Trojskok - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | 1500 m - rozběhy (muži) | (kon.) |
Hod oštěpem - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | 400 m - rozběhy (ženy) | (kon.) |
Skok do dálky - finále (ženy) | Vítěz: M. Mihambová (GER) (kon.) | | | 200 m - rozběhy (muži) | (kon.) |
400 m překážek - finále (muži) | Vítěz: K. Warholm (NOR) (kon.) | | | 110 m překážek - rozběhy (muži) | (kon.) |
Vrh koulí - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Skok o tyči - finále (muži) | Vítěz: A. Duplantis (SWE) (kon.) |
5000 m - rozběhy (muži) | (kon.) | | | Hod kladivem - finále (ženy) | (kon.) |
200 m - semifinále (muži) | (kon.) | | | 800 m - finále (ženy) | Vítěz: A. Muová (USA) (kon.) |
200 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompsonová-Herahová (JAM) (kon.) |
konec
Vrh koulí - kvalifikace (muži)
Michal Břuchanský
Skupina A:
Tajinderpal Toor (IND)
Giorgi Mujaridze (GEO)
Abdelrahman Mahmoud (BRN)
Jason van Rooyen (RSA)
Francisco Belo (POR)
Tim Nedow (CAN)
Armin Sinančević (SRB)
Darlan Romani (BRA)
Payton Otterdahl (USA)
Mostafa Amr Hassan (EGY)
Nick Ponzio (ITA)
Joe Kovacs (USA)
Tomáš Staněk (CZE)
Konrad Bukowiecki (POL)
Tomas Walsh (NZL)
Andrei Toader (ROU)
Skupina B:
Chukwuebuka Enekwechi (NGR)
Scott Lincoln (GBR)
Kyle Blignaut (RSA)
Asmir Kolašinac (SRB)
Wictor Petersson (SWE)
Benik Abramjan (GEO)
Jacko Gill (NZL)
Bob Bertemes (LUX)
Leonardo Fabbri (ITA)
Igor Musijenko (UKR)
Michał Haratyk (POL)
Mohamed Hamza (EGY)
Mesud Pezer (BIH)
Filip Mihaljević (CRO)
Ryan Crouser (USA)
Zane Weir (ITA).
Tajinderpal Toor (IND)
Giorgi Mujaridze (GEO)
Abdelrahman Mahmoud (BRN)
Jason van Rooyen (RSA)
Francisco Belo (POR)
Tim Nedow (CAN)
Armin Sinančević (SRB)
Darlan Romani (BRA)
Payton Otterdahl (USA)
Mostafa Amr Hassan (EGY)
Nick Ponzio (ITA)
Joe Kovacs (USA)
Tomáš Staněk (CZE)
Konrad Bukowiecki (POL)
Tomas Walsh (NZL)
Andrei Toader (ROU)
Skupina B:
Chukwuebuka Enekwechi (NGR)
Scott Lincoln (GBR)
Kyle Blignaut (RSA)
Asmir Kolašinac (SRB)
Wictor Petersson (SWE)
Benik Abramjan (GEO)
Jacko Gill (NZL)
Bob Bertemes (LUX)
Leonardo Fabbri (ITA)
Igor Musijenko (UKR)
Michał Haratyk (POL)
Mohamed Hamza (EGY)
Mesud Pezer (BIH)
Filip Mihaljević (CRO)
Ryan Crouser (USA)
Zane Weir (ITA).
1. Ryan Crouser (USA) – 22,05 m.
2. Tomas Walsh (NZL) – 21,49
3. Mesud Pezer (BIH) – 21,33
4. Darlan Romani (BRA) (BRA) – 21,31
5. Zane Weir (ITA) – 21,25
6. Mostafa Amr Hassan (EGY) – 21,23
7. Chukwuebuka Enekwechi (NGR) – 21,16
8. Kyle Blignaut (RSA) – 20,97
9. Jacko Gill (NZL) – 20,96
10. Armin Sinančević (SRB) – 20,96
11. Joe Kovacs (USA) – 20,93
12. Payton Otterdahl (USA) – 20,90.
1. Ryan Crouser (USA) – 22,05 m. Q
2. Mesud Pezer (BIH) – 21,33 Q
3. Zane Weir (ITA) – 21,25 Q
4. Chukwuebuka Enekwechi (NGR) – 21,16 q
5. Kyle Blignaut (RSA) – 20,97 q
6. Jacko Gill (NZL) – 20,96 q
7. Michał Haratyk (POL) – 20,86
8. Leonardo Fabbri (ITA) – 20,80
9. Filip Mihaljević (CRO) – 20,67
10. Scott Lincoln (GBR) – 20,42
11. Bob Bertemes (LUX) – 20,16
12. Mohamed Hamza (EGY) – 19,82
13. Wictor Petersson (SWE) – 19,73
14. Asmir Kolašinac (SRB) – 19,68
15. Igor Musijenko (UKR) – 19,56
Benik Abramjan – DNS.