Bohemians Dublin – PAOK 2:1 (kon.) | Linfield – Fola 1:2 (kon.)
Bohemians Dublin
2:1 (1:0)
PAOK Soluň
Úterý 03.08.2021, 20:45 • Aviva Stadium (Dublin). • Evropská konferenční liga (předkola) • 3. předkolo

Já se loučím, děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (22:48:00)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 3:8. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 5:13.

Druhá půle přinesla dvě branky, domácí nejprve odskočili v jejím úvodu svému protivníkovi a dvougólový náskok pak dlouho drželi, dvanáct minut před koncem základní hrací doby však nepohlídali v pokutovém území soupeře a řecký tým díky tomu snížil. I přes další aktivitu se mu už vyrovnat nepodařilo a stav se do závěrečného hvizdu už nezměnil. Soluni se povedlo vybojovat díky vstřelené brance do odvety dobrou výchozí pozici, na druhou stranu outsider tohoto klání ji zcela zaskočil.

90+6

90+6
    Žlutou kartu dostává Biseswar (PAOK Soluň), zřejmě za nemístné poznámky směrem k arbitrovi.

90+5
    Schwab fauloval u pokutového území a Soluň bude nakonec možná ještě ráda, pokud dokončí duel pouze s jednobrankovým mankem.

90+5
    Faul kousek za středovou lajnou v podání řeckého mužstva, kterému se vyrovnat už zřejmě nepodaří.

90+4
    Dva hráči irského celku si u praporku vyměnili přihrávku a drželi tam míč co nejdéle to šlo.

90+3
    Bohemians drží míč daleko od své brány, nyní navíc vybojovali rohový kop.

90+2
    Colis rozehrál rohový kop, Talbot si ale počkal na míč a schoval jej do náruče.

90+1
    Świderski mohl hned v první minutě vyrovnat, když se protlačil k brankáři, tísněn však střílel pouze do vyběhnutého strážce svatyně.

90+1
    Druhá půle bude prodloužena o pět minut.

90
    Faulem se provinil hostující tým v útoku, domácí tak mohou v klidu šetřit čas.

88
    Levingston málem vrátil svému týmu dvoubrankový náskok, Paschalakis byl ovšem proti.

88
    Střídání v týmu Bohemians FC: ze hřiště odchází Burt, přichází Wilson.

87
    Střídání v týmu Bohemians FC: ze hřiště odchází Coote, přichází Ward.

87
    Murg zůstal volný v pokutovém území, ale hlavou poslal míč pouze nad.

85
    Jeden z hráčů hostů střílel z ostrého úhlu na levé straně pouze nad břevno hostující svatyně.