Tobol Kostanaj – Žilina 0:1 (kon.) | Lokomotiv Plovdiv – Kodaň 1:1 (kon.) | Soči – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.)
KuPS – Astana 1:1 (kon.) | Elfsborg – Velež Mostar 1:1 (kon.) | Arnhem – Dundalk 2:2 (kon.)
Laçi – Anderlecht 0:3 (kon.) | Rosenborg – Domžale 6:1 (kon.) | AEL Limassol – Karabach 1:1 (kon.)
Vojvodina – Linz 0:1 (kon.) | CSKA Sofia – Osijek 4:2 (kon.) | Dinamo Bt. – Sivasspor 1:2 (kon.)
Riga FC – Hibernians 0:1 (kon.) | Maccabi Haifa – HB Tórshavn 7:2 (kon.) | Trabzonspor – Molde 3:3 (kon.)
FC Ferreira – Larne FC 4:0 (kon.) | Kolos Kovalivka – Karaganda 0:0 (kon.) | Śląsk – Beer Ševa 2:1 (kon.)
Priština – Bodö/Glimt 2:1 (kon.) | Trnava – Maccabi Tel Aviv 0:0 (kon.) | Gent – RFS Riga 2:2 (kon.)
Luzern – Feyenoord 0:3 (kon.) | New Saints – Plzeň cz 4:2 (kon.) | Hibernian – Rijeka 1:1 (kon.)
Čukarički – Hammarby IF 3:1 (kon.) | Raków – Kazaň 0:0 (kon.) | Breidablik – Aberdeen 2:3 (kon.)
Újpest FC – Basilej 1:2 (kon.) | Shamrock – KF Teuta 1:0 (kon.) | Santa Clara – Olimpija Lublaň 2:0 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
2:2 (1:0)
Dundalk FC
Čtvrtek 05.08.2021, 19:00Evropská konferenční liga (předkola) • 3. předkolo

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera. (21:39:22)

Fauly: 14:12

Zápas je u konce, Vitesse Arnhem nakonec v první utkání třetího předkola Evropské konferenční ligy s Dundalkem doma remizovalo 2:2. Utkání to bylo dramatické až do konce. Domácí vyhráli první poločas díky brance Slováka Matúše Bera. Ve druhém poločase ale Vitesse nehrálo dobře, čehož hosté využili a otočili skóre po dvou branách Patricka McEleneyho z 65. a 76. minuty. Jenže ani to ještě nebyl konec, domácí vrhli vše do útoku a v 89. minutě stihl vyrovnat Lois Openda. Ten pak v závěru neudržel nervy a byl vyloučen za oplácení faulu kopnutím soupeře do holeně.

90+5

90+3
    Vitesse je i v oslabení v závěru utkání aktivnějším mužstvem, Dundalk se pouze brání.

90+2
    Doekhi se ještě pokusil strhnout vedení na stranu Vitesse, ale Alessio předvedl výborný zákrok.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    Lois Openda neudržel nervy na uzdě a oplácel. Když byl na zemi, tak kopnul do Stantona a dostává červenou kartu!

90
    Samuel Stanton zajel skluzem do Opendy a po zásluze dostává žlutou kartu.
    89. Lois OPENDA - 2:2

89
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Drama na stadionu v Arnhemu nemá konce, máme opět vyrovnáno! Velmi důlěžitý gól na 2:2 střílí LOIS OPENDA!

85
    Hosté už se snaží zdržovat hru, právě za tuhle činnost dostává brankář Dundalku Abibi Alessiho žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu Dundalk FC: ze hřiště odchází Patrick McEleney, přichází Wilfried Zahibo.
    Střídání v týmu Dundalk FC: ze hřiště odchází Raivis Jurkovskis, přichází Sean Murray.

83
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Million Manhoef, přichází Alois Oroz.

79
    Matúš Bero fauloval Stantona a vysloužil si za to žlutou kartu.

78
    Vitesse se okamžitě vrhá do útoku s cílem vyrovnat na 2:2. Střílel Openda, ale Alessiho ho vychytal.

77
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Riechedly Bazoer, přichází Julian Vonmoos.
    76. Patrick MCELENEY - 1:2

Petr Sumbal

Branky: 20. Bero (Manhoef), 89. Openda – 65. McEleney (Dummigan), 76. McEleney (Hoban)

Karty:   79. Bero (ARN) – 85. Alessiho (DAK), 90. Stanton (DAK)   90. Openda (ARN)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 8:1. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:12.
    SBV Vitesse Arnhem: Schubert – Doekhi (C), Bazoer (77.Vonmoos), Hájek, Wittek – Gboho, Tronstad, Bero – Frederiksen, Openda, Manhoef
    Náhradníci: Houwen, Van Haveren, Darfalou, Tannane, Oroz, Gong, Vonmoos, Domgjoni, Buitink, Vroegh, Cornelisse, Huisman

Dundalk FC: Alessio – Jurkovskis, Boyle (C), Nattestad, Leahy – P. McEleney, Stanton, Sloggett, Duffy – McMillan (59. Hoban), Kelly (48. Dummigan)
    Náhradníci: Cherrie, Goban, Murray, Zahibo, Dummigan, Adedukon, Ryan, Jeongwoo

Rozhodčí: Papapetrou – Petropoulos, Aptosoglou