Tisková konference Valentina Rossiho | (kon.) |
Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 13. den | (kon.) |
K1 200 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: S. Totka (HUN) (kon.) | | | C1 200 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: N. Harrisonová (USA) (kon.) |
K1 500 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: L. Carringtonová (NZL) (kon.) | | | K2 1000 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
2. kolo (ženy) | (kon.) |
Lezení na rychlost - finále (muži) | Vítěz: A. Gines López (ESP) (kon.) | | | Bouldering - finále (muži) | Vítěz: N. Coleman (USA) (kon.) |
Lezení na obtížnost - finále (muži) | Vítěz: A. Gines López (ESP) (kon.) |
Závod žen - šerm | (kon.) | | | Závod mužů - šerm | (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Týmy (ženy) - o 3. místo | Německo – Hong Kong 1:3 (kon.) | | | Týmy (ženy) - finále | Čína – Japonsko 3:0 (kon.) |
57 - 60 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) | | | 48 - 52 kg: Semifinále (muži) | (kon.) |
69 - 75 kg: Semifinále (muži) | (kon.) | | | 52 - 57 kg: Finále (muži) | Vítěz: A. Batyrgazijev (ROC) (kon.) |
10m věž - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 10m věž - finále (ženy) | Vítěz: Ch. Čchüan (CHN) (kon.) |
Volný styl do 57 kg - opravy (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - opravy (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 86 kg - opravy (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 74 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) |
Volný styl do 125 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 53 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 74 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 125 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 53 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - finále (muži) | Vítěz: Z. Ugujev (ROC) (kon.) |
Volný styl do 86 kg - finále (muži) | Vítěz: D. Taylor III (USA) (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - finále (ženy) | Vítěz: R. Kawaiová (JPN) (kon.) |
Německo – Indie | 4:5 (kon.) | | | Austrálie – Belgie | 1:1 (2:3 po s.n.) (kon.) |
Čína – Nizozemsko | 6:13 (kon.) | | | ROV – USA | 11:15 (kon.) |
Austrálie – Kanada | 14:12 (kon.) | | | Španělsko – Maďarsko | 8:6 (kon.) |
Dopolední program | (kon.) | | | Odpolední program | (kon.) |
Park - kvalifikace a finále (muži) | Vítěz: K. Palmer (AUS) (kon.) |
10 km (muži) | (kon.) |
konec
Austrálie – Belgie
1:1 (2:3 po s.n.)
(0:0, 0:0, 0:1, 1:0 - 2:3)
Viktor Sandev
Grochal (POL) – Van Bunge (NED)
Úvodní sestavy a branky:
Branky: 47. Wickham - 32. Van Aubel, rozh. náj. Hendrickx (TÚ)
Úvodní sestavy:
Austrálie: Charter - Dawson, Ockenden (C), Simmonds, Hayward - Whetton, Zalewski, Ogilvie, Beale - Wickham, Brand
Náhradníci: Howard, Sharp, Beltz, Martin, Govers
Belgie: Vanasch – van Doren, Boccard, de Sloover, Luypaert - Denayer (C), Kina, Wegnez - van Aubel, Dockier, de Kerpel
Náhradníci: Dohmen, Charlier, Hendrickx, Briels, Gougnard
Branky: 47. Wickham - 32. Van Aubel, rozh. náj. Hendrickx (TÚ)
Úvodní sestavy:
Austrálie: Charter - Dawson, Ockenden (C), Simmonds, Hayward - Whetton, Zalewski, Ogilvie, Beale - Wickham, Brand
Náhradníci: Howard, Sharp, Beltz, Martin, Govers
Belgie: Vanasch – van Doren, Boccard, de Sloover, Luypaert - Denayer (C), Kina, Wegnez - van Aubel, Dockier, de Kerpel
Náhradníci: Dohmen, Charlier, Hendrickx, Briels, Gougnard
Střely: 5 – 10
Úspěšnost střelby: 20 % – 10 %
Využití trestných rohů: 0/1 – 0/3
Držení míčku: 47 % – 53 %
Zelené karty: 1 – 0
Žluté karty: 0 – 0
Červené karty: 0 – 0
2:3
2:3
2:3
2:2
2:2
1:2
0:1