Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále (kon.) | Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále (kon.)
Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále (kon.) | Týmy (ženy) - semifinále Hong Kong 0:3 Japonsko (kon.)
Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále

Úterý 03.08.2021, 03:00 • Tokio Metropolitan Gymnasium • Olympijské hry - Stolní tenis
Sledujte:¨

Tento zápasový blok je tedy za námi. Postup do semifinále týmových soutěží si zajistili mezi muži domácí Japonci, kteří porazili 3:1 Švédsko, a mezi ženami Němky. Ty udolaly Koreu 3:2, když rozhodující dvouhru s přehledem zvládla Šan Siao-na. Z mé strany je to již vše. Někdy se těším zase na počtenou! (06:24:09)

06:20
    Hotovo! Němky postupují do semifinále! Ve třetí sadě se zdálo, že by si mohla Choi Hyo-joo vybojovat pokračování duelu, ale Šan Siao-na zvládla lépe koncovku, set získala 11:9 a poslala tak Německo do bojů o medaile!

06:08
    Také druhý set získala německá hráčka! Tentokrát 11:6 a Korejky jsou v kritické situaci. Teď už nesmí Choi Hyo-joo zaváhat.

05:59
    Do rozhodujícího souboje vstoupila lépe německá reprezentantka Šan Siao-na. V duelu rodilých Číňanek získala první sadu 11:8!

05:48

Shin Yu-bin – Chan Jing 1:3

05:47
    Čtvrtfinále mezi Koreou a Německem skutečně rozhodne až pátý duel! Na 2:2 srovnala německá reprezentantka Chan Jing, která zdolala Korejku Shin Yu-bin 3:1 na sety. Čtvrtá sada skončila výsledkem 11:9.

O semifinalistovi rozhodne utkání mezi Choi Hyo-joo (Korea) a Šan Siao-na (Německo).

05:41
    Zbývají nám tedy ženy, kde to zatím vypadá, že bude muset rozhodnout až závěrečná dvouhra. Chan Jing vede ve čtvrtém setu proti korejské soupeřce 8:6.

05:39
    Čtvrtfinále mužů: Japonsko – Švédsko:

Koki Niwa – Mattias Falck 3:0

05:38
    V mužích je hotovo! Koki Niwa zajistil Japoncům rozhodující třetí bod. Švéda Mattiase Falcka přehrál 3:0 na sety a domácí reprezentace se tak dostává do bojů o medaile!

05:33
    Chan Jing v utkání s Shin Yu-bin urvala třetí set pro sebe. Vyhrála ho 11:6 a nad korejskou stolní tenistkou vede 2:1.

05:29
    Shin Yu-bin zabojovala a srovnala stav zápasu s německou soupeřkou na 1:1. Druhou sadu Korejka získala výsledkem 12:10.

To Koki Niwa vede už 2:0 na sety a Japonci jsou na nejlepší cestě do semifinále! Domácí reprezentant přehrál ve druhé sadě Falcka 11:5.

05:20
    Koki Niwa začal výborně svůj souboj s Mattiasem Falckem. V prvním setu zvítězil 12:10. Pokud v utkání uspěje, posune Japonce do semifinále!

05:08
    Němky se snaží udržet ve hře o semifinále jejich jednička Chan Jing. Ta vyhrála první set s Korejkou Shin Yu-bin 11:6.

05:07

Tomokazu Harimoto – Anton Källberg 3:1

05:07
    Tomokazu Harimoto vítězí nad Antonem Källbergem a posílá Japonsko do vedení 2:1! Čtvrtý set získal domácí reprezentant poměrem 12:10.

04:58
    Tomokazu Harimoto otočil skóre utkání s Antonem Källbergem! Třetí sadu vyhrál znovu 11:9 a vede nad Švédem 2:1.