Česko – USA | 4:6 (kon.) | | | Švýcarsko – Německo | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Rusko – Švédsko | 7:5 (kon.) |
Slovensko – Finsko | 6:2 (kon.) |
Kobra – Mostečtí Lvi | 3:1 (kon.) |
Slavia – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) | | | Olomouc – Havířov | 2:3 (kon.) |
Třinec – Malmö Redhawks | 8:3 (kon.) | | | Vítkovice – HK Riga | 2:9 (kon.) | | | Sparta – Poprad | 9:5 (kon.) |
K. Vary – Trenčín | 1:3 (kon.) | | | Třinec – Sparta | 6:3 (kon.) | | | Vítkovice – K. Vary | 5:3 (kon.) |
Malmö Redhawks – Poprad | 3:4 (kon.) | | | HK Riga – Trenčín | 3:0 (kon.) |
Plzeň – Salzburg | 2:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Liberec | 6:5 (kon.) | | | Eisbären – Chomutov | 3:17 (kon.) |
Plzeň – Kometa Brno | 5:2 (kon.) | | | Salzburg – Eisbären | 3:1 (kon.) | | | Chomutov – Liberec | 5:3 (kon.) |
konec
Rusko
7:5
(1:2, 3:2, 3:1)
Švédsko
51:41
|
Vyloučení v týmu Švédsko (Erik Palsson – 2 min., podrážení).
|
|
48:27
|
Vyloučení v týmu Rusko (Arťom Baraboša – 2 min., napadení).
|
|
45:09
|
Vyloučení v týmu Švédsko (Hugo Fransson – 2 min., nesportovní chování).
|
|
40:47
|
Vyloučení v týmu Rusko (Ivan Mirošničenko – 2 min., vysoká hůl).
|
|
35:52
|
Vyloučení v týmu Švédsko (Erik Palsson – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
31:39
|
Vyloučení v týmu Rusko (Ilja Rogovskij – 2 min., podrážení).
|
|
21:50
|
Vyloučení v týmu Rusko (Kirill Kudrjacev – 2 min., hákování).
|
|
19:05
|
Vyloučení v týmu Švédsko (Elias Pettersson – 2 min.).
|
Branky a nahrávky:
15. Larkin, 22. Perevalov (Grigorjev, Gazizov), 26. Mičkov (Perevalov), 38. Grigorjev (Gazizov, Perevalov), 45. Rogovskij (But), 46. Děmidov (Sinjatkin, Trikozov), 60. Gazizov – 9. Lekkerimäki (Wagner), 12. Lekkerimäki, 22. Lekkerimäki (Östlund, M. Hävelid), 24. Öhgren (Hemström), 55. Bystedt (Hemström, M. Hävelid)
Rozhodčí: Pešina, Pražák – Klouček, Špůr
Diváci:
Neproměněná penalta:
Rusko:
S. Ivanov (Murašov) – Maljavin, Kudrjacev, Sapunov, Duda, Remezovskij, Guljajev, Baraboša – Davydov, Perevalov, Kvočko – Mičkov (A), Mirošničenko (C), Grigorjev – Gazizov (A), Trikozov, Děmidov – Sinjatkin, Larkin, Rogovskij – But.
Náhradníci:
Trenér:
Švédsko: H. Hävelid (Albihn) – Good Bogg, Salomonsson (A), M. Hävelid (A), Pettersson, Odelius, Fransson, Degnell – Carlsson, Östlund (C), Lekkerimäki – Öhgren, Bystedt, Hemström – Born, Wagner, Rudslätt – Jansson, Palsson, Jonsson – Almgren.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Švédsko: H. Hävelid (Albihn) – Good Bogg, Salomonsson (A), M. Hävelid (A), Pettersson, Odelius, Fransson, Degnell – Carlsson, Östlund (C), Lekkerimäki – Öhgren, Bystedt, Hemström – Born, Wagner, Rudslätt – Jansson, Palsson, Jonsson – Almgren.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pešina, Pražák – Klouček, Špůr
Diváci:
Martin Pacák