Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále (kon.) | Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále (kon.)
Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále (kon.) | Týmy (ženy) - semifinále Hong Kong 0:3 Japonsko (kon.)
Týmy (ženy) - semifinále

Hong Kong 0:3 Japonsko

Úterý 03.08.2021, 12:30Olympijské hry - Stolní tenis
Sledujte:¨

Japonky tak po vítězství 3:0 nad Hong Kongem postupují do finále, kde se utkají s vítězem zápasu Čína – Německo. Hong Kong ale nemusí smutnit, neboť bude bojovat o bronz s prohraným týmem tohoto utkání. (14:24:30)

Konec utkání.

Je hotovo! Japonsko je ve finále! Miu Hiranová si poradila také ve třetí sadě a zvítězila nad Le-e Ho Čching jasně 3:0 a to v setech 12:10, 11:7, 11:3.

Japonky jsou obrovsky blízko finále, neboť Miu Hiranová zvládla také druhý set, ve kterém zvítězila 11:7.

Miu Hiranová vyhrála v první sadě těsně 12:10.

Tentokrát se proti sobě střetne Miu Hiranová a Le-e Ho Čching.

Japonky jdou do vedení 2:0 a jdou blízko finále na olympijských hrách! Mima Itová si totiž poradila s Doo Hoi Kem poměrem 3:1 a to v setech 11:9, 9:11, 11:1, 11:7.

Ve druhé sadě sice zvítězila Doo Hoi Kem 11:9, ale třetí set ovládla Japonka naprosto jasně poměrem 11:1!

První set Japonka zvládla o něco lépe a zvítězila v něm 11:9.

Nyní se v první dvouhře utká Mima Itová s Doo Hoi Kem.

Japonsko vede 1:0! Dvojice Kasumi Ošikawová/Miu Hiranová vyhrály nad párem Soo Wai Yam Minnie/Le-e Ho Čching 3:0 po setech 11:7, 11:2, 11:8.

Ve druhém setu domácí Japonsko rozdrtilo soupeře 11:2 a ve čtyřhře si tak jde pro první bod.

Japonky Kasumi Ošikawová/Miu Hiranová zvládly 1. set poměrem 11:7.

Ještě jednou Vás zdravím. První zápas bude už typicky čtyřhra, ve které za Hong Kong nastoupí Soo Wai Yam Minnie a Le-e Ho Čching, zatímco na straně Japonska Kasumi Ošikawová a Miu Hiranová. Začínat bych se mělo za pár minut.