Hod kladivem - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | 3000 m překážek - rozběhy (ženy) | (kon.) |
Skok do dálky - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Vrh koulí - finále (ženy) | Vítěz: Li-ťiao Kung (CHN) (kon.) |
400 m - rozběhy (muži) | (kon.) | | | Skok do výšky - finále (muži) | Vítěz: G. Tamberi (ITA), M. Baršim (QAT) (kon.) |
100 m - semifinále (muži) | (kon.) | | | 100 m překážek - semifinále (ženy) | (kon.) |
Trojskok - finále (ženy) | Vítěz: Y. Rojasová (VEN) (kon.) | | | 800 m - semifinále (muži) | (kon.) |
400 m překážek - semifinále (muži) | (kon.) | | | 100 m - finále (muži) | Vítěz: L. M. Jacobs (ITA) (kon.) |
konec
3000 m překážek - rozběhy (ženy)
Josef Cestr
Konečné pořadí postupujících:
1. Winfred Mutile Yaviová (BRN) 9:10,80 – Q
2. Peruth Chemutaiová (UGA) 9:12,72 (SB) – Q
3. Emma Coburnová (USA) 9:16,91 – Q
4. Courtney Frerichsová (USA) 9:19,34 – Q
5. Gesa Felicitas Krauseová (GER) 9:19,62 – Q
6. Beatrice Chepkoechová (KEN) 9:19,82 – Q
7. Zerfe Wondemagegnová (ETH) 9:20,01 – q
8. Geneviève Lalondeová (CAN) 9:22,64 (NR) – q
9. Hyvin Kiyengová (KEN) 9:23,17 – Q
10. Maruša Mišmašová-Zrimšeková (SLO) 9:23,36 – Q
11. Luiza Gegaová (ALB) 9:23,85 (SB) – q
12. Mekides Abebeová (ETH) 9:23,95 – Q
13. Valerie Constienová (USA) 9:24,31 – q
14. Elizabeth Birdová (GBR) 9:24,34 – q
15. Genevieve Gregsonová (AUS) 9:26,11 – q
Startovní listina:
1. rozběh:
Lomi Muletaová (ETH)
Emma Coburnová (USA)
Peruth Chemutaiová (UGA)
Lea Meyerová (GER)
Purity Kiruiová (KEN)
Marwa Bouzayaniová (TUN)
Geneviève Lalondeová (CAN)
Šuang-šuang Sü (CHN)
Georgia Winkcupová (AUS)
Winfred Mutile Yaviová (BRN)
Belén Casettová (ARG)
Natalija Strebkovová (UKR)
Michelle Finnová (IRL)
Simone Ponteová Ferrazová (BRA)
2. rozběh:
Zerfe Wondemagegnová (ETH)
Juno Jamanakaová (JPN)
Aimee Prattová (GBR)
Beatrice Chepkoechová (KEN)
Gesa Felicitas Krauseová (GER)
Luiza Gegaová (ALB)
Regan Yeeová (CAN)
Courtney Frerichsová (USA)
Tatiane Raquel da Silvaová (BRA)
Genevieve Gregsonová (AUS)
Zita Kácserová (HUN)
Aneta Konieczeková (POL)
Irene van der Reijkenová (NED)
3. rozběh:
Maruša Mišmašová-Zrimšeková (SLO)
Lili Anna Tóthová (HUN)
Alycia Butterworthová (CAN)
Ellish Flanaganová (IRL)
Hyvin Kiyengová (KEN)
Mekides Abebeová (ETH)
Amy Cashinová (AUS)
Anna Emilie Møllerová (DEN)
Elena Burkardová (GER)
Adva Cohenová (ISR)
Valerie Constienová (USA)
Alicje Konieczeková (POL)
Elizabeth Birdová (GBR)
Carolina Roblesová (ESP)
Rekordy:
OR: 8:58,81
WR: 8:44,32
1. Winfred Mutile Yaviová (BRN) 9:10,80 – Q
2. Peruth Chemutaiová (UGA) 9:12,72 (SB) – Q
3. Emma Coburnová (USA) 9:16,91 – Q
4. Courtney Frerichsová (USA) 9:19,34 – Q
5. Gesa Felicitas Krauseová (GER) 9:19,62 – Q
6. Beatrice Chepkoechová (KEN) 9:19,82 – Q
7. Zerfe Wondemagegnová (ETH) 9:20,01 – q
8. Geneviève Lalondeová (CAN) 9:22,64 (NR) – q
9. Hyvin Kiyengová (KEN) 9:23,17 – Q
10. Maruša Mišmašová-Zrimšeková (SLO) 9:23,36 – Q
11. Luiza Gegaová (ALB) 9:23,85 (SB) – q
