BFC Dynamo – Stuttgart 0:6 (kon.) | Greifswalder – Augsburg 2:4 (kon.) | Lokomotive Lipsko – Leverkusen 0:3 (kon.)
Sandhausen – RB Lipsko 0:4 (kon.) | SpVgg Bayreuth – Bielefeld 3:6 (kon.) | Wuppertaler – Bochum 1:2 (po pr.)
Magdeburg – St. Pauli 2:3 (kon.) | Babelsberg – Fürth 2:2 (5:4 po pen.) | Wiesbaden – Dortmund 0:3 (kon.)
1. FC Magdeburg
2:3 (1:2)
FC Sankt Pauli
Sobota 07.08.2021, 18:30 • MDCC-Arena (Magdeburg) [Kapacita: 30 098] • Německý pohár • 1. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:31:21)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 15:1. Rohy: 20:3. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 14:13.
    Domácí dnes podali skvělý výkon, který však bohužel nestačil na vítězství.

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli po většinu zápasu lepším týmem, ale zaslouženého vítězství se nedočkali. Hosté ze St. Pauli tak postupují do dalšího kola německého poháru po vítězství 2:3.

Úvodní branku dnešního duelu obstaral už ve třetí minutě Burgstaller, který se zbavil ve vápně dvou obránců a po narážečce se spoluhráčem otevřel skóre utkání. Domácí však dokázali ve 31. minutě srovnat, a to když se po krásném pasu od Atika střelecky prosadil Conteh. Vyrovnaný stav však vydržel jen do 40. minuty, kdy poslal opět hosty do vedení po centru z přímého kopu Medič. Domácí vstoupili do druhé půle aktivněji a v 54. minutě těžil z této aktivity Conteh, který se opět prosadil po skvělém pasu za obránce. Hosté však o čtyři minuty později přidali vítěznou branku, a to když se prosadil dnes podruhé Burgstaller.

90+6

90+5
    Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Luca-Milan Zander, přichází Adam Dźwigała.

90+4
    Bell Bellův střelecký pokus z hranice vápna nenadělal Smarschovi větší potíže.

90+4
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání, a tak to pomalu vypadá, že do dalšího kola postoupí hosté.

90+3
    Atik dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

90+2
    Žlutou kartu dostává Maximilian Dittgen (FC Sankt Pauli).

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Daniel-Kofi Kyereh, přichází Maximilian Dittgen.

89
    Bell Bell poslal do vápna centr z levé strany hřiště, který si málem do vlastní sítě ztečoval Zander. Naštěstí pro něj však míč skončil nad brankou.

88
    Kyereh byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.

87
    Atik střelou z hranice vápna trefil pouze jednoho z obránců.

86
    Hosté se nyní dostali po delší době k míči, ale dopředu s ním příliš nepospíchají.