Ústí n. L. – Jihlava 1:2 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
1:2 (0:1)
FC Vysočina Jihlava
Pátek 30.07.2021, 18:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 2. kolo

Ve druhé půli padly obě branky v samotném závěru, když nejprve pojistil vedení hostů v 89. minutě Justin James Araujo-Wilson, následně na konečných 1:2 snížil ve druhé minutě nastavení druhého poločasu Jiří Miskovič. To již ale nic nezměnilo na tom, že tři body ze severu Čech odváží fotbalisté Jihlavy.

Z fotbalu v Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:41:17)

Statistiky:
    :

Branka: 90+2. Miskovič – 13. Shudeiwa, 89. Aroujo-Wilson.
    ŽK: 75. Alexandr, 77. Brak, 87. Miskovič, 90+2. M. Bílek – 41. Křišťál, 42. Vedral, 56. Arroyo, 70. Shudeiwa, 87. Araujo-Wilson.
    Střely na bránu: 6:4 (0:2).
    Střely mimo bránu: 8:4 (6:4).
    Rohové kopy: 7:3 (3:1).
    Ofsajdy: 0:1 (0:1).
    Fauly: 7:15 (3:7).

90+5
    Konec zápasu po nastavení čtyř minut a tří sekund ve druhé půli. Otázkou je, zda měl být přímý volný kop ve prospěch domácích ještě rozehrán.

90+5
    Josef Krejsa nařídil přímý volný kop pro domácí, který ale nenechá rozehrát! Odpískán je konec! Na hřišti se strhla mela, Michal Bílek zakopl míč daleko od místa přestupku, na hrací plochu vběhl i domácí kouč David Jarolím.

90+4
    Půl minuty před koncem ohlášeného nastavení bude odkopávat od vlastní brány Luděk Vejmola.

90+2
    Za obranný zákrok proti pravidlům obdržel Michal Bílek (UNL) žlutou kartu.

90+2
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Ještě není dobojováno! JIŘÍ MISKOVIČ z přímého volného kopu vymetl pavučiny z levého horního růžku.

90+1
    Slibná standardní situace pro domácí přibližně z osmnácti metrů od soupeřovy brány.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví ve druhé půli čtyři minuty.

89
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Jestli druhý gól nebyl pomyslný hřebíček do ústecké rakve? Vedení Vysočiny pojišťuje minutu před koncem řádné hrací doby WILSON JUSTIN JAMES ARAUJO.

87
    Žlutou kartu za faul uviděl také Jiří Miskovič (UNL).

87
    Bude se opět žlutit, potrestán je Wilson Justin James Araujo.

86
    Střídající Alessandro Angelozzi šel úplně sám na Luďka Vejmolu. Ze souboje tváří v tvář vzešel vítězně hostující gólman.

85
    Opět dvojité střídání. Jaroslava Peřinu nahradí Robert Štefánek, Fares Shudeiwa přenechává místo Lukáši Filovi.

84
    Přízemní pokus Adama Alexandra byl pro strážce jihlavské svatyně lahodné sousto.

83
    Hosté přenesli hru k bráně Jana Plachého a kopou druhý rohový kop v krátkém časovém sledu.

81
    Na domácích je znát i jakási křeč, Jonáš Jiránek před odkrytou bránou se ani ke střele neodhodlal.

77
    Páté střídání Army. Kapitánskou pásku předává Václav Prošek Michalu Bílkovi, na hřiště se podívá Alessandro Angelozzi.

77
    Za nesportovní chování směrem k rozhodčímu vyfasoval žlutou kartu Vojtěch Brak (UNL).