Lipt. Mikuláš – Vlci Žilina 1:2 (kon.) | Pardubice – Olomouc 3:1 (po pr.) | K. Vary – Litvínov 5:3 (kon.)
Plzeň – Motor ČB 5:3 (kon.) | Kolín – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Kladno – Jihlava 3:1 (kon.)
Slavia – Sparta 5:2 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Jastrzębie 1:3 (kon.)
Vrchlabí – Ústí n/L 6:1 (kon.) | Benátky n/J – Sokolov 1:2 (0:1 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno B 6:0 (kon.)

63:28
    Krásný gól! Nejprve DAVID CIENCALA odmítl soupeře v rohu hřiště, předal puk Ondřeji Romanovi, který mu puk vrátil a David Ciencala tak skoro do prázdné branky rozhodl prodloužení. Nájezdy se konat nebudou. Pardubice zvládly i prodloužení.

62:35
    Jakub Soukup vytáhl skvělý zákrok proti Vilému Burianovi, který už už zvedal ruce nad hlavu.

59:29
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kolář – 2 min., sekání).

50:56
    Jan Lukáš měl puk na svém rameni a jen tak tak, že ho dostal před sebe a puk neskončil v brance za ním!

44:06
    Lukáš Klimek se díky chybě Ondřeje Vály dostal do nebezpečné pozice. Jenže jeho střelu vykryl Jakub Soukup.

41:12
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Kučera – 2 min., držení).

32:37
    David Ciencala jel sám na Lukáše. Samostatný únik ale v gól nepřetavil!
    31:43 HERČÍK - 3:1

31:43
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Jan Košťálek se dostal do pásma po pravé straně, přihrával zpoza branky. Puk se odrazil od bruslí jednoho z olomouckých beků přímo mezi betony Jana Lukáše, který o něm nevěděl. Z prostoru mezi kruhy však celou situaci sledoval DANIEL HERČÍK, který přijel k brance hostí a došťouchl puk za brankovou čáru. Asistence: Jan Košťálek
    29:39 KOLOUCH - 2:1

29:39
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Obrovská chyba Dynama! David Ciencala nechal puk za sebou. Olomoucký útočník JAN KOLOUCH si ho našel a tvrdou střelou nikým neatakovaný koriguje na 2:1 z pohledu Pardubic. Mora dvě minuty byla lepší a dostala se k zasloužené brance. Bez asistence.

28:31
    Vilém Burian se dostal před Soukupa, kterého ale nedokázal překonat! Tváří v tvář pardubickému brankáři nedokázal přesně zakončil nad lapačku.

22:50
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Vála – 2 min., podrážení).
    17:53 ROMAN - 2:0

17:53
    Pardubice vedou 2:0! Jan Košťálek si na modré s pukem vyměnil pozici s Dennisem Robertsonem a nahodil kotouč od modré čáry. Těsně před Lukášem ho pravděpodobně tečoval ONDŘEJ ROMAN. Asistence: Jan Košťálek.

16:37
    Adam Musil hledal Marka Hecla, který nedostal přihrávku ideálně a nedokázal tak do odkryté klece skórovat!
    13:46 ŠTETKA - 1:0

13:46
    PAVOL ŠTETKA, pardubický junior, nejprve nedokázal správně zpracovat přihrávku, jenže puk se mu od jeho vlastní hokejky odrazil do jízdy a k puku se Štetka dostal dříve než padající Jan Lukáš. Jednou rukou pak Štetka dokázal překonat Lukáše. Asistence: Michal Hrádek.

07:59
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Černý – 2 min., podrážení).

01:48
    Ve velké šanci Ondřej Rohlík! Jeho střelu z mezikruží jen tak tak udržel ve výstroji Jan Lukáš. Rohlík mířil dobře mezi ruku a tělo, nicméně Lukáš byl připraven.

Tomáš Jirsa

Branky a nahrávky: 14. Štetka (Hrádek), 18. Roman (Košťálek), 32. Herčík (Košťálek), 64. Ciencala (Roman) – 30. Kolouch

HC Dynamo Pardubice: Soukup (Frodl) – Robertson, Košťálek, Kolář, Hrádek, Vála, Zdráhal – Hecl, Musil, Blümel – Štetka, Roman, Cienciala – Koffer, Rohlík, Matýs – Pochobradský, Herčík, Anděl
    HC Olomouc: Lukáš (Kmec) – Rašner, Rutar, Groch, Dujsík, Valenta, Černý, Mareš, Řezníček – Klimek, Kučera, Tomeček – Burian, Knotek, Ministr – Bambula, Navrátil, Kunc – Tomajko, Kolouch, Mácha