Frýdek-Místek – Rosice 1:3 (kon.) | Zlínsko – Hlučín 0:3 (kon.) | Blansko – Vratimov 0:1 (kon.)
Kroměříž – Znojmo 2:1 (kon.)
FK Frýdek-Místek
1:3 (0:1)
FC Slovan Rosice
Sobota 31.07.2021, 10:15 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:13:13)

Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 5:11. Rohy: 5:4.

Je konec. Frýdek-Místek v úvodním zápase prohrál se Slovanem Rosice 1:3.
    Už ve 2. minutě se Tomáš Praks dostal do zakončení, se kterým si poradil Květon. V 18. minutě byl Pazourek blízko gólu, ale domácí brankář se blýskl parádním zákrokem. Ve 26. minutě přišla šance Dobrovodského, se kterou si Květon znovu věděl rady. Ve 34. minutě se už ovšem Rosice branky dočkaly, když ji vstřelil po rychlé akci David Pazourek. Ke konci poločasu se Dobrovodský opět dostal do šance, ale ani tentokrát nepropálil frýdeckomísteckého gólmana.
    Do druhé půle Frýdeckomístečtí vlétli aktivně a v 55. minutě srovnal na 1:1 David Kučera. Ovšem odpověď soupeře přišla okamžitě, neboť o dvě minuty později poslal Slovan zpět do vedení Jiří Koláčný. V 60. minutě se Frýdek-Místek radoval z druhé branky jen chvíli, protože neplatila díky ofsajdu. Následně se Manzia i Janša ocitli v šancích, které nedali a v 81. minutě uklidnil hosty třetí brankou Jiří Koláčný.

90+3

90+2
    Opět se Frýdek-Místek snažil něco vymyslet, ale míč skončil jen v zámezí za bránou.
    90+1. Manzia se nedokázal trefit mezi tři tyče.

90+1
    Dominik Konečný poslal z pravé strany skvělý přízemní skákající centr na zadní tyč, kde byl Bidje Manzia, ale jeho zakončení skončilo vedle brány!

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90
    Erik Sedláček následně potřeboval ošetření od lékaře, ale vypadá to, že spíše jen zdržoval hru, protože nyní už běhá jako laňka na poli.

89
    Tamajka velice dobře zastavil únik soupeře a vydal se dopředu, kde si vyměnil míč se soupeřem, ale následně se podle sudího dopustil faulu.

88
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Vrbka, přichází Klimeš.
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Koláčný, přichází Šíp.

88
    Ale centr Bidjea Manzii nepřinesl vůbec nic, neboť skončil jen a bezpečně v moci brankáře Zádrapy.

87
    Následně se do rychlého útoku dostal Frýdek-Místek, který získal rohový kop z levé strany.

86
    Jakub Černý se ujal standardní situace, ale jeho centr skončil pouze v rukou Květoně.

86
    Jakub Tamajka tentokrát podrazil Erika Sedláčka a Slovan Rosice bude mít volný kop z levé strany.

85
    Kapitán Rosic Jakub Černý nyní uviděl za svůj faul rovněž žlutou kartu.

83
    Následně musel být hostující hráč ošetřen lékaři a po krátké přestávce se může pokračovat.

82
    David Kučera tentokrát tvrdě sejmul soupeře a uviděl kartu žluté barvy.
    81. Jiří KOLÁČNÝ - 1:3

Michal Raška

Branky: 55. Kučera – 34. Pazourek, 57. Koláčný, 81. Koláčný

Karty:   28. Byrtus (FRM), 64. Vrbka (FRM), 82. Kučera (FRM) – 85. Černý (ROS)

FK Frýdek-Místek: Květon – Vrbka (88. Klimeš), Velner (C), Tamajka, Konečný, Vengřinek, Manzia, Byrtus (78. Křenek), Barkov (46. Kučera), Janša (72. Kovařík), Raab
    Náhradníci: Gergela – Blejchař, Křenek, Neuer, Kučera, Klimeš, Kovařík

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula, Praks (66. Fila), Novák, Koláčný (88. Šíp), Pazourek (78. Kršák), Černý (C), Selinger, Vítámvás (78. Šenk), Dobrovodský (66. Sedláček), Krejčí
    Náhradníci: Juran – Šenk, Fršák, Fila, Drbal, Sedláček, Šíp

Rozhodčí: Tomanec – Drozdy, Pospíšil