12. Mekides Abebeová (ETH) 9:23,95 – Q
13. Valerie Constienová (USA) 9:24,31 – q
14. Elizabeth Birdová (GBR) 9:24,34 – q
15. Genevieve Gregsonová (AUS) 9:26,11 – q
Startovní listina:
1. rozběh:
Lomi Muletaová (ETH)
Emma Coburnová (USA)
Peruth Chemutaiová (UGA)
Lea Meyerová (GER)
Purity Kiruiová (KEN)
Marwa Bouzayaniová (TUN)
Geneviève Lalondeová (CAN)
Šuang-šuang Sü (CHN)
Georgia Winkcupová (AUS)
Winfred Mutile Yaviová (BRN)
Belén Casettová (ARG)
Natalija Strebkovová (UKR)
Michelle Finnová (IRL)
Simone Ponteová Ferrazová (BRA)
2. rozběh:
Zerfe Wondemagegnová (ETH)
Juno Jamanakaová (JPN)
Aimee Prattová (GBR)
Beatrice Chepkoechová (KEN)
Gesa Felicitas Krauseová (GER)
Luiza Gegaová (ALB)
Regan Yeeová (CAN)
Courtney Frerichsová (USA)
Tatiane Raquel da Silvaová (BRA)
Genevieve Gregsonová (AUS)
Zita Kácserová (HUN)
Aneta Konieczeková (POL)
Irene van der Reijkenová (NED)
3. rozběh:
Maruša Mišmašová-Zrimšeková (SLO)
Lili Anna Tóthová (HUN)
Alycia Butterworthová (CAN)
Ellish Flanaganová (IRL)
Hyvin Kiyengová (KEN)
Mekides Abebeová (ETH)
Amy Cashinová (AUS)
Anna Emilie Møllerová (DEN)
Elena Burkardová (GER)
Adva Cohenová (ISR)
Valerie Constienová (USA)
Alicje Konieczeková (POL)
Elizabeth Birdová (GBR)
Carolina Roblesová (ESP)
Rekordy:
OR: 8:58,81
WR: 8:44,32
1. Winfred Mutile Yaviová (BRN) 9:10,80 – Q
2. Peruth Chemutaiová (UGA) 9:12,72 (SB) – Q
3. Emma Coburnová (USA) 9:16,91 – Q
4. Courtney Frerichsová (USA) 9:19,34 – Q
5. Gesa Felicitas Krauseová (GER) 9:19,62 – Q
6. Beatrice Chepkoechová (KEN) 9:19,82 – Q
7. Zerfe Wondemagegnová (ETH) 9:20,01 – q
8. Geneviève Lalondeová (CAN) 9:22,64 (NR) – q
9. Hyvin Kiyengová (KEN) 9:23,17 – Q
10. Maruša Mišmašová-Zrimšeková (SLO) 9:23,36 – Q
11. Luiza Gegaová (ALB) 9:23,85 (SB) – q
12. Mekides Abebeová (ETH) 9:23,95 – Q
13. Valerie Constienová (USA) 9:24,31 – q
14. Elizabeth Birdová (GBR) 9:24,34 – q
15. Genevieve Gregsonová (AUS) 9:26,11 – q
1. Hyvin Kiyengová (KEN) 9:23,17
2. Maruša Mišmašová-Zrimšeková (SLO) 9:23,36
3. Mekides Abebeová (ETH) 9:23,95
4. Valerie Constienová (USA) 9:24,31
5. Elizabeth Birdová (GBR) 9:24,34
6. Elena Burkardová (GER) 9:30,64
7. Lili Anna Tóthová (HUN) 9:30,96 (PB)
8. Alicje Konieczeková (POL) 9:31,79
9. Anna Emilie Møllerová (DEN) 9:31,99 (SB)
10. Alycia Butterworthová (CAN) 9:34,25
11. Amy Cashinová (AUS) 9:34,67
12. Ellish Flanaganová (IRL) 9:34,86 (PB)
13. Carolina Roblesová (ESP) 9:45,37
14. Adva Cohenová (ISR) 10:05,95
1. Courtney Frerichsová (USA) 9:19,34
2. Gesa Felicitas Krauseová (GER) 9:19,62
3. Beatrice Chepkoechová (KEN) 9:19,82
4. Zerfe Wondemagegnová (ETH) 9:20,01
5. Luiza Gegaová (ALB) 9:23,85 (SB)
6. Genevieve Gregsonová (AUS) 9:26,11
7. Tatiane Raquel da Silvaová (BRA) 9:36,43 (NR)
8. Regan Yeeová (CAN) 9:41,14
9. Irene van der Reijkenová (NED) 9:42,98
10. Juno Jamanakaová (JPN) 9:43,83
11. Aimee Prattová (GBR) 9:47,56
12. Aneta Konieczeková (POL) 10:07,25
13. Zita Kácserová (HUN) 10:43,99