Kanada – USA 5:16 (kon.) | Španělsko – Čína 11:7 (kon.)
Nizozemsko – Maďarsko 11:14 (kon.) | Austrálie – ROV 8:9 (kon.)
Kanada – USA

5:16

(1:7, 2:4, 0:0, 2:5)

Úterý 03.08.2021, 07:00 • Tatsumi Water Polo Centre, Tokio • Olympijské hry - Vodní pólo (ženy) • Čtvrtfinále
Sledujte:

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (08:03:07)

Je konec. Spojené státy jako jednoznačný favorit tohoto zápasu postupují do semifinále, kde se utkají s vítězem zápasu Austrálie – ROC. Od začátku dnešního zápasu měly Američanky jasně navrch, což potvrdily v první čtvrtině. Třetí část zápasu byla zajímavá, jelikož nenabídla ani jednu branku, což se ve vodním pólu moc nestává.

Konec utkání.

0:28
    La Rocheová se dostala ke střele, kterou ale Johnsonová vyrazila.

0:55
    Spojené státy právě vstřelily branku!

A ještě jeden gól dávají hosté, když se trefuje z otočky k levé tyči ARIA FISCHEROVÁ. – 5:16

1:49
    Haralabidisová nyní nedokázala prostřelit Vulpisiovou.

2:04
    Sohiová se nyní snažila něco vymyslet, ale její pokus letící k levé tyči skončil na zákroku Johnsonové.

2:31

Američanky vedou už o deset gólů! ALYS WILLIAMSOVÁ totiž využila přesilové hry a hostující hráčky se natlačily do blízkosti kanadské brány a je z toho další branka. – 5:15

3:21

A další míč v brance Kanady! MAKENZIE FISCHEROVÁ dnes je celkem při chuti a její pokus zavěsila k pravé tyči. – 5:14

4:27

STEPHANIE HARALABIDISOVÁ zakončila přesně k pravé tyči. – 5:13

4:29
    Trenér kanadského celku nyní obdržel od rozhodčího žlutou kartu.

6:01
    Střela Bekhaziové byla tentokrát zblokována a chycená Johnsonovou.

7:05
    Kanada právě vstřelila branku!

A nyní padají branky jako na běžícím pásu! HAYLEY MCKELVEYOVÁ to zkusila z dálky a její pokus skončil přesně u pravé tyče. – 5:12

7:30

A další gól, který tentokrát dávají hosté. MARGARET STEFFENSOVÁ dokázala z předbrankového prostoru vypálit k levé tyči. – 4:12

7:47

Tentokrát jsme se dočkali gólu hned na začátku čtvrtiny, když se z levé strany prosadila k bližší tyči AXELLE CREVIEROVÁ. – 4:11

Čtvrtá čtvrtina začala.

Třetí čtvrtina skončila.

0:07
    Ke konci čtvrtiny se ještě neprosadila ani Sohiová, neboť Johnsonová si připsala úspěšný zákrok a ve třetí čtvrtině jsme se nedočkali branky! Neskutečné.