Austrálie - Španělsko 1:1 (kon.) | Kanada - Jižní Afrika 4:4 (kon.)
Japonsko - Indie 3:5 (kon.) | Argentina - Nový Zéland 4:1 (kon.)
Německo - Nizozemsko 3:1 (kon.) | Belgie - Velká Británie 2:2 (kon.)
Německo - Nizozemsko

3:1

(1:0, 0:0, 1:0, 1:1)

Pátek 30.07.2021, 13:45 • Oi Hockey Stadium North Pitch • Olympijské hry - Pozemní hokej (muži) • Skupina B
Sledujte:

Němci zvládli poslední zápas ve skupině a po vcelku dobrém výkonu poráží Nizozemsko 3:1. Nizozemci se v závěru zápasu snažili něco se zápasem udělat, ale na dnešní obrannou hru Němců nenašli příliš často recept. (15:11:31)

60
    Poslední minuta patří Nizozemsku, ale Němci je drží daleko od své branky a jejich vítězství už je velmi blízko.

59
    Stadler nyní dobře zachytil střelu soupeře a zneškodnil tak dobře zahraný trestný roh svého soupeře.

59
    Nizozemci se připravují k zahrávání trestného rohu a mají velkou šanci ke kontaktní brance.

58
    Nizozemci to ještě určitě zkusí. Pruijser se nyní pokoušel probít obranou, ale neúspěšně.

57
    Nizozemsko právě vstřelilo branku!
    Ovšem ještě se nám situace přece jen trochu komplikuje! Obrana Německa nyní trochu propadla a po odraženém míčku se před brankou ke střele dostal JEROEN HERTZBERGER, který tvrdou ranou pod břevno nedal brankáři šanci zasáhnout.

55
    Němci mají míček pod svou kontrolou a hlídají si své pohodlné vedení. To už by neměli ztratit a připsat si v posledním zápase ve skupině další body.

54
    Německo právě vstřelilo branku!
    Grambusch ještě v pádu dokázal míček poslat od postranní brankové čáry zpět před branku, kde z bekhendu vystřelil ALEXANDER TIMM HERZBRUCH a nejspíše definitivně rozhoduje o vítězi dnešního utkání.

51
    Blaak nyní podržel svůj tým, když dokázal v krátké době za sebou vyrazit dvě jedovaté střely. Zvláště ta od Zwickera, která brankáře zasáhla do helmy!

50
    Zelená karta pro nizozemského hráče. Grosse zkoušel lobem někoho oslovit před brankou, ale provedení úderu nebylo zcela přesné.

49
    Wellen dostal míčkem někam do oblasti hlavy a byl trochu otřesen po této trefě. Nakonec vypadá, že bude vše v pořádku.

48
    Němečtí hráči nyní dobře blokují soupeřovu kombinaci a vůbec je nepouští na svou vlastní polovinu.

47
    Poslední část zápasu započali Nizozemci s míčkem na svých holích a uvidíme, zda se jim podaří dramatizovat koncovku duelu.

46
    Začátek čtvrté čtvrtiny.

Po bezbrankové druhé čtvrtině, se nám síť opět rozvlnila. Němci docílili své druhé trefy a jsou na dobré cestě k vítězství.

45
    Konec třetí čtvrtiny.

45
    Oruz ještě zkoušel štěstí, ale se svou střelou minul branku.

45
    Poslední minuta předposlední čtvrtiny a Němci jsou zatím blíže k dnešnímu vítězství.