Bradla (muži) - Finále Vítěz: Ťing-jüan Cou (CHN) (kon.) | Kladina (ženy) - Finále Vítěz: Čchen-čchen Kuan (CHN) (kon.)
Hrazda (muži) - Finále Dajki Hašimoto (JAP) (kon.)
Hrazda (muži) - Finále

Dajki Hašimoto (JAP)

Úterý 03.08.2021, 11:39Olympijské hry - Sportovní gymnastika
Sledujte:

Dnešním závodem na hrazdě se gymnasté s olympiádou v Tokiu loučí. I já vám děkuji za pozornost a budu se na vás těšit u dalších přenosů. (12:55:34)
    Vítěz Dajki Hašimoto

Z osmi finalistů dnes čtyři z hrazdy spadli, jeden dokonce dvakrát. Zaváhání si ale nedovolil ani jeden z medailistů. Dajki Hašimoto dnes získal třetí medaili z této olympiády. V individuálních závodech Japonec zvítězil ve víceboji a na hrazdě, k tomu má navíc stříbro z týmové soutěže.

8. Milad Karimi (KAZ) 11,266

A už je to oficiální. Nizozemec jde s 12,266 body na sedmou pozici. Zlato bere Japonec, stříbro Chorvat a bronz Rus!

Deurloo je dalším gymnastou, který dnes padá z hrazdy! Medailové umístění se už měnit nebude. Hašimoto bude zlatý, Srbić stříbrný a Nagornyj bronzový!

Hašimoto už na této olympiádě získal zlato z víceboje, stříbro z týmové soutěže a teď do své sbírky nejspíš přidá i zlato z hrazdy! S 15,066 body jde na první pozici!

Vítěz víceboje a kvalifikace na hrazdě Hašimoto předvedl velmi povedenou sestavu. Pravděpodobně půjde před Chorvata.

Na řadě je ještě vítěz kvalifikace Hašimoto a Nizozemec Deurloo.

V Pekingu získal chorvatský reprezentant Filip Ude stříbro na koni, naváže na něj dnes svým výkonem Srbić? Na jaké umístění mu dnes bude 14,900 bodů stačit? Zatím je to zlato!

Tyson Bull si vycvičil 12,466 bodů a jde na průběžnou třetí pozici. Na řadě je Chorvat Srbić, který bude chtít bojovat o nejvyšší příčky.

Australan Bull předváděl velmi povedenou sestavu, i on ale spadl! Vidíme neobvyklé finále plné pádů. Z pěti gymnastů už tři z bradel spadli, jeden dokonce dvakrát!

A Japonec získává 12,333. Řadí se před Karimiho.

Kitazono znovu předvedl prvek, ze kterého spadl, a pokračoval v sestavě, nakonec ale skončil na žíněnce ještě jednou.

Ani Japonec Kitazono dnes už o medailové umístění bojovat nebude.

A je tu druhý pád v dnešním závodě!

Pokud by se hodnotilo, který tým fandí svým kolegům nejhlasitěji, byli by to rozhodně Američané. Teď gymnastky a gymnasté z USA ocenily potleskem Maloneho, který získává 14,200 bodů a řadí se za ruského reprezentanta.

Nikita Nagornyj (ROC) vylepšil svůj výkon z kvalifikace a získává 14,533 bodů!

Karimi (KAZ) věděl, že dnes už o medaile bojovat nebude, sestavu ale samozřejmě docvičil a získává 11,266 bodů.