun Bi (CHN) +3:23
8. Yoav Cohen (ISR) +3:25
9. Andreas Cariolou (CYP) +3:45
10. Byron Kokkalanis (GRE) +4:02
Karel Lavický (CZE) DQ
One person Dinghy Laser (ženy) - 4. jízda
1. Vasileia Karachaliouová (GRE) 49:20
2. Marit Bouwmeesterová (NED) +0:13
3. Line Flem Hoestová (NOR) +0:16
4. Josefin Olssonová (SWE) +0:20
5. Stephanie Devaux Lovellová (LCA) +0:24
6. Silvia Zennarová (ITA) +0:29
7. Dongshuang Zhang (CHN) +0:47
8. Emma Plasschaert (BEL) +0:50
9. Isabella Maegli Aguerová (GUA) +0:53
10. Mara Stranskyová (AUS) +0:56
RS:X (muži) - 5. jízda:
1. Thomas Goyard (FRA) 23:41
2. Kiran Badloe (NED) +0:39
3. Mattia Camboni (ITA) +0:46
4. Mateo Sanz Lanz (SUI) +1:05
5. Pedro Pascual (USA) +1:16
6. Piotr Myška (POL) +1:43
7. Yoav Cohen (ISR) +1:58
8. Wonwoo Cho (KOR) +2:06
9. Chun Leung Michael Cheng (HKG) +2:54
10. Andreas Cariolou (CYP) +3:29
Karel Lavický (CZE) DNF
One person Dinghy Laser (ženy) - 3. jízda
1. Line Flem Hoestová (NOR) 49:44
2. Silvia Zennarová (ITA) +0:11
3. Anne-Marie Rindomová (DEN) +0:39
4. Sarah Douglasová (CAN) +0:46
5. Marie Bolou (FRA) +1:07
6. Vasileia Karachaliouová (GRE) +1:11
7. Marit Bouwmeesterová (NED) +1:14
8. Josefin Olssonová (SWE) +1:18
9. Alison Youngová (GBR) +1:23
10. Manami Doiová (JPN) +1:25
RS:X (muži) - 4. jízda:
1. Kiran Badloe (NED) 21:54
2. Tom Squires (GBR) +0:30
3. Piotr Myška (POL) +0:39
4. Kun Bi (CHN) +1:14
5. Byron Kokkalanis (GRE) +1:19
6. Andreas Cariolou (CYP) +1:29
7. Yoav Cohen (ISR) +1:32
8. Mattia Camboni (ITA) +1:40
9. Pedro Pascual (USA) +1:45
10. Mateo Sanz Lanz (SUI) +1:55
23. Karel Lavický (CZE) +4:52
One person Dinghy Laser (muži) - 3. jízda
1. Jesper Stalheim (SWE) 49:59
2. Matt Wearn (AUS) +0:05
3. Tonči Štipanovič (CRO) +0:08
4. Robert Scheidt (BRA) +0:18
5. Pavlos Kontides (CYP) +0:27
6. Ryan Lo (SGP) +0:54
7. Sergei Komissarov (ROV) +1:18
8. Sam Meech (NZL) +1:42
9. Benjamin Vadnai (HUN) +1:44
10. Philipp Buhl (GER) +1:50
RS:X (ženy) - 6. jízda:
1. Yunxiu Luová (CHN) 21:20
2. Emma Wilsonová (GBR) +0:10
3. Katy Spychaková (ISR) +1:53
4. Charline Piconová (FRA) + 2:02
5. Maria Belen Bazo Germanová (PER) +2:21
6. Hei Man H V Chanová (HKG) +2:26
7. Marta Magettiová (ITA) +2:43
8. Laerke Buhl-Hansenová (DEN) +3:22
9. Zofia Noceti Klepačková (POL) +3:26
10. Patricia Freitasová (BRA) +3:27
RS:X (ženy) - 5. jízda:
1. Charline Piconová (FRA) 23:38
2. Yunxiu Luová (CHN) +0:35
3. Lilian de Geusová (NED) +0:40
4. Emma Wilsonová (GBR) +0:50
5. Yuki Sunagaová (JAP) +1:21
6. Marta Magettiová (ITA) +1:26
7. Hei Man H V Chanová (HKG) +1:41
8. Maria Belen Bazo Germanová (PER) +1:41
9. Laerke Buhl-Hansenová (DEN) +1:46
10. Katy Spychaková (ISR) +1:58
One person Dinghy Laser (muži) - 2. jízda
1. Milivoj Dukič (MNE) 52:01
2. Philipp Buhl (GER) +0:26
3. Kaarle Tapper (FIN) +0:56
4. Joel Rodriguez Pérez (ESP) +1:00
5. Clemente Seguel (CHI) +1:06
6. Tonči Štipanovič (CRO) +1:12
7. Pavlos Kontides (CYP) +1:15
8. Jeemin Ha (KOR) +1:37
9. Jean Baptiste Bernaz (FRA) +1:40
10. Robert Scheidt (BRA) +1:44
RS:X (ženy) - 4. jízda:
1. Emma Wilsonová (GBR) 22:18
2. Yunxiu Luová (CHN) +0:12
3. Yuki Sunagaová (JAP) +0:27
4. Laerke Buhl-Hansenová +0:30
5. Hei Man H V Chanová (HKG) +1:04
6. Tuuli Petaejae-Sirenová (FIN) +1:21
7. Katy Spychaková (ISR) +1:27
8. Lilian de Geusová (NED) +1:52
9. Charline Piconová (FRA) +1:53
10. Ingrid Puustová (EST) +2:10
Podmínky v čase 09:00:
Teplota vzduchu: 25°C
Vlhkost: 61%
Směr a rychlost vzduchu: 080°/12 uzlů
1. Vasileia Karachaliouová (GRE) 49:20
2. Marit Bouwmeesterová (NED) +0:13
3. Line Flem Hoestová (NOR) +0:16
4. Josefin Olssonová (SWE) +0:20
5. Stephanie Devaux Lovellová (LCA) +0:24
6. Silvia Zennarová (ITA) +0:29
7. Dongshuang Zhang (CHN) +0:47
8. Emma Plasschaert (BEL) +0:50
9. Isabella Maegli Aguerová (GUA) +0:53
10. Mara Stranskyová (AUS) +0:56
1. Thomas Goyard (FRA) 23:41
2. Kiran Badloe (NED) +0:39
3. Mattia Camboni (ITA) +0:46
4. Mateo Sanz Lanz (SUI) +1:05
5. Pedro Pascual (USA) +1:16
6. Piotr Myška (POL) +1:43
7. Yoav Cohen (ISR) +1:58
8. Wonwoo Cho (KOR) +2:06
9. Chun Leung Michael Cheng (HKG) +2:54
10. Andreas Cariolou (CYP) +3:29
Karel Lavický (CZE) DNF