Lipt. Mikuláš – Vlci Žilina 1:2 (kon.) | Pardubice – Olomouc 3:1 (po pr.) | K. Vary – Litvínov 5:3 (kon.)
Plzeň – Motor ČB 5:3 (kon.) | Kolín – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Kladno – Jihlava 3:1 (kon.)
Slavia – Sparta 5:2 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Jastrzębie 1:3 (kon.)
Vrchlabí – Ústí n/L 6:1 (kon.) | Benátky n/J – Sokolov 1:2 (0:1 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno B 6:0 (kon.)

63:28
    Krásný gól! Nejprve DAVID CIENCALA odmítl soupeře v rohu hřiště, předal puk Ondřeji Romanovi, který mu puk vrátil a David Ciencala tak skoro do prázdné branky rozhodl prodloužení. Nájezdy se konat nebudou. Pardubice zvládly i prodloužení.

62:35
    Jakub Soukup vytáhl skvělý zákrok proti Vilému Burianovi, který už už zvedal ruce nad hlavu.

62:25
    Filip Koffer nádherně našel Jana Košťálka, který ale nezasunul puk přesně tam, kam chtěl.

61:51
    V dobré příležitosti se objevil Ondřej Rohlík, který obkroužil pásmo, ale nepřekonal Lukáše.

60:59
    Hecl netrefil branku.

60:40
    Do dvou velkých šancí se dostala Mora. Soukup však vše dokázal vyřešit.

60:01

Ve třetí třetině už jsme branku neviděly, a tak zůstal stav utkání 3:1 pro Pardubice. Nyní následuje prodloužení 3 na 3.

59:45
    Vědom si toho, že se nebude jednat o zakázané uvolnění, zkoušel Ondřej Roman z vlastní třetiny trefit branku soupeře. To se mu však nepovedlo.

59:29
    Oddechový čas pro domácí. Richard Král, trenér Dynama, si také vyžádal oddechový čas, aby své svěřence připravil na situaci 4 proti 6.

59:29
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kolář – 2 min., sekání).

59:23
    Jako velký bojovník se projevil Marek Hecl, který skočil do tvrdé střely, kterou schytal do nohy.

59:10
    Oddechový čas pro hosty.

59:01
    Kohouti jsou nastěhovaní před brankou Soukupa, nicméně ten dokázal puk pokrýt.

58:44
    Olomouc hraje bez brankáře!

58:09
    Znovu Pochobradský. Tentokrát hledal Herčíka, který jeho přihrávku ale netrefil.

57:42
    Pochobradský trefil rameno Jana Lukáše. Na druhé straně se ke střele dostal Rutar, ale jeho pokus byl zblokován.

Tomáš Jirsa

Branky a nahrávky: 14. Štetka (Hrádek), 18. Roman (Košťálek), 32. Herčík (Košťálek), 64. Ciencala (Roman) – 30. Kolouch

HC Dynamo Pardubice: Soukup (Frodl) – Robertson, Košťálek, Kolář, Hrádek, Vála, Zdráhal – Hecl, Musil, Blümel – Štetka, Roman, Cienciala – Koffer, Rohlík, Matýs – Pochobradský, Herčík, Anděl
    HC Olomouc: Lukáš (Kmec) – Rašner, Rutar, Groch, Dujsík, Valenta, Černý, Mareš, Řezníček – Klimek, Kučera, Tomeček – Burian, Knotek, Ministr – Bambula, Navrátil, Kunc – Tomajko, Kolouch, Mácha