Přepeře – Teplice B 3:3 (kon.) | Ústí n/O – Bohemians B 1:0 (kon.) | Velvary – Liberec B 2:0 (kon.)
Živanice – Zbuzany 0:1 (kon.)
TJ Slovan Velvary
2:0 (0:0)
Slovan Liberec B
Sobota 31.07.2021, 17:00Česká fotbalová liga (B) • 1. kolo

Je konec. Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Velvar, které vyhrály 2:0. Liberec přitom v úvodu druhého poločasu přišel o vyloučeného hráče a zbytek zápasu dohrával v početní nevýhodě. Domácí celek měl sice více ze hry, jenomže se mu nedařilo dostávat se za fungující obranu soupeře a téměř k žádným šancím to nevedlo. Velvary se v závěru přesto dvakrát prosadily a připsaly si tři body. (18:54:00)

90+2

90+2
    K zakončení se dostal jeden z hostujících hráčů, který ale mířil vedle branky.
    90. STÁREK - 2:0

90
    Velvary právě vstřelily branku!
    Tak je tu ještě jedna branka! Hosté to při standardce zkoušeli i s brankářem v šestnáctce, Velvary se ovšem dostaly do rychlého protiútoku, při kterém se nemýlil JAN STÁREK.

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Liberec stále prohrává o jednu branku a času již moc nemá.

87
    Žlutou kartu dostává (TJ Slovan Velvary).

86
    Míč se znovu dostal mimo vymezený prostor a domácí celek tak mohl vhazovat. Byla z toho hodně dlouhá nabídka vpřed.

84
    Po rohovém kopu se Liberec dostal do rychlého protiútoku, při kterém musel zasahovat brankář Měsíček.

84
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Lukáš Pihrt, přichází Jakub Moravec.

83
    Velvary pokračují v aktivitě, vybojovaly si další roh.

82
    Kousek od středového kruhu nabral míč domácí Kafka, který se pokoušel překvapit brankáře Pešla. Střelu ale poslal nad branku.

81
    Do konce tohoto zápasu zbývá závěrečná desetiminutovka. Liberec prohrává o jednu branku, v početní nevýhodě to bude mít složité.

80
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Jan Málek, přichází Vítězslav Horčička.
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Jakub Daněk, přichází David Vyčítal.
    79. STÁREK - 1:0

79
    Domácí celek se nakonec dostává do vedení! Po kombinaci na pravém křídle jsme sledovali nahrávku do malého vápna, kde dokázal nastavit kopačku JAN STÁREK, který tak překonal brankáře.

79
    Hodně místa měl kolem sebe domácí Tenkl, který ještě zkoušel roztáhnout hru na pravou stranu, což ale bylo hodně špatné řešení.

77
    Nakonec se nejednal o nic vážného a bude se moci pokračovat ve hře. Druhý poločas ale nabízí hodně ostrých zákroků.

77
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jaroslav Kafka, přichází Jan Havránek.