Chrudim – Třinec 3:0 (kon.) | Opava – Vyškov 1:0 (kon.) | Líšeň – Ústí n. L. 0:0 (kon.)
Prostějov – Brno 2:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
0:0 (0:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Sobota 07.08.2021, 17:00 • SK Líšeň - Kučerova ulice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 3. kolo

Defenzivní utkání, které bylo nervozní, často narušované fauly, tak končí zřejmě spravedlivou remízou. To je z mé strany vše a z Líšně se loučím. Pěkný den. (18:55:58)

Tak to bychom měli. Výsledek určitě udělal radost fanklubu defenzivního fotbalu, kterému hlásím výsledek 0:0. Líšeň byla aktivnější v prvním poločase, ve druhém se Ústí zlepšilo a také několikrát zahrozilo. Nakonec mohl rozhodnout pět minut před koncem Silný, ale jeho hlavička skončila na břevnu.

90+5

90+5
    Tak ne. Rozhodčí raději ukončil zápas a nenechal hosty dohrát.

90+4
    Ještě jedna standardka, tentokrát ale pro hosty.

90+3
    Domácí chtěli penaltu, ale těžko říct, to by bylo asi hodně přísné.

90+3
    Líšeň v hektickém závěru tlačí, dělá co může, ale do zakončení se nedokáže protlačit.

90+1
    Bude se kopat od Plachého brány, ten rozhodně nikam nepospíchá.

90
    Dlouhé nastavení nás ještě v dnešním mači čeká. Celkově pět minut a Líšeň je chce využít ke kýžené brance.

90
    Rozhodčí bude nastavovat pět minut.

90
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Daniel Chodora, přichází Bohumil Hudec.

88
    Slabá hlavička v tísni od Stáni, to nebyl pro Plachého problém.

87
    Daniel Chodora zůstal ležet na hřišti a dobré dvě minuty se mu z něj moc nechtělo.

86
    Silný oživil hru Líšně, o tom žádná. Teď zase nastartoval svá rychlá chodila po pravé straně a snažíl se pálit do šibenice. O metr mu jeho záměr nevyšel.

85
    Žlutou kartu dostává Jan Silný (SK Líšeň 2019).

84
    Největší šance druhého poločasu také na straně Líšně. Rolinek předvedl parádní centr z levé strany a ve vápně našel úplně volného Jana Silného, který hlavičkou orazítkoval břevno ústecké branky!

82
    Blíží se závěr zápasu, který mnoho vzruchu nenabídl. A po hříchu ani mnoho šancí.