Neftçi Baku – Olympiakos 0:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Alaškert 3:1 (kon.) | Kluž – Lincoln 2:0 (kon.)
Midtjylland – Celtic 2:1 (po pr.) | Galatasaray – Eindhoven 1:2 (kon.) | Ludogorec – Mura 3:1 (kon.)
Young Boys – Slovan Bratislava 3:2 (kon.) | Sparta – Rapid 2:0 (kon.) | CZ Bělehrad – Kajrat 5:0 (kon.)
BSC Young Boys
3:2 (2:0)
ŠK Slovan Bratislava
Středa 28.07.2021, 20:15 • Stade de Suisse, Bern • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (22:10:49)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 10:3. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:10.

Je konec! Dramatické utkání nakonec ovládli domácí Young Boys, kteří vítězí 3:2. Young Boys vlétli do zápasu jako velká voda a po ruce Medveděva zahrávali po deseti minutách penaltu, kterou proměnil Jordan Siebetcheu. Následně měl penaltu k dispozici i Slovan, ale Ratao nechal vyniknout brankáře. Ve 25. minutě navíc přidal druhou branku švýcarského celku García. Krátce po změně stran se z přímého kopu prosadil Aebiascher. Slovan se ale vrátil do utkání. Vlastní brankou mu pomohl Kanga a o tři minuty později se trefil Henty. V závěru pak málem srovnal Weiss, ale jeho rána orazítkovala břevno.

90+4

90+2
    Mohlo být hotovo! Fassnacht se ve vápně opřel do zakončení z voleje, ale jeho skákavý pokus prosvištěl těsně vedle vzdálenější tyčky!

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Domácí stále hrají s míčem na kopačkách a sbírají cenné sekundy k dobru. Čekáme na údaj o tom, kolik minut rozhodčí ve druhém poločase nastaví.

89
    I s další standardní situací si obrana domácího celku dokázala poradit. Pro vysoký centr z pravé strany si před Strelcem došel domácí brankář.

88
    García dohrál soupeře ostrým skluzem u postranní čáry a vidí žlutou kartu.

87
    Mohlo být vyrovnáno! Hosté byli jen pár centimetrů od prodloužení! Po závaru ve vápně se do míče opřel Weiss, jehož tečovaná dělovka skončila na břevně!

86
    Strelec si hrudí výborně převzal míč, sklepl jej na Weisse, který udělal kličku na levou stranu a byl faulován. Slovan má k dispozici standardní situaci.

85
    Do rozehrávky domácího mužstva se musel zapojit také brankář, který dokázal zachovat klid a rozehrál konstruktivně na pravou stranu hřiště.

84
    Rabiu chvíli po svém příchodu na trávník sestřelil soupeře a dostává žlutou kartu.

83
    Domácí se usadili na polovině Slovanu a sbírají cenné sekundy k dobru. Hráči Young Boys nechtějí soupeře pustit do blízkosti své šestnáctky.

82
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Henty, přichází Strelec.
    Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází de Kamps, přichází Rabiu.

81
    Zadáci domácího mužstva uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v dresu Slovanu rozehrávku neatakuje. Slovenskému celku už moc času nezbývá.

80
    Žlutou kartu dostává Weiss (ŠK Slovan Bratislava).

79
    Pauschek dostal prostor na pravé straně a potáhl míč do blízkosti velkého vápna. Tam se ale nedovoleným zákrokem provinil proti Garcíovi.

Tomáš Kubečka

Branky: 10. Siebetcheu (pen.), 25. García, 49. Aebischer – 60. Kanga (vla.), 63. Henty (Ratao)

Karty:   72. Fassnacht (YBB), 88. García (YBB) – 3. Henty (SBA), 48. Kašia (SBA), 75. De Marco (SBA), 80. Weiss (SBA), 84. Rabiu (SBA)

Neproměněná penalta: 21. Ratao (SBA), brankář Ballmoos zneškodnil

BSC Young Boys: von Ballmoos – Hefti, Camara, Zesiger, García – Fassnacht, Sierro (71. Martins), Aebischer, Moumi (59. Spielmann) – Elia, Siebatcheu (59. Kanga)
    Náhradníci: Burgy, Fairve, Kanga, Lauper, Lefort, Maceiras, Mambimbi, Martins, Rieder, Spielmann, Sujelmani, Zbinden

ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Medveděv (46. Zmrhal), Kašia, Božikov, de Marco – Kankava, de Kamps (82. Rabiu) – Pauschek, Weiss, Ratao (74. Čavrič) – Henty (82. Strelec)
    Náhradníci: Abena, Čavrič, Hrnčár, Lichý, Rabiu, Strelec, Šulla, Trnovský, Zmrhal