Portugalsko – Japonsko 30:31 (kon.) | Egypt – Bahrajn 30:20 (kon.) | Španělsko – Argentina 36:27 (kon.)
Norsko – Francie 32:29 (kon.) | Německo – Brazílie 29:25 (kon.) | Dánsko – Švédsko 30:33 (kon.)
Německo
29:25 (15:12)
Brazílie
Neděle 01.08.2021, 12:30 • Yoyogi National Stadium, Tokio • Olympijské hry - muži • Skupina A
Sledujte:
    60
    Deset sekund před koncem utkání snižuje Leonardo Dutra. To je to poslední, co se v dnešním zápase stane. (29:25)
    60
    Do pětigólového vedení Německo ještě vrací Steffen Weinhold. (29:24)
    59
    Asi definitivní tečku za vítězstvím Německa dělá Timo Kastening, který se z protiakce trefil do pravého dolního rohu. (28:24)
    55
    O další brazilský gól se postaral Haniel Langaro a Brazilci snižují manko už pouze na tři góly. Ještě to může být zajímavé. (27:24)
    53
    Fabio Chiuffa snižuje přesnou střelou z pravého křídla. Brazilcům se však čas začíná krátit. (27:23)
    53
    Do konce zápasu zbývá necelých osm minut a Němci si stále drží svůj náskok. O další gól se po odmlce postaral Juri Knorr. (27:22)
    52
    Gól vstřelil tým Brazílie (Joao Pedro Francisco da Silva). (26:22)
    52
    Je to hodně neobvyklé, ale Němci dostali možnost sedmimetrového hodu poprvé v zápase až teď. Uwe Gensheimer se nemýlil. (26:21)
    50
    Leonardo Dutra se trefuje potřetí za sebou a nyní drží brazilský prapor ještě stále nad vodou. (25:21)
    49
    Když se budou týmy takto ve skórování střídat, tak to pochopitelně více vyhovuje Němcům. Po dlouhé době se prosadil Paul Drux. (25:20)
    49
    Brazilci však budou bojovat až do samého konce. Svou další trefou přidal Leonardo Dutra. (24:20)
    48
    Teď už se ovšem Němcům daří reagovat na brazilské góly. V tomto případě to byl opět jako naposledy Kai Häfner. (24:19)
    47
    Haniel Langaro rychle opět snižuje z rychlého protiútoku. (23:19)
    47
    Gól vstřelil tým Německo (Kai Häfner). (23:18)
    46
    Německý náskok byl ale v jednu chvíli i sedmigólový. Nyní už je to jen o čtyři. Trefil se Dutra. (22:18)
    45
    Joao Pedro da Silva skóruje a rozdíl mezi týmy je teď pětibrankový. Takový byl ovšem i na začátku druhého poločasu, který se ale nyní již dostává do své poloviny. (22:17)
    43
    Kai Häfner dává další německý gól asi po pětiminutové odmlce a Němci tak opět vedou už o šest branek. (22:16)

40
    Žlutá karta pro realizační tým Brazílie. (21:16)
    40
    Felipe Borges ukořistil míč a svůj rychlý brejk využil ke skórování. Brazilci se tak druhým gólem za sebou trošku svému soupeři přiblížili. (21:16)
    39
    Viděli jsme teprve druhou sedmičku v zápase. Znovu se k ní postavil Fabio Chiuffa a i v tomto případě byl úspěšný. (21:15)
    38
    Julius Kühn se trefuje do levé části brány a navyšuje tak vedení německé reprezentace už na sedm branek. (21:14)

