BFC Dynamo – Stuttgart 0:6 (kon.) | Greifswalder – Augsburg 2:4 (kon.) | Lokomotive Lipsko – Leverkusen 0:3 (kon.)
Sandhausen – RB Lipsko 0:4 (kon.) | SpVgg Bayreuth – Bielefeld 3:6 (kon.) | Wuppertaler – Bochum 1:2 (po pr.)
Magdeburg – St. Pauli 2:3 (kon.) | Babelsberg – Fürth 2:2 (5:4 po pen.) | Wiesbaden – Dortmund 0:3 (kon.)
BFC Dynamo
0:6 (0:2)
VfB Stuttgart
Sobota 07.08.2021, 15:30Německý pohár • 1. kolo

Stuttgart potvrdil roli favorita a vyhrává tento zápas 6:0. Stuttgart postupuje do druhého kola. Dynamo podalo v rámci možností sympatický výkon. (17:23:46)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 7:5. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:13.

90

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
    88. Darko CHURLIKOV - 0:6

88
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Hostující celek navyšuje své vedení, po rychlé akci se prosazuje po výborné přihrávce spoluhráče DARKO CHURLIKOV.

85
    Dynamo se i za tohoto stavu pokouší hrát sympaticky a svým fanouškům předvést pohledný fotbal.

83
    Střídání v týmu BFC Dynamo: ze hřiště odchází Siebeck, přichází Klump.
    82. Mohamed SANKOH - 0:5

82
    Hostující celek tak dlouho napadal obranu soupeře, až chybovala. Do zakončení se dostal MOHAMED SANKOH a uspěl. Hosté vedou už 5:0.

82
    Hostující celek se usadil na polovině soupeře, kde se pokouší něco vymyslet.

80
    Domácí hráči rozehrávají od svého brankáře. Pokouší se založit útočnou akci, ale nedaří se jim to.

79
    Dynamo vybojovalo autové vhazování, Steinborn to udělal dobře, hodil dlouhý aut, ale jeho spoluhráči nedokázali nic vymyslet.

77
    Elegantní nůžky Siebeck sice provedl velmi pěkně, ale jeho rána končí nad brankou.

76
    Střídání v týmu BFC Dynamo: ze hřiště odchází Pollasxh, přichází Möbius.
    Střídání v týmu BFC Dynamo: ze hřiště odchází Bolyki, přichází Geurts.

75
    Čtvrthodina hry zbývá do konce, domácí celek se pokouší hrát aktivně a něco vymyslet.

73
    Střídání v týmu BFC Dynamo: ze hřiště odchází Schulz, přichází Stutter.
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Klimowicz, přichází Thommy.
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Al Ghaddioui, přichází Sankoh.

72
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, podle všeho brzy uvidíme několikanásobné střídání na obou stranách.

Jan Prošek

Branky: 27. Ghaddioui, 45+1. Sosa, 53. Mavropanos, 68. Klimowicz, 82. Sankoh, 88. Churlikov

Karty:   7. Schulz (BFD), 37. Brandt (BFD), 41. Steinborn (BFD) – 42. Massimo (STU)

BFC Dynamo: Stajila – Brandt, Beck, Rehar, Schulz – Breitfeld, Pollasch, Siebeck, Bolyki – Streinborn, Blum
    Náhradníci: Sommer – Geurts, Hoppe, Klump, Mobius, Reischstein, Schrewe, Stutter, Zefi

VfB Stuttgart: Bredlow – Ito, Karazor, Kempf – Massimo, Klement, Mavropanos, Sosa – Forster, Klimowicz – Al Ghaddioui
    Náhradníci: Müller – Bazzoli, Didavi, Churlinov, Michel, Sankoh, Stenzel, Thommy, Weil