Lipt. Mikuláš – Vlci Žilina 1:2 (kon.) | Pardubice – Olomouc 3:1 (po pr.) | K. Vary – Litvínov 5:3 (kon.)
Plzeň – Motor ČB 5:3 (kon.) | Kolín – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Kladno – Jihlava 3:1 (kon.)
Slavia – Sparta 5:2 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Jastrzębie 1:3 (kon.)
Vrchlabí – Ústí n/L 6:1 (kon.) | Benátky n/J – Sokolov 1:2 (0:1 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno B 6:0 (kon.)
Klatovy – Kadaň 2:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Mountfield HK
Čtvrtek 05.08.2021, 17:30 • Zimní stadion Kolín • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

SC Kolín: Sajdl (Sejpal) – Čáp, Kukla, Váchal, Čížek, Piegl, Müller, Jelínek, Zdeněk – Jankovský, Šafránek, Jirásek, Sklenář J., Morong, Krejčík, Sklenář D., Štohanzl, Svoboda, Zumr, Semirád, Petrželka.

Mountfield HK: Tichý (Dvořák) – Gaspar, Kalina, Klodner, Šalda, Naar, Pelda – Klíma Kevin, Pilař "C", Klíma Kelly, Beneš, Kašpar, Lamper, Síla, Poppel, Dvořák..

00:01

00:43
    Hosté zatáhli kotouč do útočné třetiny, kde se snaží probojovat ke střele.

01:08
    Domácí obránce skokem do střely zabránil nebezpečné akci hostů a poslal hru na druhou stranu k Tichému.

01:53
    Zakázané uvolnění hostů.

02:09
    Kozlové si drží pásmo a bojují s hosty o puk u mantinelu.

02:33
    Radek Jelínek od modré vystřelil a z mezikruží se snažil ještě usměrnit puk Jakub Semirád, ale Tichý kotouč zalehl a hru přerušil.

03:18
    Na druhé straně Patrik Lamber zkoušel Sajdla prostřelit mezi betony. Domácí gólman mu, ale šanci nedal a hra je opět přerušena.

03:29
    Další šanci hostů Sajdl pochytil a vhazovat se bude po jeho levici.

03:51
    Hra opět přerušena a to z důvodu zakázaného uvolnění domácích.

04:26
    Filip Jirásek se svým útok ohrozil branku Tichého. Gólman Hradce puk čapl do své lapačky a nedal kolínskému forwardovi šanci.

05:51
    David Šafránek z levého kruhu v útočném pásmu nasměroval puk na volnou hůl Jakuba Petržílky, který minul a hra se přesouvá do středního pásma.

07:15
    Hradecký obránce od modré tahem vystřelil na kolínskou svatyni, ale domácí gólman byl ve střehu a hru přerušil.

07:48
    Jakub Müller výtečně svým rychlým útokem zabral útočnou třetinu, posléze přesně namířil na Svobodu, který stihl vystřelit, ale branku hostů minul. Ti pak protiútokem zabrali pásmo u Sajdla.

08:59
    Opět se nabízel volný Petrželka, ale šance využita nebyla.

10:17
    Před Tichým to vře, domácí se snaží ze všech pozic otevřít skóre, ale hradecký gólman je nyní na správném místě.

11:09
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Štohanzl – 2 min., podrážení).

11:10
    První přesilová hra hostů je tady, využijí ji ve svůj prospěch?

12:00
    Kelly Klíma se dostal ke střele, ale Sajdl svým levým ramenem puk vyrazil do levého rohu a hra pokračuje.

12:19
    Další střela Kelly Klímy však pozastavila hru, neboť Tomáš Sajdl chytl nebezpečný puk do své lapačky.

12:50
    Kolínští po vyhranou buly využili, tak že se vydali do přečíslení 2 na 1. Ve kterém Lukáš Krejčík od kruhu tvrdě vystřelil na hradeckou branku, ale o kousek minul.

13:09

13:57
    Domácí se ihned v 5 usídlili do útočné třetiny, ale hosté je ke střele nepustili.

14:24
    Zakázané uvolnění Kozlů.

14:39
    Hosté v šanci, kdy se dostali před kolínskou obranu, ale posledního kolíňáka Sajdla nepřekonali.

16:32
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Matyáš Svoboda si skvěle našel DOMINIKA SKLENÁŘE, který v brejku poprvé vypálil na Tichého. Ten puk vyrazil před sebe a tak kolínský útočník ještě jednou důrazně zavelel před hradeckou brankou a puk vsunul do odkryté klece. Kozlové jsou ve vedení 1:0. Asistence: Matyáš Svoboda, Jakub Müller

17:35
    Hosté se snaží vyrovnat skóre před koncem první třetiny. Usídlili se před Sajdlem a kombinují.

18:17
    Václav Čížek drží puk v obranném pásmu a čeká až jeho tým vystřídá. Sbírá cenné vteřiny první třetiny.

18:51
    Hosté se dostali do přečíslení, ve kterém zaúřadoval Patrik Lamper. Tomáš Sajdl předvedl skvělý zákroky i při porážce z Lamperovi hole, po které puk zachytil a hru přerušil. Vysloužil si velký potlesk celého publika.

19:50
    Poslední sekundy se odehrávají v útočném pásmu Kozlů.

20:00

Další třetina začne přibližně v 18:15.

20:01

20:20
    Domácí ihned v začátku druhé třetiny obsadili útočnou třetinu a snaží se dostat puk za brankovou čáru.

