Jižní Afrika - Německo 1:4 (kon.) | Irsko - Indie 0:1 (kon.)
Irsko - Indie

0:1

(0:0, 0:0, 0:0, 0:1)

Pátek 30.07.2021, 05:45 • Oi Hockey Stadium, Tokyo, Japonsko • Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy) • Skupina A
Sledujte:

To je ode mě vše. U dalších zápasů z Olympijských her se těším na shledanou! (07:24:46)

Indie nakonec svoji aktivitu přetavila ve vítězství poté, co se tři minuty před koncem trefila Navneet Kaurová. Irky jsou velice zklamané, ihned po zápase jsme je mohli vidět s obličeji v dlaních. Na indické straně pak panuje euforie, jelikož hráčky vědí, že se tímto vítězstvím vrátily do bojů o postup do další fáze turnaje. Irky sice zůstávají na čtvrté pozici, avšak další zápas proti Velké Británii musejí bezpodmínečně vyhrát, pokud se nechtějí ohlížet na výsledek svých dnešních soupeřek.

Konec Zápasu.

15
    Půlminuta do konce, Indky jsou na míčku. Tohle už bude pro irské hráčky nesmírně těžké.

15
    Pukhrambamová opět zasažena, tentokráte Watkinsovou. Opět se ale zvedla a bude pokračovat.

14
    Indky se vydaly vstříc prázdné brance, irská obrana se ale na poslední chvíli vrátila, čímž si udržela naděje na vyrovnání.

14
    Na zemi se po ráně jedné z irských hráček ocitla s bolestivou grimasou Pukhrambamová. Zdá se ale, že je v pořádku.

13
    Irky odvolávají McFerranovou a budou se snažit útočit s jednou hráčkou v poli navíc!

12
    Indie právě vstřelila branku!

Máme tady první branku zápasu, která může být zároveň rozhodující! Po fantastické přihrávce Rani do předbrankového prostoru zakončila do poloprázdné branky NAVNEET KAUROVÁ. McFerranová se snažila přesunout, avšak toto nemohla stihnout.

11
    Dukeová celkem jednoduše přišla o míček, avšak její spoluhráči získaly míček zpět.

10
    Savita předvedla dva výborné zákroky. Jako poslední si na indické brankářce vylámala zuby z bezprostřední blízkosti O'Flanaganová.

9
    Volný úder Irek rozehrála selfpassem Watkinsová. Následný útok byl ovšem zavčasu zastaven.

8
    Indky kombinovaly na vlastní polovině, načež se vydala na zteč Deviová. Irská obrana zareagovala včas.

7
    Lalremsiami střílela z pravé strany, její pokus ovšem zamířil mimo branku.

5
    Deset minut do konce poslední čtvrtiny a zatím jsme neviděli jedinou branku. Nyní se to snažila změnit na jedné straně Matthewsová a na druhé straně Lalremsiami. Ani jedné se ovšem nezadařilo.

4
    Přihrávka Deviové před branku našla pouze hokejku Matthewsové. Ta odehrála míček do bezpečí.

3
    Teteová už je na hrací ploše.

3
    Útok irských hráček neměl úspěšný konec. Indky mají opět míček ve své moci.

2
    Indky se ovšem dostaly na polovinu svých soupeřek, kde chvíli kombinovaly, aby ušetřily čas.