Skok do výšky - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | 3000 m překážek - rozběhy (muži) | (kon.) |
Hod diskem - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozběhy (ženy) | (kon.) |
400 m překážek - rozběhy (muži) | (kon.) | | | 100 m - rozběhy (ženy) | (kon.) |
5000 m - rozběhy (ženy) | (kon.) | | | Trojskok - kvalifikace (ženy) | Vítěz: Y. Rojasová (VEN) (kon.) |
Vrh koulí - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - rozběhy | (kon.) |
10 000 m - finále (muži) | Vítěz: S. Barega (ETH) (kon.) |
Milan Huppert
Startovní listina:
1. rozběh
1 Lore Hoffmannová (SUI)
2 Renelle Lamoteová (FRA)
3 Angelika Sarnaová (POL)
4 Winnie Nanyondová (UGA)
5 Morgan Mitchellová (AUS)
6 Liga Velvereová (LAT)
7 Workua Getachewová (ETH)
8 Madeleine Kellyová (CAN)
2. rozběh
1 Natoya Gouleová (JAM
2 Hedda Hynneová (NOR)
3 Noelie Yarigová (BEN)
4 Halimah Nakaayiová (UGA)
5 Nadia Powerová (IRL)
6 Katharina Trost (GER)
7 Lokonyen Rose Nathike (EOR)
8 Eunice Jepkoech Sum (KEN)
3. rozběh
1 Athing Muová (USA)
2 Christina Heringová (GER)
3 Bianka Bartha-Keriová (HUN)
4 Habitam ALemuová (ETH)
5 Melissa Bishop-Nriaguová (CAN)
6 Joanna Jozwiková (POL)
7 Louise Shanahanová (IRL)
4. rozběh
1 Mary Moraaová (KEN)
2 Nimali Waliwarshaová (SRI)
3 Anna Wielgoszová (POL)
4 Lindsey Butterwoethová (CAN)
5 Raevyn Rogers (USA)
6 Netsanet Destaová (ETH)
7 Keely Hodgkinsonová (GBR)
8 Siofra Cleirigh Buttnerová (IRL)
5. rozběh
1 Rababe Arafi (MAR)
2 D'Jamila Tavaresová (STP)
3 Deborah Rodriguezová (URU)
4 Alexandra Bellová (GBR)
5 Delia Sclabasová (SUI)
6 Catriona Bissetová (AUS)
7 Shafiua Maloneyová (VIN)
8 Rose Mary Almanzaová (CUB)
6. rozběh
1 Ajee Wilsonová (USA)
2 Natalia Romerová (ESP)
3 Emily Cherotich Tueiová (KEN)
4 Jemma Reekieová (GBR)
5 Gabriela Gajanová (SVK)
6 Sara Kuivistová (FIN)
7 Wang Čchun-jü (CHN)
8 Elena Bellová (ITA)
1. rozběh
1 Lore Hoffmannová (SUI)
2 Renelle Lamoteová (FRA)
3 Angelika Sarnaová (POL)
4 Winnie Nanyondová (UGA)
5 Morgan Mitchellová (AUS)
6 Liga Velvereová (LAT)
7 Workua Getachewová (ETH)
8 Madeleine Kellyová (CAN)
2. rozběh
1 Natoya Gouleová (JAM
2 Hedda Hynneová (NOR)
3 Noelie Yarigová (BEN)
4 Halimah Nakaayiová (UGA)
5 Nadia Powerová (IRL)
6 Katharina Trost (GER)
7 Lokonyen Rose Nathike (EOR)
8 Eunice Jepkoech Sum (KEN)
3. rozběh
1 Athing Muová (USA)
2 Christina Heringová (GER)
3 Bianka Bartha-Keriová (HUN)
4 Habitam ALemuová (ETH)
5 Melissa Bishop-Nriaguová (CAN)
6 Joanna Jozwiková (POL)
