Volný styl do 57 kg - opravy (muži) (kon.) | Volný styl do 57 kg - opravy (ženy) (kon.)
Volný styl do 86 kg - opravy (muži) (kon.) | Volný styl do 74 kg - OF a ČF (muži) (kon.)
Volný styl do 125 kg - OF a ČF (muži) (kon.) | Volný styl do 53 kg - OF a ČF (ženy) (kon.)
Volný styl do 74 kg - semifinále (muži) (kon.) | Volný styl do 125 kg - semifinále (muži) (kon.)
Volný styl do 53 kg - semifinále (ženy) (kon.) | Volný styl do 57 kg - finále (muži) Vítěz: Z. Ugujev (ROC) (kon.)
Volný styl do 86 kg - finále (muži) Vítěz: D. Taylor III (USA) (kon.) | Volný styl do 57 kg - finále (ženy) Vítěz: R. Kawaiová (JPN) (kon.)

Program skončil.

David Morris Taylor v posledních 15 sekundách dokázal strhnout vítězství na svou stranu a je zlatým olympijským medailistou!

Výtečný skok po nohách Íránce a Taylor strhává vedení na svou stranu, když soupeře vzápětí zalehnul!

Už to ale neplatí, Jazdání soupeře vytláčí do autu za jeden bod. Minuta a půl do konce.

Už to vypadalo, že Jazdání má soupeře v hrsti a získá další body, jenže parádním kontrem se nahoru dostal Taylor a nejen, že srovnává na 2:2, ale má také bodovou výhodu.

Zkraje druhé poloviny zápasu se Jazdání dočkává druhého bodu.

Po třech minutách je skóre 1:0 pro Iránce. Půlminutová pauza.

Nyní se íránský trenér dožadoval bodu za vytlačení, ale podle rozhodčích Jazdání nedokázal svého soka dostat z kruhu.

Íránec získává úvodní bod finálového souboje.

Začíná finálový zápas mezi Hasanem Jazdáním a Davidem Morrisem Taylorem III.

Jenže s tím neuspěl! Myles Nazem Amine vítězí na body nad Deepakem Puniou a získal pro San Marino bronzovou medaili! Provedl úspěšnou techniku nějaké čtyři sekundy před koncem.

Punia si ještě žádá kontrolu videa a snaží se zápas zvrátit...

A povedlo se mu prodrat soupeři vleže na záda! Dva body!

Amine zaútočil na nohu soupeře, má ho v dobré pozici!

Souboj se přehoupl do poslední minuty a půl. Stále je o jeden bod na tom lépe Punia.

Amine získává jeden bod za vytlačení soupeře.

Indovi se daří v poslední minutě první půlky zápasu dostat soupeře na žíněnku a sebrat pro sebe dva body!