Znojmo – Vel. Meziříčí 2:3 (kon.) | Hlučín – Vrchovina 1:2 (kon.)
1. SC Znojmo FK
2:3 (0:1)
FC Velké Meziříčí
Pátek 06.08.2021, 17:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 2. kolo

Děkuji za pozornost. Pěkný zbytek pátku. (18:56:58)

Je konec. Z napínavého zápasu nakonec berou body jen hosté. Po 90. minutách svítí na světelné tabuli skóre 2:3. Velké Meziříčí přidalo dva rychlé góly v 64. a 65. minutě. Znojmo ale o 5 minut později snížilo a v samém závěru snižovalo podruhé. Oba góly Znojma vstřelil Okleštěk. Tři body se připíší hostům, domácí zůstanou i po druhém kole bez bodu.

90+4

90+4
    Poslední akce Znojma, kterou ale hosté likvidují. Už se očekává konec.

90+3
    Plichta mohl s Mirkem Malatou zpečetit vítězství, ale Malata dostal prudkou přihrávku.
    90+3. OKLEŠTĚK - 2:3

90+3
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    V závěru zápasu snižuje TOMÁŠ OKLEŠTĚK, ke kterému se odrazil míč a pěknou ranou z rohu vápna snižuje!

90+3
    Žlutou kartu dostává Plichta (FC Velké Meziříčí).

90+2
    Hosté chvíli drželi balon u rohového praporku na znojemské polovině. Domácí si ho už ale vybojovali zpět.

90+1
    Znojmo je natlačeno ve vápně soupeře, ale nedokáže se dostat k zakončení.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Karmazín, přichází Malata Mi..

89
    Silvova rána neměla razanci a do sítě nezapadla. Hostující golman s rozehrou nebude spěchat.

86
    Hlavička Silvy mířila mimo tři tyče. Bude se odkopávat od branky.

86
    Domácí jsou opravdu rozhořčení výkonem rozhodčího a dávají mu to najevo.

85
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Kočík, přichází Bakaj.

83
    Branka Znojma je odvolaná, protože čárový mával ofsajd!

81
    Silva se snažil vybojovat míč pro svoje barvy a Pavlík musel balon odkopnout až na Krakovčíka, takže Silvův presink se vyplatil.

79
    Domácí se dožadují penalty, protože viděli ruku ve vápně. Sudí ale zůstává v klidu.