Příbram B – Povltavská 4:2 (kon.) | Admira Praha – Slavia B 1:1 (kon.) | Karlovy Vary – Hostouň 0:0 (kon.)
FK Admira Praha
1:1 (1:1)
SK Slavia Praha B
Neděle 01.08.2021, 10:15 • Na Pecích • Česká fotbalová liga (A) • 1. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů! (12:21:57)

Je za námi utkání 1. kola České fotbalové ligy mezi Admirou Praha a rezervou pražské Slavie. V pražském derby se body dělily. Do utkání lépe vstoupili hosté, prosadil se Ubong Ekpai. Domácí ještě do poločasu reagovali zásluhou Štěpána Zahálky. Co se týče branek, tak to bylo z dnešního duelu vše. Druhá půle žádnou branku nenabídla, i přesto že jsme několik zajímavých příležitostí na obou stranách viděli. Utkání bylo výrazně ovlivněno kvalitou hřiště. Bohužel v Praze výrazně pršelo před zápasem i během utkání, a tak se míč často zadrhával v kalužích a viděli jsme spíše boj než řadu pohledných akcí.

90+3

90+3
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Jiří Mošna, přichází Vojtěch Venc.

90+2
    Krásným balonem hledal za obranou Samek Douděra, slávistický křídelník si míč pěkně sebral, těsně před zakončením mu míč na rychlém povrchu odskočil.

90+1
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Jakub Horský, přichází David Štětka.

89
    Ve vápně sám se ocitl Mošna, jeho pokus ale neměl patřičnou razanci.

88
    Další rohový kop, ale žádné nebezpečí pro branku Kellera. Domácí brankář bude odkopávat.

87
    K rozehrávce si stoupl Ekpai. Jeho pokus brankář Keller pouze vyrazil, následný centr odvrácen na roh.

86
    Tvrdě sestřelen Beran, zajímavý volný přímý kop budou mít k dispozici hosté.

83
    Tvrdý faul. Provinil se kapitán Martinic, který vidí žlutou kartu za tento zákrok.

83
    Ani z tohoto mráčku nezaprší, Slavie v obraně bezchybná.

82
    Třeba právě teď, je tu roh pro domácí.

80
    Před námi je posledních deset minut základní hrací doby plus nějaké nastavení. Dočkáme se ještě nějaké branky?

79
    Chybu v rozehrávce udělal Švec, zkušený slávistický stoper vše rychle vyřešil skluzem. Míč je v autu, vhazovat budou domácí.

78
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Emil Madsen, přichází Štěpán Beran.