37
    Vyloučení v týmu Německo (Finn Lemke). (20:14)
    37
    Bude to ale pro Brazilce složité, protože ten náskok se nyní udržuje stále stejný. Opět se trefil Juri Knorr. (20:14)
    36
    Až nyní se Brazilcům daří snížit. Postaral se o to Fabio Chiuffa. (19:14)
    35
    Brazilcům se úvod do druhé půle nedaří podle představ. Po gólu Weinholda je totiž rozdíl mezi týmy již šest gólů. (19:13)
    34
    Znovu Juri Knorr. Tentokrát se prosadil z protiútoku a jeho tým tak vede už o pět branek. (18:13)
    33
    Německo si ovšem svůj náskok v úvodu druhého poločasu udržuje. Trefil se totiž Juri Knorr. (17:13)
    31
    Leonardo Dutra střílí první trefu druhého poločasu a snižuje tak na tříbrankový rozdíl. (16:13)
    30
    Gól vstřelil tým Německo (Uwe Gensheimer). (16:12)
    29
    Přichází další německý gól a rozdíl mezi oběma týmy je tak poprvé v průběhu prvního poločasu třígólový. Trefil se Uwe Gensheimer. (15:12)
    29
    Na starosti si to vzal Julius Kühn, který tak učinil svou první přesnou trefou v dosavadním průběhu utkání. (14:12)
    28
    Až v tomto případě se Němcům konečně daří otočit stav zápasu. Ztráty da Silvy dokázal po přihrávce Knorra využít Timo Kastening. (13:12)
    27
    Juri Knorr a jeho přesná střela do levého dolního koutu brány. (12:12)
    26
    Otočit skóre se však Němcům zatím nedaří a nepodařilo se to ani teď, protože se na druhé straně trefil ze sedmičky Fabio Chiuffa. (11:12)
    25
    Po dalším přesném zásahu Steffena Weihnolda ovšem opět vidíme na světelné tabuli nerozhodné skóre. (11:11)
    24
    Joao Pedro da Silva posílá svou dělovku přesně do levého dolního rohu. (10:11)
    23
    Zatím ovšem mezi oběma týmy mnoho rozdílů najít nedokážeme. Znovu srovnáno zásluhou Steffena Weinholda. (10:10)
    22
    Po gólu Fabia Chiuffy už ale Jihoameričané opět vedou. Je to ale pouze o gól. (9:10)

22
    Vyloučení v týmu Německo (Finn Lemke). (9:9)
    22
    Timo Kastening sebral míč da Silvovi a to vedlo k vyrovnání. Rychlý protiútok totiž přesně zakončil Finn Lemke. (9:9)
    21
    Po oddechovém čase svého týmu se poprvé trefuje Knorr a Německo tak šlape Brazilcům na paty. (8:9)
    20
    Brazilci by si však tento dvoubrankový náskok co nejdéle udrželi a minimálně teď se jim to daří, protože se prosadil da Silva. (7:9)
    20
    Rychlé snížení přináší svým prvním zásahem v zápase Johannes Golla. (7:8)
    19
    Další ztrátu Německo, tentokrát Paula Druxe, potrestal Dutra a poprvé v zápase tak registrujeme větší než jednogólový náskok. (6:8)
    19
    Philipp Weber opět ztratil míč a jeho v podstatě jmenovec Felipe Borges se trefuje potřetí v utkání a přidává tak sedmý gól Brazílie. (6:7)
    17
    Steffen Weinhold odpovídá dalším vyrovnáním svým gólem z protiakce Německa. (6:6)
    16
    Po ztrátě Webera se dnes poprvé prosadil Chiuffa a po polovině prvního poločasu je to tak 6:5 pro Brazilce. (5:6)
    14
    Na druhé straně ovšem nezaváhal Felipe Borges a i nadále je tak skóre zápasu prakticky pořád vyrovnané. (5:5)
    14
    Philipp Weber se trefuje již potřetí v zápase a Německo se pátým gólem dostává opět do malého náskoku. (5:4)
    11
    Nyní už se ovšem střelou pod horní tyč prosadil Philipp Weber, který tak vyrovnává stav utkání. (4:4)

9
    Žlutá karta pro tým Brazílie (Rogerio Moraes Ferreira). (3:4)
    8
    A to se také se přesné trefě Felipeho Borgese stalo. Brazílie tak poprvé v utkání vede. (3:4)
    7
    Vývoj prvního poločasu je zatím vyrovnaný. Po zásahu Joao Pedra da Silvy je totiž skóre opět nerozhodné. (3:3)

6
    Žlutá karta pro tým Německo (Paul Drux). (3:2)
    6
    Podruhé už byl Philipp Weber úspěšný a posouvá tak svůj tým opět o krůček vpřed. (3:2)
    4
    Góly zatím přicházejí přibližně v minutových intervalech. Nyní síť rozvlnil Brazilec Dutra. (2:2)
    3
    Střelce jsou zatím přesní. Německo vrací tým do vedení trefou do levého dolního rohu Weihnold. (2:1)
    2
    Na druhé straně odpovídá úvodní brazilskou trefou Haniel Langaro. (1:1)
    1
    První gól vstřelil v závěru první minuty Paul Drux, který se trefil z rychlého protiútoku svého týmu. (1:0)