7 Louise Shanahanová (IRL)
4. rozběh
1 Mary Moraaová (KEN)
2 Nimali Waliwarshaová (SRI)
3 Anna Wielgoszová (POL)
4 Lindsey Butterwoethová (CAN)
5 Raevyn Rogers (USA)
6 Netsanet Destaová (ETH)
7 Keely Hodgkinsonová (GBR)
8 Siofra Cleirigh Buttnerová (IRL)
5. rozběh
1 Rababe Arafi (MAR)
2 D'Jamila Tavaresová (STP)
3 Deborah Rodriguezová (URU)
4 Alexandra Bellová (GBR)
5 Delia Sclabasová (SUI)
6 Catriona Bissetová (AUS)
7 Shafiua Maloneyová (VIN)
8 Rose Mary Almanzaová (CUB)
6. rozběh
1 Ajee Wilsonová (USA)
2 Natalia Romerová (ESP)
3 Emily Cherotich Tueiová (KEN)
4 Jemma Reekieová (GBR)
5 Gabriela Gajanová (SVK)
6 Sara Kuivistová (FIN)
7 Wang Čchun-jü (CHN)
8 Elena Bellová (ITA)
1. Jemma Reekieová (GBR) 1:59,97 min
2. Ajee Wilsonová (USA) 2:00,02
3. Wang Čchun-jü (CHN) 2:00,05
4. Sara Kuivistová (FIN) 2:00,15
5. Elena Bellová (ITA) 2:01,07
6. Natalia Romerová (ESP) 2:01,16
7. Gabriela Gajanová (SVK) 2:01,41
8. Emily Cherotich Tueiová (KEN) 2:08,08
1 Ajee Wilsonová (USA)
2 Natalia Romerová (ESP)
3 Emily Cherotich Tueiová (KEN)
4 Jemma Reekieová (GBR)
5 Gabriela Gajanová (SVK)
6 Sara Kuivistová (FIN)
7 Wang Čchun-jü (CHN)
8 Elena Bellová (ITA)
1. Rose Mary Almanzaová (CUB) 2:00,71 min
2. Deborah Rodriguezová (URU) 2:00,90
3. Rababe Arafiová (MAR) 2:00,96
4. Alexandra Bellová (GBR) 2:00,96
5. Catriona Bissetová (AUS) 2:01,65
6. Delia Sclabasová (SUI) 2:03,03
7. Shafiqua Maloneyová (VIN) 2:07,89
8. D'Jamila Tavaresová (STP) 2:16,72
1 Rababe Arafi (MAR)
2 D'Jamila Tavaresová (STP)
3 Deborah Rodriguezová (URU)
4 Alexandra Bellová (GBR)
5 Delia Sclabasová (SUI)
6 Catriona Bissetová (AUS)
7 Shafiua Maloneyová (VIN)
8 Rose Mary Almanzaová (CUB)
1. Raevyn Rogersová (USA) 2:01,42 min
2. Keely Hodgkinsonová (GBR) 2:01,59
3. Mary Moraaová (KEN) 2:01,66
4. Netsanet Destaová (ETH) 2:01,98
5. Lindsey Butterworthová (CAN) 2:02,45
6. Anna Wielgoszová (POL) 2:03,20
7. Siofra Cleirigh Buttnerová (IRL) 2:04,62
8. Nimali Waliwarshaová (SRI) 2:10,23
1 Mary Moraaová (KEN)
2 Nimali Waliwarshaová (SRI)
3 Anna Wielgoszová (POL)
4 Lindsey Butterwoethová (CAN)
5 Raevyn Rogers (USA)
6 Netsanet Destaová (ETH)
7 Keely Hodgkinsonová (GBR)
8 Siofra Cleirigh Buttnerová (IRL)
1. Athing Muová (USA) 2:01,10 min
2. Habitam Alemuová (ETH) 2:01,20
3. Joanna Jozwiková (POL) 2:01,87
4. Melissa Bishopová-Nriaguová (CAN) 2:02,11
5. Christina Heringová (GER) 2:02,23
6. Bianka Barthaová-Keriová (HUN) 2:02,82
7. Louise Shanahanová (IRL) 2:03,57