Smíšené týmy - eliminace, ČF, opravy a SF (probíhá) | Smíšené týmy - finále Vítěz: Francie (kon.)
probíhá (SF)
Smíšené týmy - eliminace, čtvrtfinále, opravy a semifinále

Sobota 31.07.2021, 04:00Olympijské hry - Judo
Sledujte:

Souboje o medaile odstartují v 10 hodin středoevropského času a také tyto souboje můžete sledovat prostřednictvím našich online reportáží. (08:34:01)

Smíšené týmy – utkání o medaile
    O bronz A: Německo – Nizozemsko
    O bronz B: Izrael – Sportovci ROV
    O zlato: Japonsko – Francie

Dopolední boje zakončené semifinálovými souboji jsou u konce! Známe tedy smíšené týmy, které budou soupeřit o medaile!

SF
    Bronzová medailistka z individuálního závodu Romane Dicková uspěla i v semifinále smíšených týmů a Francii připsala čtvrtý bod! Francie postupuje do finále!

SF
    A další bod pro Francii! V kategorii do devadesáti kilogramů uspěl Axel Clerget! Je to již 3:0 a Francie je jeden bod od finále!

SF
    Také druhý souboj vyzněl pro Francii. Na body zvítězila Clarisse Agbegnenouová.

SF
    Semifinále mezi Francií a Nizozemskem přineslo na úvod souboj mužů do 73 kilogramů. Guillaume Chaine začal lépe a svému týmu zajistil první bod!

SF
    Na řadu nyní přichází poslední semifinále mezi Francií a Nizozemskem.

Máme za sebou také opravy. Jisté nyní je to, že po úspěchu v opravách si o bronzové mediale zabojují týmy Německa a Izraele.
    Jisté je, že Izrael si to rozdá s ruskými sportovci, Němci si musí na svého soupeře ještě počkat.

SF
    Japonci v semifinále potvrdili roli favorita a nad ruskými sportovci vyhráli drtivým rozdílem 4:0. Poslední zápas vyhrála Akira Soneová nad Aleksandrou Babincevovou na Ippon.

SF
    Japonci v semifinále jasně dominují. Již třetí bod zaznamenal v kategorii do devadesáti kilogramů Šojchiro Mukai, který vyhrál nad Michailem Igolnikovem.

SF
    Druhý bod pro Japonsko získala v kategorii do sedmdesáti kilogramů Chizuru Araiová!

SF
    Šohej Ono vyhrál na Ippon nad Musou Moguškovem. Japonsko vede 1:0.

SF
    Semifinálové boje odstartovaly na tatimi číslo 1, kde je k vidění souboj Japonsko – Ruští sportovci. Na druhé žíněnce ještě probíhají opravy mezi státy Izrael a Francie.

OP
    Theresa Stollová dotáhla snažení Německa do úspěšného konce. Německo v opravách vyhrálo souboj s Mongolskem 4:2.

Složení dvojic pro semifinále:
    Japonsko – Sportovci ROV
    Francie – Nizozemsko

QF
    Známe poslední semifinalisty. Grol nakonec zvítězil nad Silvou a postup mezi nejlepší čtyři si tak zajistili Nizozemci.

OP
    Rozeběhly se nám také opravy. V nich je stav mezi Německem a Mongolskem nerozhodný 1:1.

QF
    Stéle sledujeme velmi tuhý čtvrtfinálový boj. Skóre je 3:2 pro Nizozemsko a teď sledujeme boj Rafaela Silvy proti Henku Grolovi.