Znojmo – Vel. Meziříčí 2:3 (kon.) | Hlučín – Vrchovina 1:2 (kon.)
FC Hlučín
1:2 (1:1)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Pátek 06.08.2021, 19:00 • Městský stadion Hlučín • Moravskoslezská fotbalová liga • 2. kolo

Skončilo utkání 2.kola MSFL, ve. kterém domácí FC Hlučín překvapivě podlehl SFK Vrchovině 1:2. Do utkání ale vstoupili lépe domácí, kteří měli šance a jednu proměnil Radovan Lokša. Hosté ale o minutu později vyrovnali zásluhou Pavla Partla. V druhém poločase měli opticky víc ze hry domácí, ale byla to Vrchovina, která se dostala do vedení. Vícha se v zakončení nemýlil a dal rozhodující gól. Domácí utrpěli porážku, kterou čekal málokdo. Velkou roli hrál zřejmě i tlak, který tady byl obrovský. Utkání sledovalo zhruba 500 lidí a takovou diváckou kulisu by mohl závidět nejeden klub v druhé nejvyšší soutěži. (21:32:58)

90+6

90+5
    Lapeš bude dávat poslední nákop na útočnou polovinu.

90+4
    Žlutou kartu dostává Kundrátek (FC Hlučín).

90+4
    Žlutou kartu dostává Duba (SFK Vrchovina).

90+4
    Další hráč Vrchoviny na zemi, opět se nehraje.

90+4
    Vrchovina chytře udržela míč, vypadá to pro ně nadějně.

90+3
    Hlučín už hraje vabank, dočkáme se branky?

90+2
    Zdržuje i brankář Šmída, taky za odměnu dostává žlutou kartu.

90+1
    Velký závar v hostující šestnáctce končí nepřesnou střelou.

90
    Za zdržování hry vidí Michal žlutou kartu

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 4 minuty.

89
    Vrchovina nyní na polovině soupeře a šetří vteřinky.

87
    Domácí neví, jak vyzrát na obrannou tvrz. Čas se blíží ke konci.

86
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Patrl, přichází Hlaváč.

86
    Holman na nohou a opět se hraje, domácí u míče.

85
    Vrchovině dochází síly a tahá čas kde se dá, křeče se teď objevují u každého druhého hráče.

84
    Hlučín teď zamkl soupeře, hosté měli obrovské štěstí, že finální přihrávka domácím nevychází.