Portugalsko – Japonsko | 30:31 (kon.) | | | Egypt – Bahrajn | 30:20 (kon.) | | | Španělsko – Argentina | 36:27 (kon.) |
Norsko – Francie | 32:29 (kon.) | | | Německo – Brazílie | 29:25 (kon.) | | | Dánsko – Švédsko | 30:33 (kon.) |
konec
Německo
29:25
(15:12)
Brazílie
40
|
Žlutá karta pro realizační tým Brazílie. (21:16)
|
|
9
|
Žlutá karta pro tým Brazílie (Rogerio Moraes Ferreira). (3:4)
|
|
6
|
Žlutá karta pro tým Německo (Paul Drux). (3:2)
|
Německo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | J. Bitter | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | B | A. Wolff | 0/0 | 0 | 0 | ||
95 | LS | P. Drux | 2/0 | 0 | 0 | ||
3 | LK | U. Gensheimer | 3/1 | 0 | 0 | ||
4 | P | J. Golla | 1/0 | 0 | 0 | ||
25 | PS | K. Häfner | 3/0 | 0 | 0 | ||
73 | PK | T. Kastening | 2/0 | 0 | 0 | ||
15 | SS | J. Knorr | 6/0 | 0 | 0 | ||
48 | P | J. Kohlbacher | 0/0 | 0 | 0 | ||
35 | LS | J. Kühn | 2/0 | 0 | 0 | ||
6 | LS | F. Lemke | 1/0 | 0 | 2 | ||
13 | P | H. Pekeler | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | SS | P. Weber | 3/0 | 0 | 0 | ||
17 | PS | S. Weinhold | 6/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 29/1 | 0 | 1 | 2 | 0 | ||
Brazílie | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | R. da Rosa | 0/0 | 0 | 0 | ||
62 | B | L. Tercariol | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | LK | F. Borges | 4/0 | 0 | 0 | ||
4 | SS | J. da Silva | 5/0 | 0 | 0 | ||
33 | SS | L. Dutra | 7/0 | 0 | 0 | ||
77 | PK | R. Hackbarth | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | PK | F. Chiuffa | 6/2 | 0 | 0 | ||
37 | LS | H. Langaro | 3/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | R. Moraes Ferreira | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | LS | T. Petrus | 0/0 | 0 | 0 | ||
35 | LS | T. Ponciano | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | SS | H. Selicani Teixeira | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | P | V. Teixeira | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | LK | G. Torriani | 0/0 | 0 | 0 | ||
Realizační tým | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkem | 25/2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Německo:
Bitter, Wolff – Gensheimer, Golla, Lemke, Pekeler, Knorr, Weinhold, P. Weber, Häfner, Kühn, Kohlbacher, Kastening, Drux.
Náhradníci:
Trenér:
Brazílie: da Rosa, Tercariol – J. P. da Silva, Torriani, R. Moraes Ferreira, Petrus, F. Borges, Chiuffa, V. Teixeira, Dutra, Ponciano, Langaro, Hackbarth, H. Selicani Teixeira.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Brazílie: da Rosa, Tercariol – J. P. da Silva, Torriani, R. Moraes Ferreira, Petrus, F. Borges, Chiuffa, V. Teixeira, Dutra, Ponciano, Langaro, Hackbarth, H. Selicani Teixeira.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Horáček, Novotný (oba CZE)
Diváci:
Filip Krůza