Francie – Bahrajn 42:28 (kon.) | Švédsko – Španělsko 33:34 (kon.) | Dánsko – Norsko 31:25 (kon.)
Německo – Egypt 26:31 (kon.)
Švédsko
33:34 (20:18)
Španělsko
Úterý 03.08.2021, 06:15 • Yoyogi National Gymnasium, Tokio • Olympijské hry - muži • Čtvrtfinále
Sledujte:

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (07:48:07)

Švédsko – Španělsko 33:34 (20:18)
    Nejvíce branek: Wanne 10/4, F. Pettersson 6, Gottfridsson 5 – Gómez Abelló 8/5, Entrerríos Rodríguez 5, A. Dujshebaev 5. Rozhodčí: Schulze R. (Ger) – Tonnies T. (Ger). Sedmimetrové hody: 6/4 – 5/5. Vyloučení: 4:3.

Tak to byl zápas! Neskutečné zvraty a nakonec vítězství Španělska o jednu jedinou branku. Ještě v první půli druhého poločasu byli Švédové ve čtyřbrankovém vedení, ale následně se Španělé dostali na koně a nasázeli během chvíle soupeři pět branek, čímž otočili zápas, který už dotáhli do vítězného konce. Španělsko se tak v semifinále utká s vítězem zápasu Dánsko – Norsko.
    Španělé porazili Švédy 34:33!

Konec zápasu. (33:34)

60
    Dujshebaev se sice dostal ke střele, ale tu poslal jen nad bránu a je konec! (33:34)
    60
    Hampus Wanne půl minuty před koncem ještě proměňuje sedmičku, ale u míče budou Španělé. (33:34)
    60
    Álex Dujshebaev posléze dokázal vypálit přesně k pravé tyči a pravděpodobně posouvá Španěly do semifinále! (32:34)

60
    45 vteřin před koncem přichází faul domácích a Španělé budou rozehrávat na devíti metrech. (32:33)

59
    Oddechový čas pro hosty. (32:33)

59
    Figueras Trejo se sice nedostal ke střele, ale Španělsko zůstane u míče. (32:33)
    59
    Jim Gottfridsson se ocitl na levé straně celkem sám a následně zakončil k levé tyči. Už je to pouze o jeden gól a drama vrcholí! (32:33)

58
    Oddechový čas pro domácí. (31:33)

58
    Dujshebaev zakončoval k levé tyči, ale Palicka si připisuje úspěšný zákrok! (31:33)
    58
    Fredric Pettersson ale ještě Švédům dává naději svou brankou. (31:33)
    57
    Adrià Figueras Trejo měl pořádnou porci štěstí, protože jeho střela se odrazila od brankáře za čáru. (30:33)

56
    Ani Niclas Ekberg neproměňuje sedmičku, když poslal míč jen do horní tyče! (30:32)

56
    Dvouminutový trest pro realizační tým Španělsko. (30:32)
    55
    Aleix Gómez Abelló se ujal sedmimetrového hodu, který skončil v brance a Španělé vedou o dvě branky! (30:32)