22:35
    Vyloučení v týmu SC Kolín (René Piegl – 2 min., sekání).

22:43
    Další příležitost hostů k vyrovnání stavu. Podaří se jim v této dvouminutové přesilovce vyrovnat skóre?

24:01
    Václav Jankovský u modré vybojoval puk a vyhnal hru z obranného pásma.

24:35

24:50
    Vojtěch Síla v dresu Hradce zaútočil na kolínskou svatyni. Tomáš Sajdl jeho puk chytil do lapačky a hru přerušil.

27:07
    Velká šance Lvů. Od modré prudce vystřelil Matěj Beneš, Sajdl puk chytá.

28:21
    Hra přerušena. Přihrávka rukou. Vhazuje se ve středním pásmu.

29:01
    Radim Šalda z mezikruží též vyzkoušel pozornost Tomáše Sajdla, ale opět kolínský gólman drží svůj celek.

30:22
    Zakázané uvolnění Lvů.

31:37
    Hradečtí zabrali útočné pásmo. Sudí po chvíli přerušil hru u zdlouhavého souboje u mantinelu.

33:06
    Nyní probíhá výhoda hostů, kteří útočí ze všech pozici na Sajdla.

33:38
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Zdeněk Čáp. – 2 min., držení).

33:55
    Kelly Klíma od modré vypálil puk na kolínskou branku, ve které je dnes pozorný Sajdl a puk zachytil do své lapačky.

34:14
    Další přerušení hry. Hosté jdou tvrdě po vyrovnání, ale Sajdl si s pukem zatím vždy poradil.

35:22
    Domácí se ubránili a vyhazují puk na druhou stranu hřiště.

35:38

36:04
    Velkou příležitost měl rozjetý Václav Jankovský, který se dostal za všechny hráče. Jeho bekhendovou kličku, ale Tichý vychytal svým betonem. Hra přerušena.

37:17

38:14
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Václav Čížek – 2 min., nedovolené bránění).

39:37
    Kozlové vyhazují puk ze své třetiny a snaží se nepustit zpět Lvy.

39:59
    Hradec právě vstřelil branku!
    Vyrovnáno v posledních 8 setinách druhé třetiny. Takzvaný gól do šatny si sebou domácí nesou. Tomáše Sajdla překonal důrazný JAROSLAV KAŠPAR a srovnává skóre na 1:1. Asistence: Petr Poppel, Radim Šalda.

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:00.

40:01

40:23
    Ihned po buly se domácí dostali do třetiny k Tichému, kde probíhá souboj o puk u mantinelu.

40:53
    Filip Jirásek od modré orazítkoval mantinel za hradeckou brankou. Hra pokračuje.

41:49
    Na moment se hosté přiblížili k Sajdlovi, ale kozlové je ihned ze své třetiny vyprovodili.

42:10
    Martin Štohanzl ukázkovou kličkou obehrál obranu hostí, ale Tichého ne. Hra přerušena.

42:48
    Jakub Müller nahodil na Tichého, který neviděl přes clonící kolínské útočníky. Puk za jeho záda nakonec neprošel.

44:16
    Kolínská první formace zaútočila na Tichého, který si s pukem poradil.

46:05
    Radek Pilař rozduněl mantinel za Sajdlovou brankou. Puk je stále ve hře.

47:18
    Zakázané uvolnění Hradce.

48:20
    Matěj Beneš z mezikruží vystřelil na Sajdla, ale ten puk vyrazil do rohu. Hra pokračuje.

50:40
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Jaroslav Kašpar – 2 min., faul kolenem).

51:24
    Hosté vyhodili puk na druhou stranu hřiště, kdy se na moment ubránili a při dalším přesunu domácích do útočného pásma byl odpískán ofsajd.

52:06
    Václav Čížek od modré tvrdě vystřelil na Tichého, kterého trefil do masky. Hra je přerušena.

52:40

54:23
    Zdeněk Čáp podržel puk na holi, objel branku hostí a přihrál do mezikruží na volného DAVIDA ŠAFRÁNKA, který propálil vše co mu v cestě stálo a domácí tým dostal zpět do vedení. Stav utkání 2:1. Asistence: Zdeněk Čáp.

56:09
    Nyní hosté zamkli domácí u Sajdla a útočí za vyrovnáním.

56:28
    Dominik Zumr ukázkovou kličkou prošel do útočného pásma, kde namířil na přihrávku po jeho levoboku. Tam ale stihl dojet hradecký obránce a akce byla přerušena.

57:50
    Hradečtí opět úřadovali, opět se jim podařilo dostat se za kolínské obránce a ohrozit kolínskou svatyni. Sajdl si tento atak pohlídal.

58:00
    Ohlášeny poslední 2 minuty třetí třetiny.

58:35
    Hradec v 6 bez gólmana.

59:08
    Odražený kotouč kolínští poslali pryč ze své třetiny.

Konec zápasu. (19:28:06)

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 17. Sklenář Dominik (Svoboda, Müller), 55. David Šafránek (Zdeněk Čáp) – 40. Jaroslav Kašpar (Petr Poppel, Radim Šalda)

SC Marimex Kolín: Sajdl (Sejpal) – Čáp, Kukla, Váchal, Čížek, Piegl, Müller, Jelínek, Zdeněk – Jankovský, Šafránek, Jirásek, Sklenář J., Morong, Krejčík, Sklenář D., Štohanzl, Svoboda, Zumr, Semirád, Petrželka.