Kajrat – Alaškert 0:0 (kon.) | Jablonec – Celtic cz 2:4 (kon.) | Lincoln – Slovan Bratislava 1:3 (kon.)
Omonia Nikósie – Flora 1:0 (kon.) | Galatasaray – St. Johnstone 1:1 (kon.) | Mura – Žalgiris Vilnius 0:0 (kon.)
Rapid – Famagusta 3:0 (kon.)
Lincoln Red Imps
1:3 (0:1)
ŠK Slovan Bratislava
Čtvrtek 05.08.2021, 18:00 • Victoria Stadium (Gibraltar) [Kapacita: 5 000] • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera a někdy příště opět na shledanou. (19:55:34)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 5:17.

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes předvedli dobrý výkon a svého soupeře porazili 1:3! O branky se dnes postarali za hosty v 16. minutě Kašia, poté v 48. minutě Zmrhal a třetí branku Slovanu vstřelil v 69. minutě Henty. Za domácí se dnes prosadil jen Walker, který proměnil pokutový kop. Slovan Bratislava má tak po dnešní výhře velkou šanci na postup do 4. předkola Evropské ligy.

90+6

90+3
    Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.

90+1
    Ocran střelou z velké dálky poslal míč vysoko nad branku.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut.

87
    Domácí zahrávali rohový kop, který však nenadělal hostům větší potíže.

86
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Vladimír Weiss, přichází Dejan Dražič.

84
    Domácí nyní tlačí svého soupeře, ale zatím se jim nedaří překonat hostující obranu.

82
    Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Lee Casciaro, přichází Alan Araiza Alcázar.
    Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Marcos Rosa, přichází Kian Ronan.
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Ezekiel Henty, přichází Joeri de Kamps.

80

78
    Walker vypálil zhruba z dvaadvaceti metrů, ale branku soupeře netrefil.

76
    Hra se nyní pohybuje převážně ve středu hřiště.

73
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Jaromír Zmrhal, přichází David Hrnčár.
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dávid Strelec, přichází Rafael Ratão.
    73. Liam WALKER - 1:3

73
    Lincoln právě vstřelil branku!
    Domácí snižují na rozdíl dvou branek! Autorem branky je LIAM WALKER, který se trefil z pokutového kopu.