Bohemians Dublin – PAOK 2:1 (kon.) | Linfield – Fola 1:2 (kon.)
Linfield FC
1:2 (1:0)
CS Fola Esch
Úterý 03.08.2021, 20:45 • Windsor Park (Belfast) • Evropská konferenční liga (předkola) • 3. předkolo

Je konec. Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Foly poměrem 2:1. Linfield si odnesl do druhého poločasu nadějné vedení o jednu branku a působil o něco aktivnějším dojmem. Jenomže Fola Esch zhruba dvacet minut před koncem řádné hrací doby dokázala vyrovnat na 1:1. V závěrečných minutách jsme nesledovali nic moc zajímavého, přesto hosté zvrátili výsledek ve svůj prospěch a povedlo se jim vyhrát 2:1. (22:34:16)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 5:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 12:18.

90+4

90+3
    Jsme za polovinou nastaveného času, domácí celek se nyní usadil na polovině soupeře, kde kombinuje.

90+2
    Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Mustafic, přichází Correia.
    Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Bensi, přichází Dragović.

90+1
    Střídání v týmu Linfield FC: ze hřiště odchází Newberry, přichází Salam.
    Střídání v týmu Linfield FC: ze hřiště odchází Fallon, přichází Nasseri.

90
    Nastavují se čtyři minuty.
    89. CARON - 1:2

89
    Fola právě vstřelila branku! V závěru zápasu jdou hosté do vedení! Nejprve se do vyložené šance dostal Bensi, který díky standardní situaci trefil pouze tyč. Posléze se ovšem k míči prodral GAUTHIER CARON, který dokázal vyzrát na brankáře.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dost možná to dopadne nerozhodně, avšak tu bude ještě nastavení.

87
    Žlutou kartu dostává Shields (Linfield FC).

87
    A na řade bude další standardní situace pro domácí celek. Pimentel se znovu provinil nedovoleným zákrokem.

85
    Linfield to při rozehrávce standardní situace zkoušel centrem do pokutového území, kde po sérii hlaviček zakročil Cabral.

84
    Hume se postaral o provedení autového vhazování, daleko se s míčem ovšem nedostal rychlonohý křídelník Fallon.

83
    Mulgrew se s míčem dostal mimo přehuštěný prostor, načež se mu na levém křídle povedlo oslovit svého kolegu Millara.

81
    Do konce řádné hrací doby zbývá poslední desetiminutovka. Linfield nyní drží míč na svých kopačkách a dostává se ke kombinaci.

80
    Bensi se v zajímavé šanci dostal do hlavičkového zakončení, které nakonec putovalo vedle branky. Johns nemusel zasahovat.

79
    Clarke v roli posledního hráče odkopával míč do bezpečí, tam se k němu dostal brankář Johns, který bude odkopávat.

David Suchý

Branky: 9. Chadwick – 69. Bensi (Freire), 89. Caron (Bensi)

Karty:   40. Callacher (LNF), 87. Shields (LNF) – 44. Omosanya (FOL), 47. Freire (FOL)

Linfield FC: Johns – Hume, Newberry (90+1. Salam), Callacher, Clarke – Mulgrew (C), Shields – Millar, Fallon (90+1. Nasseri), Palmer (65. Quinn) – Chadwick (65. Manzinga)
    Náhradníci: Walsh – Carroll, Clarke, Manzinga, Nasseri, Pepper, Quinn, Roscoe, Salam

CS Fola Esch: Cabral – Ouassiero, Klein (C), Delgado, Grisez – Pimentel, Mustafić (90+2. Correia), Freire – Diallo (63. Boutrif), Omosanya (63. Caron), Bensi (90+2. Dragović)
    Náhradníci: Da Costa, Martins – Almada, Boutrif, Caron, Correia, Costa, Cristiano, Dikaba, Dragovic, Mura, Parreira

Rozhodčí: Anufrijevs (LVA) – Ševčenko (LVA), Platonovs (LVA)
    Čtvrtek 12.08.2021
    Fola - Linfield 2:1

Branky: 69. Mendes, 90+3. Parreira (pen.) – 90. Roscoe-Byrne (Manzinga)

Karty:   32. Omosanya (FOL), 64. Mustafić (FOL), 82. Grisez (FOL) – 27. Mulgrew (LNF), 30. Clarke (LNF)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 6:10. Střely mimo: 4:11. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 21:10.