Desetiboj (muži) – 2. den | Vítěz: D. Warner (CAN) (kon.) | | | Skok do výšky - kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Sedmiboj (ženy) – 2. den | Vítěz: N. Thiamová (BEL) (kon.) | | | Štafety 4 x 100 m - rozběhy (ženy) | (kon.) |
Trojskok - finále (muži) | Vítěz: P. Pichardo (POR) (kon.) | | | Vrh koulí - finále (muži) | Vítěz: R. Crouser (USA) (kon.) |
Štafety 4 x 100 m - rozběhy (muži) | (kon.) | | | 110 m překážek - finále (muži) | Vítěz: H. Parchment (JAM) (kon.) |
20 km chůze (muži) | Vítěz: M. Stano (ITA) (kon.) | | | Skok o tyči - finále (ženy) | Vítěz: K. Nageotteová (USA) (kon.) |
Štafety 4 x 400 m - rozběhy (ženy) | (kon.) | | | 1500 m - semifinále (muži) | (kon.) |
400 m - finále (muži) | Vítěz: S. Gardiner (BAH) (kon.) | | | 50 km chůze (muži) | Vítěz: D. Tomala (POL) (kon.) |
Patrik Czepiec
Konečné výsledky
1. Dawid Tomala (POL) - 3:50:08
2. Jonathan Hilbert (GER) - 3:50:44
3. Evan Dunfee (CAN) - 3:50:59
4. Marc Tur (ESP) - 3:51:08
5. Joao Vieira (POR) - 3:51:28
6. Masatora Kawano (JPN) - 3:51:56
7. Tchung-ta Pien (CHN) - 3:52:01
8. Rhydian Cowley (AUS) - 3:52:01
9. Veli-Matti Partanen (FIN) - 3:52:39
10. Brendan Boyce (IRL) - 3:53:40
---
14. Matej Tóth (SVK) - 3:56:23
41. Michal Morvay (SVK) - 4:15:22
43. Vít Hlaváč (CZE) - 4:15:40
46. Lukáš Gdula (CZE) - 4:33:06
Startovní listina
1. Rhydian Cowley
2. Dmitrij Džubin
3. Mathieu Bilodeau
4. Evan Dunfee
5. Tchung-ta Pien
6. Ja-tung Luo
7. Čchin Wang
8. Jose Montana
9. Diego Pinzon
10. Jorge Ruiz
11. Lukáš Gdula
12. Vít Hlaváč
13. Jhonatan Javier Amores Carua
14. Andres Chocho
15. Claudio Paulino Villanueva Flores
16. Luis Manuel Corchete
17. Jesus Angel Garcia
18. Marc Tur
19. Jarkko Kinnunen
20. Aleksi Ojala
21. Veli-Matti Partanen
22. Yohann Diniz
23. Carl Dohmann
24. Jonathan Hilbert
25. Nathaniel Seiler
26. Alexandros Papamichail
27. Bernardo Uriel Barrondo
28. Luis Angel Sanchez
29. Mate Helebrandt
30. Bence Venyercsan
31. Gurpreet Singh
32. Brendan Boyce
33. Alex Wright
34. Andrea Agrusti
35. Teodorico Caporaso
36. Marco de Luca
37. Hajato Kacuki
38. Masatora Kawano
39. Satoši Maruo
40. Arnis Rumbenieks
41. Ruslans Smolonskis
42. Artur Mastianica
43. Jose Leyver
44. Horacio Nava
45. Isaac Palma
46. Havard Haukenes
47. Quentin Rew
48. Rafał Augustyn
49. Artur Brzozowski
50. Dawid Tomala
51. Joao Vieira
52. Marius Iulian Cocioran
53. Marc Mundell
54. Michal Morvay
55. Matej Tóth
56. Ivan Banzeruk
57. Valerij Litanjuk
58. Marjan Zakalnickij
1. Dawid Tomala (POL) - 3:50:08
2. Jonathan Hilbert (GER) - 3:50:44
3. Evan Dunfee (CAN) - 3:50:59
4. Marc Tur (ESP) - 3:51:08
5. Joao Vieira (POR) - 3:51:28
6. Masatora Kawano (JPN) - 3:51:56
7. Tchung-ta Pien (CHN) - 3:52:01
8. Rhydian Cowley (AUS) - 3:52:01
9. Veli-Matti Partanen (FIN) - 3:52:39
10. Brendan Boyce (IRL) - 3:53:40
---
14. Matej Tóth (SVK) - 3:56:23
41. Michal Morvay (SVK) - 4:15:22
43. Vít Hlaváč (CZE) - 4:15:40
46. Lukáš Gdula (CZE) - 4:33:06
Startovní listina
1. Rhydian Cowley
2. Dmitrij Džubin
3. Mathieu Bilodeau
4. Evan Dunfee
5. Tchung-ta Pien
6. Ja-tung Luo
7. Čchin Wang
8. Jose Montana
9. Diego Pinzon
10. Jorge Ruiz
11. Lukáš Gdula
12. Vít Hlaváč
13. Jhonatan Javier Amores Carua
14. Andres Chocho
15. Claudio Paulino Villanueva Flores
16. Luis Manuel Corchete
17. Jesus Angel Garcia
18. Marc Tur
19. Jarkko Kinnunen
20. Aleksi Ojala
21. Veli-Matti Partanen
22. Yohann Diniz
23. Carl Dohmann
24. Jonathan Hilbert
25. Nathaniel Seiler
26. Alexandros Papamichail
27. Bernardo Uriel Barrondo
28. Luis Angel Sanchez
29. Mate Helebrandt
30. Bence Venyercsan
31. Gurpreet Singh
32. Brendan Boyce
33. Alex Wright
34. Andrea Agrusti
35. Teodorico Caporaso
36. Marco de Luca
37. Hajato Kacuki
38. Masatora Kawano
39. Satoši Maruo
40. Arnis Rumbenieks
41. Ruslans Smolonskis
42. Artur Mastianica
43. Jose Leyver
44. Horacio Nava
45. Isaac Palma
46. Havard Haukenes
47. Quentin Rew
48. Rafał Augustyn
49. Artur Brzozowski
50. Dawid Tomala
51. Joao Vieira
52. Marius Iulian Cocioran
53. Marc Mundell
54. Michal Morvay
55. Matej Tóth
56. Ivan Banzeruk
57. Valerij Litanjuk
58. Marjan Zakalnickij
1. Dawid Tomala (POL) – 3:50:08
2. Jonathan Hilbert (GER) – 3:50:44
3. Evan Dunfee (CAN) – 3:50:59
4. Marc Tur (ESP) – 3:51:08
5. Joao Vieira (POR) – 3:51:28
6. Masatora Kawano (JPN) – 3:51:56
7. Tchung-ta Pien (CHN) – 3:52:01
8. Rhydian Cowley (AUS) – 3:52:01
9. Veli-Matti Partanen (FIN) – 3:52:39
10. Brendan Boyce (IRL) – 3:53:40
---
14. Matej Tóth (SVK) – 3:56:23
41. Michal Morvay (SVK) – 4:15:22
43. Vít Hlaváč (CZE) – 4:15:40
46. Lukáš Gdula (CZE) – 4:33:06