100m motýlek - semifinále (muži) (kon.) | 200m prsa - finále (ženy) Vítěz: T. Schoenmakerová (RSA) (kon.)
200m znak - finále (muži) Vítěz: J. Rylov (ROC) (kon.) | 100m volný styl - finále (ženy) Vítěz: E. McKeonová (AUS) (kon.)
200m polohový závod - finále (muži) Vítěz: Wang Šun (CHN) (kon.) | 200m znak - semifinále (ženy) (kon.)
50m volný styl - rozplavby (muži) (kon.) | 50m volný styl - rozplavby (ženy) cz (kon.)
1500m volný styl - rozplavby (muži) cz (kon.) | 4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy) (kon.)
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži) (kon.)
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži)

Pátek 30.07.2021, 14:10Olympijské hry - Plavání
Sledujte:

Do semifinále postupuje osm nejrychlejších týmů. Nejrychlejším týmem byla Itálie. (14:32:37)

8.Maďarsko 3:34.91

Motýlek byl rozhodující a zamával pořadím. Francie ztratila své vedení a nakonec vítězí v této rozplavbě Velká Británie, na druhém místě ROC a třetí do cíle doplavali Japonci.

Jdeme do finále! Ve vodě už jsou kraulaři.

Francie padá na třetí místo a první jsou aktuálně zástupci ROC, za nimi Japonsko.

Ve vodě už se to hemží motýlky.

Hned za Francií je Velká Británie.

Ve vodě už jsou prsaři a Francie se stále drží vepředu.

Nejrychlejší start měli Francouzi.

Druhá rozplavba je ve vodě!

Na start už se připravuje druhá rozplavba.

Zajímavosti ze zákulisí českého olympijského týmu sledujte na olympijskytym.cz.

Itálie se v závěru utrhla a zvítězila suverénně. Na druhém místě Čína a třetí místo v rozplavbě bere Austrálie.

V motýlku byli rychlejší Italové a Číňané ztrácí.

Na třetím místě se drží zatím Američané.