Kanada – ROV 0:3 (kon.) | Japonsko – Brazílie 0:3 (kon.) | Itálie – Argentina 2:3 (kon.)
25 30 25
Úterý 03.08.2021, 02:00 • Ariake Arena, Tokio • Olympijské hry - muži • Čtvrtfinále
Sledujte:

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji příjemné sledování dalšího dne Her a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:50:26)

Utkání je u konce a favorit postupuje do semifinále. Neměl to ale vůbec lehké, Kanada dřela, žádný míč pro ni nebyl ztracený a zejména ve druhém setu nebyla daleko od případného zisku a zdramatizování duelu. Ve třetím setu si pak tým ROV dokázal držet vedení a i přes lehce dramatickou koncovku dotáhnout zápas do zdárného konce. Pro Kanadu turnaj končí, ROV se v semifinále utká s lepším z dvojice Japonsko – Brazílie.

Konec zápasu

22:25
    Je dobojováno. Na levou stranu dostal přihrávku Volkov, jehož smeč křížem byla nad síly obrany Kanady. ROV vítězí ve třetím setu 25:22.

22:24
    Michajlov ale pokazil podání, byl moc dlouhý.

21:24
    První přichází po Szwarcově chybě na servisu. Ten poslal míč pouze do sítě.

21:23
    Sclater snižuje útokem křížem, ROV si musí na mečbol ještě počkat.

20:23
    Z pravé strany se prosadil Michajlov, ROV potřebuje už pouze dva body k postupu do semifinále.

20:22
    Už je to jen o dva body, Sclater lehkým obloučkem položil míč na palubovku. Tým ROV si bere oddechový čas.

19:22
    Perrin vytáhl eso přesně na základní čáru!

18:22
    Dobře připravená akce pro van Berkela, tým ROV nestačil postavit bloky.

17:22
    Michajlov od levého kůlu zaútočil křížem a nachytal Marshalla.

17:21
    Perrin prostřelil bloky a zase lehce snížil.

16:21
    Michajlov vytloukl dvojblok Kanady, ale bylo to těsné, jen kousek od postranní čáry.

16:20
    Kanada nic nevzdává, středem se pohotově prosadil Vigrass.

15:20
    Až čtvrtý útok ROV byl úspěšný, dvakrát smeč nesložil Kliuka, jednou Michajlov a až další rána, opět od Michajlova přinesla po vytlučeném bloku bod.