Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 13. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 14. den | (kon.) |
C2 500 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | C1 1000 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
K4 500 m - rozjížďky (ženy) | (kon.) | | | K4 500 m - rozjížďky (muži) | (kon.) |
3. kolo (ženy) | (kon.) | | | 4. kolo (ženy) | Vítěz: N. Kordová (USA) (kon.) |
Parkurové skákání - týmy | (kon.) |
Lezení na rychlost - finále (ženy) | Vítěz: A. Miroslawová (POL) (kon.) | | | Bouldering - finále (ženy) | Vítěz: J. Garnbretová (SLO) (kon.) |
Lezení na obtížnost - finále (ženy) | Vítěz: J. Garnbretová (SLO) (kon.) |
Závod žen | Vítěz: Frenchová (GBR) (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Týmy (muži) - o 3. místo | Jižní Korea – Japonsko 1:3 (kon.) | | | Týmy (muži) - finále | Čína – Německo 3:0 (kon.) |
69 - 75 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) | | | 57 - 63 kg: Semifinále (muži) | (kon.) |
81 - 91 kg: Finále (muži) | Vítěz: J. la Cruz (CUB) (kon.) |
Víceboj jednotlivci - Kvalifikace | Vítěz: D. Averinová (ROC) (kon.) |
10m věž - předkolo (muži) | (kon.) |
Týmy - kvalifikace technická | Vítěz: Rusko (kon.) |
Volný styl do 74 kg - opravy (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 125 kg - opravy (muži) | (kon.) |
Volný styl do 53 kg - opravy (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 65 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) |
Volný styl do 97 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 50 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 65 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 97 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 50 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 74 kg - finále (muži) | Vítěz: Z. Sidakov (ROC) (kon.) |
Volný styl do 125 kg - finále (muži) | Vítěz: G. D. Stevenson (USA) (kon.) | | | Volný styl do 53 kg - finále (ženy) | Vítěz: M. Mukaida (JPN) (kon.) |
Velká Británie – Indie | 4:3 (kon.) | | | Nizozemsko – Argentina | 3:1 (kon.) |
Černá Hora – Chorvatsko | 10:12 (kon.) | | | Řecko – Maďarsko | 9:6 (kon.) |
Itálie – USA | 6:7 (kon.) | | | Srbsko – Španělsko | 10:9 (kon.) |
Dopolední program | (kon.) | | | Odpolední program | (kon.) |
konec
C1 1000 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži)
Milan Huppert
Startovní listina:
1. rozjížďka
1 Daniel Fejes (HUN)
2 Takanori Tome (JPN)
3 Mateusz Kaminski (POL)
4 Pcheng-fej Čeng (CHN)
5 Jose Ramon Pelier Cordova (CUB)
6 Catalin Chirila (ROU)
7 Viktor Melantev (ROC)
2. rozjížďka
1 Sergey Yemelyanov (KAZ)
2 Petr Fuksa (CZE)
3 Pavlo Altukhov (UKR)
4 Wiktor Glazunow (POL)
5 Isaquias Queiroz dos Santos (BRA)
6 Chao Liou (CHN)
7 Rudolf Williams (SAM)
3. rozjížďka
1 Roque Fernandes dos Ramos (STP)
2 Balazs Adolf (HUN)
3 Joaquim Lobo (MOZ)
4 Sebastian Brendel (GER)
5 Martin Fuksa (CZE)
6 Roland Varga (CAN)
7 Jacky Jamael Nascimento Godmann (BRA)
4. rozjížďka
1 Vladislav Chebotar (ROC)
2 Victor Mihalachi (ROU)
3 Buly da Conceicao (STP)
4 Serghei Tarnovschi (MDA)
5 Adrien Bart (FRA)
6 Cayetano Garcia (ESP)
5. rozjížďka
1 Yurii Vandiuk (UKR)
2 Connor Fitzpatrick (CAN)
3 Ghailene Khattali (TUN)
4 Fernando Dayan Jorge Enriquez (CUB)
5 Condrad Scheibner (GER)
6 Pablo Martinez (ESP)
1. rozjížďka
1 Daniel Fejes (HUN)
2 Takanori Tome (JPN)
3 Mateusz Kaminski (POL)
4 Pcheng-fej Čeng (CHN)
5 Jose Ramon Pelier Cordova (CUB)
6 Catalin Chirila (ROU)
7 Viktor Melantev (ROC)
2. rozjížďka
1 Sergey Yemelyanov (KAZ)
2 Petr Fuksa (CZE)
3 Pavlo Altukhov (UKR)
4 Wiktor Glazunow (POL)
5 Isaquias Queiroz dos Santos (BRA)
6 Chao Liou (CHN)
7 Rudolf Williams (SAM)
3. rozjížďka
1 Roque Fernandes dos Ramos (STP)
2 Balazs Adolf (HUN)
3 Joaquim Lobo (MOZ)
4 Sebastian Brendel (GER)
5 Martin Fuksa (CZE)
6 Roland Varga (CAN)
7 Jacky Jamael Nascimento Godmann (BRA)
4. rozjížďka
1 Vladislav Chebotar (ROC)
2 Victor Mihalachi (ROU)
3 Buly da Conceicao (STP)
4 Serghei Tarnovschi (MDA)
5 Adrien Bart (FRA)
6 Cayetano Garcia (ESP)
5. rozjížďka
1 Yurii Vandiuk (UKR)
2 Connor Fitzpatrick (CAN)
3 Ghailene Khattali (TUN)
4 Fernando Dayan Jorge Enriquez (CUB)
5 Condrad Scheibner (GER)
6 Pablo Martinez (ESP)
1. Sebastian Brendel (GER) 4:07,036 min
2. Jurij Vandiuk (UKR) +1,683 s
3. Pablo Martínez (ESP) +2,066
4. Vladislav Čebotar (ROC) +11,481
5. Cayetano García (ESP) +24,893
6. Takanori Tome (JPN) +31,510
7. Joaquim Lobo (MOZ) +57,651
1. Wiktor Glazunow (POL) 4:07,632 min
2. Connor Fitzpatrick (CAN) +1,990
3. Viktor Melanťjev (ROC) +3,463
4. Petr Fuksa (CZE) +6,844
5. Victor Mihalachi (ROU) +7,375
6. Jacky Jamael Nascimento Godmann (BRA) +10,576
7. Ghailene Khattali (TUN) +27,785
8. Roque Fernandes dos Ramos (STP) +1:02,874 min
1. Pcheng-fej Čeng (CHN) 4:05,502 min
2. Pavlo Altuchov (UKR) +0,516 s
3. Mateusz Kaminski (POL) +2,670
4. Sergej Jemeljanov (KAZ) +16,232
5. Daniel Fejes (HUN) +16,345
6. Roland Varga (CAN) +22,672
7. Buly da Conceicao Triste (STP) +50,025
Rudolf Williams (SAM) DNS